Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πολυ πιο γρήγορο του τρίμμη αλλά οχι τόσο μαλακο σαν του Κενταυρου,,,,σε ανακρουση ιδια επίπεδα με του μητσακου το μαυρο σπορτινγκ

Μεταξυ των δυο θα επαιρνα τριμμη
Μεταξυ τριμη και lambro sporting ???
 
για μενα λαμπρο,του τριμη ειναι πιο πατημενο εχει λιγο περισοτερη ανακρουση και ειναι πιο δυνατο απο του κενταυρου,αλλα και τα 2 ειναι καλα φυσιγγια,εγω για σκοπευτηριο θα διαλεγα κενταυρου και για κυνηγι τριμμη.αμα ηθελα το κατι παραπανω και ηθελα και για τα δυο lambro sporting.
 
Να παρετε ενα τηλεφ. στον Τριμη 90ε τα 500 στο πρακτορειο πετρ.Ραλλη 3ευρ τα 500 κουτια μεταφορικα.το ι βαν στην τραπεζα .Και μετα αλλη παραγγελια !

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΡΙΞΕΤΕ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!!
 
Last edited:
τα μεταφορικά για Τρίμμη ειναι €3 στην κούτα των 20 πακέτων και τα στέλνει στην σε πρακτορείο στην Αγ,Άννης,,,,σε καμία ώρα θα ξερω τι υπάρχει διαθέσιμο

Χρήστο και τα δύο την ίδια αίσθηση μου έδωσαν,ίσως κάποιος άλλος να καταλάβει την διαφορά ανάμεσα στα δύο,εγώ δεν μπόρεσα μου φαίνονται και τα δύο ξερά και κοφτά δεν έχουν την γλυκάδα του Lambro
 
Ερώτηση:Αν θυμάμαι(μπορεί να κάνω & λάθος) καλά υπάρχει στην Καλαμάτα κάποιο μαγαζί που έχει σκοπευτικά φυσίγγια & όχι μόνο σε καλές τιμές.Μήπως κάποιος από τους εκεί φίλους στην Καλαμάτα μπορεί να βοηθήσει ή να μου πεί κάποια καταστήματα;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top