Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα φετινα του Λαμπρου δεν ειναι τα περσινα. Τα αλλα του κενταυρου, τα χυμα στο κυμα, δεν με πανε!Α καπου εχω κολλημα ,το αμπαλαζ κανει το δωρο ?και οχι μονο? Αντε φτου απο την αρχη..xm.μηπως το κοψουμε γιατι θα παθουμε και καμια κοιλη .fff. ,,
 
Last edited:
Για την προετοιμασία όλων των παιδιών εν όψη κυνηγετικής περιόδου συγχαρητήρια για την επιλογή τους! Είναι μεγάλη υπόθεση να κάνεις την κυνηγετική σου εξόρμηση και να ξέρεις με τι ρίχνεις και τι ντουφεκάς και να γυρνάς σπίτι σου ευτυχισμένος από τα αποτελέσματα τους. Εγώ παράγγειλα 3 κούτες των 500 για μένα το 28άρια τη σκοπευτική του Μητσάκου και 750 για κάποιους φίλους του forum . Tα 28άρια τα κίτρινα του Μητσάκου μέχρι τέλος Οκτωβρίου έχουν εκπληκτικά αποτελέσματα σε μεγαλες αποστασεις .Σε αυτο το φυσιγγι αν δεν σημαδεψεις πόυλια δεν παιρνεις.
 
να ρωτησω κατι??τοσο καιρο ενα μεγαλο ποσοστο λεγαμε για του κενταυρου και ειμαστε ενθουσιασμενοι.προχθες οπως εγραψα αν ειχε 9αρια θα επαιρνα μια 1000αδα.φοβερη συγκεντρωση και πολυ μαλακο κι εξαιρετικο στις μακρινες τουφεκιες.τοσο ποιοτικο φυσιγγι σε τετοια χαμηλη τιμη δεν εχω ξαναδει.του τριμη προχθες στα χανια τα εφερε ενα παιδι κκαι ανατιναζε κανες απο το μπαμ.αυτο μονο μαλακο δεν το λες.πολυ καλυτερο το λαμπρο.μονο του μητσακου δεν ξερω αλλα πρεπει να ειναι ακριβα.τι αλλαξε??ψαχνουμε 500αδα κατω του 4,90 σε τετοια ποιοτητα??δε νομιζω να βρεθει.δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top