Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπορει καποιος να σφαξει ενα 28 spprting lambro φετινο να μας πει με τι γεμιζεται;
Αποστόλη, έσφαξα εγώ πριν 20 μέρες περίπου ... Από το μαγαζί που τα πήρα μου είπε ότι ήταν πρόσφατη παραλαβή. Σου αντιγράφω τις σημειώσεις μου:
178. LAMBRO SPORTING 28gr (ΙΟΥΝΙΟΣ 2017) - [5,90 €]
ΚΑΛΥΚΑΣ : NOBELSPORT – ΠΡΑΣΙΝΟΣ - 12/70/12
ΚΑΨΟΥΛΙ : Μ 686
ΠΥΡΙΤΙΔΑ : AS = 1,37 gr
ΒΥΣΜΑ : GIOVANNI (22 mm)
ΣΚΑΓΙΑ : No. 8 – 27,97 gr – [13,6 p/gr – 386 p/oz] - 380
ΚΛΕΙΣΙΜΟ: 6-star (57,3-57,6 mm)
.........................
Ακριβώς το ίδιο με το περυσινό, όπως μπορείς να δεις παρακάτω, με μόνο μια μικρή διαφορά στο πραγματικό μέγεθος των σκαγιών (8αρι και στα δυό), με τον ανάλογο αντίκτυπο στον συνολικό αριθμό σκαγιών:
162. LAMBRO SPORTING 28gr (ΜΑΙΟΣ 2016) - [5,70 €]
ΚΑΛΥΚΑΣ : NOBELSPORT – ΠΡΑΣΙΝΟΣ - 12/70/12
ΚΑΨΟΥΛΙ : Μ 686
ΠΥΡΙΤΙΔΑ : AS = 1,37 gr
ΒΥΣΜΑ : GIOVANNI (22 mm)
ΣΚΑΓΙΑ : No. 8 – 27,55 gr – [16,2 p/gr – 460 p/oz] - 448
ΚΛΕΙΣΙΜΟ: 6-star (57,3-57,6 mm)
....................................................................
;) ;)
 
Τώρα θυμήθηκα ότι πριν λίγες μέρες είχα ξαναγράψει για αυτό, και μάλιστα με άμεση σύγκριση των υλικών με το μισόταπο Mezzo 28 ... Εδώ είναι, και πράγματι είναι πριν 20 μέρες ...
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-τσίχλες.58/page-269#post-196947
... Και με τα ανάλογα ... φωτογραφικά ντοκουμέντα !!! ;) .sarcastic.
 
Καλημερα στα φιλαρακια.. μιλησα τωρα με κενταυρο και δεν εχει σπορτινγκ καθολου.. θα γεμισει και θα ειναι διαθεσιμα σε τρεις με τεσσερις μερες απο οτι ειπε.. οποτε υπολογιστε οποιος ενδιαφερετε για πιο σιγουρα απο αρχες εβδομαδας.. θα γεμισει και 9 αρια μαλλον..mornin cof
 
Αποστόλη, έσφαξα εγώ πριν 20 μέρες περίπου ... Από το μαγαζί που τα πήρα μου είπε ότι ήταν πρόσφατη παραλαβή. Σου αντιγράφω τις σημειώσεις μου:
178. LAMBRO SPORTING 28gr (ΙΟΥΝΙΟΣ 2017) - [5,90 €]
ΚΑΛΥΚΑΣ : NOBELSPORT – ΠΡΑΣΙΝΟΣ - 12/70/12
ΚΑΨΟΥΛΙ : Μ 686
ΠΥΡΙΤΙΔΑ : AS = 1,37 gr
ΒΥΣΜΑ : GIOVANNI (22 mm)
ΣΚΑΓΙΑ : No. 8 – 27,97 gr – [13,6 p/gr – 386 p/oz] - 380
ΚΛΕΙΣΙΜΟ: 6-star (57,3-57,6 mm)
.........................
Ακριβώς το ίδιο με το περυσινό, όπως μπορείς να δεις παρακάτω, με μόνο μια μικρή διαφορά στο πραγματικό μέγεθος των σκαγιών (8αρι και στα δυό), με τον ανάλογο αντίκτυπο στον συνολικό αριθμό σκαγιών:
162. LAMBRO SPORTING 28gr (ΜΑΙΟΣ 2016) - [5,70 €]
ΚΑΛΥΚΑΣ : NOBELSPORT – ΠΡΑΣΙΝΟΣ - 12/70/12
ΚΑΨΟΥΛΙ : Μ 686
ΠΥΡΙΤΙΔΑ : AS = 1,37 gr
ΒΥΣΜΑ : GIOVANNI (22 mm)
ΣΚΑΓΙΑ : No. 8 – 27,55 gr – [16,2 p/gr – 460 p/oz] - 448
ΚΛΕΙΣΙΜΟ: 6-star (57,3-57,6 mm)
....................................................................
;) ;)
Στελιο σε ευχαριστώ παρα πολυ!
Ξεδιαλυνε το τοπίο.
Καλα θυμόμουν πως με την prima γαζωνε και με την as εκλανε στα ζόρια λοιπον
 
