Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
να ρωτησω κατι??τοσο καιρο ενα μεγαλο ποσοστο λεγαμε για του κενταυρου και ειμαστε ενθουσιασμενοι.προχθες οπως εγραψα αν ειχε 9αρια θα επαιρνα μια 1000αδα.φοβερη συγκεντρωση και πολυ μαλακο κι εξαιρετικο στις μακρινες τουφεκιες.τοσο ποιοτικο φυσιγγι σε τετοια χαμηλη τιμη δεν εχω ξαναδει.του τριμη προχθες στα χανια τα εφερε ενα παιδι κκαι ανατιναζε κανες απο το μπαμ.αυτο μονο μαλακο δεν το λες.πολυ καλυτερο το λαμπρο.μονο του μητσακου δεν ξερω αλλα πρεπει να ειναι ακριβα.τι αλλαξε??ψαχνουμε 500αδα κατω του 4,90 σε τετοια ποιοτητα??δε νομιζω να βρεθει.δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος
Βαλε τις φωτο με το τσιπ μου και τα φυσιγγια ρε φιλε
 
να ρωτησω κατι??τοσο καιρο ενα μεγαλο ποσοστο λεγαμε για του κενταυρου και ειμαστε ενθουσιασμενοι.προχθες οπως εγραψα αν ειχε 9αρια θα επαιρνα μια 1000αδα.φοβερη συγκεντρωση και πολυ μαλακο κι εξαιρετικο στις μακρινες τουφεκιες.τοσο ποιοτικο φυσιγγι σε τετοια χαμηλη τιμη δεν εχω ξαναδει.του τριμη προχθες στα χανια τα εφερε ενα παιδι κκαι ανατιναζε κανες απο το μπαμ.αυτο μονο μαλακο δεν το λες.πολυ καλυτερο το λαμπρο.μονο του μητσακου δεν ξερω αλλα πρεπει να ειναι ακριβα.τι αλλαξε??ψαχνουμε 500αδα κατω του 4,90 σε τετοια ποιοτητα??δε νομιζω να βρεθει.δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος
Ναι Ευριπίδη, οσοι ξοδευουμε φυσίγγια η τιμή παίζει τον ρόλο της. Του κενταυρου εχω ρίξει χιλιάδες αλλα είναι ενα τίμιο φυσιγγι για τα λεφτά του, αν βρω καποιο φθηνότερο εστω και υποδεέστερο (λίγο) θα το προτιμησω θεωρω οτι οι ποιότητες είναι παραπλήσιες στα φθηνά και 8€ για σκοπευτικό δεν δίνω, απλα μειωνω ή κοβω το σκοπευτήριο
 
να ρωτησω κατι??τοσο καιρο ενα μεγαλο ποσοστο λεγαμε για του κενταυρου και ειμαστε ενθουσιασμενοι.προχθες οπως εγραψα αν ειχε 9αρια θα επαιρνα μια 1000αδα.φοβερη συγκεντρωση και πολυ μαλακο κι εξαιρετικο στις μακρινες τουφεκιες.τοσο ποιοτικο φυσιγγι σε τετοια χαμηλη τιμη δεν εχω ξαναδει.του τριμη προχθες στα χανια τα εφερε ενα παιδι κκαι ανατιναζε κανες απο το μπαμ.αυτο μονο μαλακο δεν το λες.πολυ καλυτερο το λαμπρο.μονο του μητσακου δεν ξερω αλλα πρεπει να ειναι ακριβα.τι αλλαξε??ψαχνουμε 500αδα κατω του 4,90 σε τετοια ποιοτητα??δε νομιζω να βρεθει.δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος
Ευριπίδη, προσωπικά δεν παντρεύτηκα κανέναν και δεν θα σταματήσω ποτέ να ψάχνομαι για το καλύτερο και το φθηνότερο. Από την άλλη όποιος καεί στον χυλό φυσάει και τη γιαούρτι. Ποιος μου λέει εμένα ότι δεν θα τα σκαρτέψει εν μέσω περιόδου ο Κένταυρος. Δεν πρέπει να είμαι προετοιμασμενος; Δεν πρέπει να έχω εναλλακτικές;
Φυσιγγι όμως αδερφέ με 6,30€ στα 28γρ δεν παίρνω ο κόσμος να χαλάσει, δεν πα να το γεμίζει Έλληνας και Αρχαίος Έλληνας :)
Δεν έχουν πάρει χαμπάρι τι γίνεται έξω και σφυράνε αδιάφορα. Καρτέλ έχουν φτιάξει και βασίζονται σε μια άλλη εποχή, εκμεταλευόμενοι τον συναισθηματισμο και την συνήθεια κάποιων κυνηγών.
Για του Τριμη τώρα είσαι λίγο υπερβολικός νομίζω, μόνο κάννες δεν εσκαγαν. Πριν 15 μέρες στην Καλαμάτα που το έριξα με καύσωνα και νοτιά, ήταν δυνατό. Προχθές στο Σχιστο με πολύ ζέστη αλλά βοριαδακι, ήταν μια χαρά. ;)
 