imperial sporting εχει ριξει κανενας παιδια σκοπευτηριο και κυνηγι να μας πει εντυπωσεις?
Πριν κανένα τρίχρονο τα δούλευα αποκλειστικά ήταν και από τα πιο φθηνά....τώρα δεν τα έχω βρει πουθενά...σε τι τιμή παίζουν;
 
imperial sporting εχει ριξει κανενας παιδια σκοπευτηριο και κυνηγι να μας πει εντυπωσεις?
εγω τα δουλευω εδω και 3 4 χρονια στο σκοπευτηριο τρυγονι ορτυκι τσιχλα,,παρα πωλη ωραιω φυσιγκι γρηγοροοοο και με 6 ευρω το κουτι σε νουμερα 7,5 8 ,τα αγωραζω απο τον γκιουλεκα στην θεσσαλονικη σας τα πρωτινω ανεπηφυλαχτα.terror.
 
Σακη κανα αλλο οικονομικο φυσιγγι θεσσαλονικη η κ γυρω ξερεις;;
φιλεμου δεν εχω ακουση για κατι φθηνωτερο αλα και τα 6 ευρω το κουτι ειναι καλη τιμη ουτως ι αλως εκη παιζουνε η τιμες ατα 28γρ και τα imperial ειναι πωλη ωραια φυσιγκακια δωκιμασετα και τα λεμε παλι.shoot..shoot.
 
φιλεμου δεν εχω ακουση για κατι φθηνωτερο αλα και τα 6 ευρω το κουτι ειναι καλη τιμη ουτως ι αλως εκη παιζουνε η τιμες ατα 28γρ και τα imperial ειναι πωλη ωραια φυσιγκακια δωκιμασετα και τα λεμε παλι.shoot..shoot.
Θα τα δοκιμασω...σε ευχαριστω παντως αν κ κατα τη γνωμη μ τα 6€για 28γρ ειναι αρκετα..τα εχεις ριξει κ σε κρυο καιρο η μοβο εναρξη;;
 
Θα τα δοκιμασω...σε ευχαριστω παντως αν κ κατα τη γνωμη μ τα 6€για 28γρ ειναι αρκετα..τα εχεις ριξει κ σε κρυο καιρο η μοβο εναρξη;;
κατω απο εξη ευρω δεν θα βρης αντε 5,80 με 5,50ε περνης του κυργια τα 24γρ trab,,,,ωσο για το πς κωβουνε εγω πρωσοπικα μεσα στον χειμωνα τα ρηχνα χωρις πρωβληματα πωσο θα σε περαση η τσιχλα στο καρτερι αντε 15 μετρα δεν νωμηζω να μην κατεβαζουνε το πουλακι.hair..sarcastic. ωπος εχω γραψη παραπανω τα κυνιγαω σε τρυγονι ορτυκι και τσιχλα παντα με τα αναλωγα τσοκαρισματα και τα φισιγκακια δεν με πρωδωσαν ποτεεεε.my man.
 
εγω τα δουλευω εδω και 3 4 χρονια στο σκοπευτηριο τρυγονι ορτυκι τσιχλα,,παρα πωλη ωραιω φυσιγκι γρηγοροοοο και με 6 ευρω το κουτι σε νουμερα 7,5 8 ,τα αγωραζω απο τον γκιουλεκα στην θεσσαλονικη σας τα πρωτινω ανεπηφυλαχτα.terror.
Σακη οταν ξαναπας για shopping therapy, ριξε σύρμα να πιουμε και ενα καφε.
6 ευρω βρισκεις τα lambro παντως, ακομα και 30αρι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top