Ευριπίδη, προσωπικά δεν παντρεύτηκα κανέναν και δεν θα σταματήσω ποτέ να ψάχνομαι για το καλύτερο και το φθηνότερο. Από την άλλη όποιος καεί στον χυλό φυσάει και τη γιαούρτι. Ποιος μου λέει εμένα ότι δεν θα τα σκαρτέψει εν μέσω περιόδου ο Κένταυρος. Δεν πρέπει να είμαι προετοιμασμενος; Δεν πρέπει να έχω εναλλακτικές;
Φυσιγγι όμως αδερφέ με 6,30€ στα 28γρ δεν παίρνω ο κόσμος να χαλάσει, δεν πα να το γεμίζει Έλληνας και Αρχαίος Έλληνας :)
Δεν έχουν πάρει χαμπάρι τι γίνεται έξω και σφυράνε αδιάφορα. Καρτέλ έχουν φτιάξει και βασίζονται σε μια άλλη εποχή, εκμεταλευόμενοι τον συναισθηματισμο και την συνήθεια κάποιων κυνηγών.
Για του Τριμη τώρα είσαι λίγο υπερβολικός νομίζω, μόνο κάννες δεν εσκαγαν. Πριν 15 μέρες στην Καλαμάτα που το έριξα με καύσωνα και νοτιά, ήταν δυνατό. Προχθές στο Σχιστο με πολύ ζέστη αλλά βοριαδακι, ήταν μια χαρά. ;)
πανομοιότυπη συμπεριφορά με τα nsi prima, ίσως και λίγο ποιό μαλακό. Τα εριξα ανακατα με κένταυρο και prima, μόνο 4 τον αριθμό βέβαια αλλα σε καμία περιπτωση ενοχλητικά και με Ιταλική πυρίτιδα.
Μονο αυτο τον συγκεκριμενο βιοτεχνη να πάρουμε αντιλαμβανόμαστε συμπεριφορες.....
 
να ρωτησω κατι??τοσο καιρο ενα μεγαλο ποσοστο λεγαμε για του κενταυρου και ειμαστε ενθουσιασμενοι.προχθες οπως εγραψα αν ειχε 9αρια θα επαιρνα μια 1000αδα.φοβερη συγκεντρωση και πολυ μαλακο κι εξαιρετικο στις μακρινες τουφεκιες.τοσο ποιοτικο φυσιγγι σε τετοια χαμηλη τιμη δεν εχω ξαναδει.του τριμη προχθες στα χανια τα εφερε ενα παιδι κκαι ανατιναζε κανες απο το μπαμ.αυτο μονο μαλακο δεν το λες.πολυ καλυτερο το λαμπρο.μονο του μητσακου δεν ξερω αλλα πρεπει να ειναι ακριβα.τι αλλαξε??ψαχνουμε 500αδα κατω του 4,90 σε τετοια ποιοτητα??δε νομιζω να βρεθει.δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος
Δεν θα βρεθεί Ευρυπίδη...απλά επειδή πρέπει και με κάτι να ασχολούμαστε,αυτό τον καιρό ψάχνουμε για φυσίγγια,τόσο απλά!άμα σου ταιριάζει του Κενταύρου στον τρόπο που ρίχνεις είναι εξαιρετικό φυσίγγιο και πολύ τίμιο!
 
πανομοιότυπη συμπεριφορά με τα nsi prima, ίσως και λίγο ποιό μαλακό. Τα εριξα ανακατα με κένταυρο και prima, μόνο 4 τον αριθμό βέβαια αλλα σε καμία περιπτωση ενοχλητικά και με Ιταλική πυρίτιδα.
Μονο αυτο τον βιοτενη να πάρουμε αντιλαμβανόμαστε συμπεριφορες.....
Τα prima τα θεωρω μαλακοτατα. Και εχω ριξει πολλα
 
Ευριπίδη, προσωπικά δεν παντρεύτηκα κανέναν και δεν θα σταματήσω ποτέ να ψάχνομαι για το καλύτερο και το φθηνότερο. Από την άλλη όποιος καεί στον χυλό φυσάει και τη γιαούρτι. Ποιος μου λέει εμένα ότι δεν θα τα σκαρτέψει εν μέσω περιόδου ο Κένταυρος. Δεν πρέπει να είμαι προετοιμασμενος; Δεν πρέπει να έχω εναλλακτικές;
Φυσιγγι όμως αδερφέ με 6,30€ στα 28γρ δεν παίρνω ο κόσμος να χαλάσει, δεν πα να το γεμίζει Έλληνας και Αρχαίος Έλληνας :)
Δεν έχουν πάρει χαμπάρι τι γίνεται έξω και σφυράνε αδιάφορα. Καρτέλ έχουν φτιάξει και βασίζονται σε μια άλλη εποχή, εκμεταλευόμενοι τον συναισθηματισμο και την συνήθεια κάποιων κυνηγών.
Για του Τριμη τώρα είσαι λίγο υπερβολικός νομίζω, μόνο κάννες δεν εσκαγαν. Πριν 15 μέρες στην Καλαμάτα που το έριξα με καύσωνα και νοτιά, ήταν δυνατό. Προχθές στο Σχιστο με πολύ ζέστη αλλά βοριαδακι, ήταν μια χαρά. ;)
για το καρτελ θα συμφωνησω απολυτα και το εχω γραψει απο περυσι οσον αφορα τα κυνηγετικα φυσιγγια. ειδικα φετος ολοι μα ολοι πουλανε ευρωμικτες στο 6,30 πιρτοκαλι στο 6,40 μονο ηρακλειο βρηκα τορντο κιτρινο στα 5,90.το καινουργιο σκοπευτικο με α1 το εβαλε ο λαμπρος 6,20.δυστυχως εχουνε μοιρασει την αγορα και τον εχουμε πιει κοινως. αν βρεθει μια λυση καλως αλλα δυσκολο. γιατι μπορει μια μεριδα κατι να κανονισει οπως απι δω μεσα που το φορουμ εχει μια δυναμικη οποια κι αν ειναι αυτη. με την υπολοιπη ελλαδα τι γινεται?? μπουκοταζ στα προιοντα τους πως και με τι συννενοηση??ενα λαθος α1 τι λεει αλλα με as ειναι γεμισμενο
 
Το prima το χειμώνα μου είχε φανεί πολύ βροντερό και τσάμπα μάγκας από ταχύτητες. Να βγάζει κρότο και να κερδίζεις ταχύτητα, πάει στο διάολο. Άσε που μου έβγαλε τα μάτια η ακαφτη στις royal και όταν πήγα και έλυσα το όπλο βρήκα και μια κουταλιά της σούπας ακαφτη στην ουρά του κλείστρου.
 
μπουκοταζ στα προιονρα τους πως κσι με τι συννενοηση??
Εγώ δεν μίλησα ούτε για μποϋκοτάζ, ούτε για τίποτα, προσωπικά φέτος ήθελα 8 κουτιά την εβδομάδα στην τσίχλα. Άλλος ήθελε ένα κουτί το μήνα. Η λογική λέει ότι το παράλογο το αφήνουμε στο ράφι.
Πιο ωραίο κυνηγητικο 28αρι από του Κενταυρου δεν υπάρχει φίλε. Το σκοπευτήριο είναι άλλη υπόθεση :)
 
Εγώ δεν μίλησα ούτε για μποϋκοτάζ, ούτε για τίποτα, προσωπικά φέτος ήθελα 8 κουτιά την εβδομάδα στην τσίχλα. Άλλος ήθελε ένα κουτί το μήνα. Η λογική λέει ότι το παράλογο το αφήνουμε στο ράφι.
Πιο ωραίο κυνηγητικο 28αρι από του Κενταυρου δεν υπάρχει φίλε. Το σκοπευτήριο είναι άλλη υπόθεση :)
οχι ρε φιλε καποια στιγμη πρεπει να σταματησει η καραμελα με το μολυβι. γιατι τα υλικα τα υπολοιπα ειναι ολα ελληνικα. δεν γινεται να πουλανε σ αυτες τις τιμες. αν εχει τσιχλα που για μας εδω κατω ειναι οτι εχει απομεινει θελω κοντα 3-4 κιβωτια το χρονο. και δεν ειμαι ο μονος. μιλανε για αισχροκερδεια. κατι πρεπει να γινει. θα μου πεις ειναι δυνατον?? δεν το ξερω. η ιδιογομωση πλεον στα τσιχλοφυσιγγα οικονομικα δεν συμφερει. μονι απι απιψη σταθεροτητας και το μερακι εχει μεινει
 
Εγω παντως οταν λεω σκοπευτικο, εννοω για το σκοπευτηριο και μονο
ωραια. εκει λοιπον ρε φιλε με 5,50 που εχει το due και μ αρεσει και μενα αν δεν σ αρεσει του κενταυρου κανονιζουμε τελος φλεβαρη η μαρτη μια παραγγελια 4 κιβωτια ο καθενας με τη βοηθεια καποιου φιλου αν ειναι καποιος προθυμος. 5,50 για το due ειναι ενταξει νιμιζω κι επειδη το εχω ριξει και στο κυνηγι μια χαρα ειναι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top