Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
παιδες για μενα πρωσοπικα αυτη την στιγμη στην αγωρα ηπαρχουνε αξιολογα σκοπευτικα φυσιγκια και μαλιστα ελληνικα,,ολα τα παρακατω τα εχω ρηξη και δεν εχω δη αμαν της διαφωρες,,,,,,,,,,,labro,,,ymperial princ,,,kentayros,,ολα sporting 28γρ και η τιμεστους λογικες δεν εχουνε και μεγαλες διαφωρες,,,ωπια φυσιγκια και να δουλεψεται απο τα αναφερωμενα θα ειστε ευχαριστημενηηηηηη,,,εγω πρωσοπικα εχω κωλησηηηηηη στα ymperial.terror.
 
Μπορεί να μου πει καποιος με τι γεμιζονται τα wolf sporting και βρωμοκοπανε ετσι;
Εριχνε ο αλλος μπροστα στους βατηρες και ενω ημουν πισω ηξερα τι φυσιγγι ριχνει. Σοβαρα μιλαω.
Τα μυρίστηκα.. .buy buy..hunter.1.ghe.
να σε παρω ρε για απορτ στις τσιχλες με τετοια μυτη αχαχαχα
.yelling..yelling..RESPECT.
 
Μπορεί να μου πει καποιος με τι γεμιζονται τα wolf sporting και βρωμοκοπανε ετσι;
Εριχνε ο αλλος μπροστα στους βατηρες και ενω ημουν πισω ηξερα τι φυσιγγι ριχνει. Σοβαρα μιλαω.
Τα μυρίστηκα.. .buy buy..hunter.1.ghe.
Τα φυσιγγια βρωμαγανε η εσκασε τιποτα....
 
καλκαντζάκος , νέες τιμές στα NSI sporting. !!!!!!!!!!!!!!!!!
τα trap και skeet έμειναν ως είχαν. Προφανώς πηγαίνανε όλοι στον Τουρή με σκοπευτική ταυτότητα.

αν μη τι άλλο ..... καλό νέο , και βλέπουμε.

75nQsMw.gif
 
καλκαντζάκος , νέες τιμές στα NSI sporting. !!!!!!!!!!!!!!!!!
τα trap και skeet έμειναν ως είχαν. Προφανώς πηγαίνανε όλοι στον Τουρή με σκοπευτική ταυτότητα.

αν μη τι άλλο ..... καλό νέο , και βλέπουμε.

75nQsMw.gif
Μια χαρά,θα γλιτώσουμε και τις βενζίνες μέχρι τον τουρη!
 
Μια χαρά,θα γλιτώσουμε και τις βενζίνες μέχρι τον τουρη!
Για μένα μεγάλο λάθος αυτό Ηλία. Τώρα είναι που θα πρέπει να του τα αφήσετε στο ράφι και να συνεχίσετε να ψωνίζετε από αυτόν που σας εξυπηρετούσε μέχρι τώρα.
Δηλαδή ξαφνικά για τον Καλκαντζάκο φθηνηναν τα σκάγια;
Προσβολή οφθαλμοφανεστατη ;)
 
Για μένα μεγάλο λάθος αυτό Ηλία. Τώρα είναι που θα πρέπει να του τα αφήσετε στο ράφι και να συνεχίσετε να ψωνίζετε από αυτόν που σας εξυπηρετούσε μέχρι τώρα.
Δηλαδή ξαφνικά για τον Καλκαντζάκο φθηνηναν τα σκάγια;
Προσβολή οφθαλμοφανεστατη ;)
Από αυτή την οπτική γωνία έχεις δίκαιο Γιώργο αλλά είναι και απόσταση μέχρι τον τουρη
 
Για μένα μεγάλο λάθος αυτό Ηλία. Τώρα είναι που θα πρέπει να του τα αφήσετε στο ράφι και να συνεχίσετε να ψωνίζετε από αυτόν που σας εξυπηρετούσε μέχρι τώρα.
Δηλαδή ξαφνικά για τον Καλκαντζάκο φθηνηναν τα σκάγια;
Προσβολή οφθαλμοφανεστατη ;)

Μα ο καλκατζακος από τον τουρή δεν παίρνει τα nsi; Μάλλον για τον τουρή ξαφνικα φθηνηναν τα σκάγια..
 
εγω να το ρωτησω διαφορετικα ...τωρα που πουλανε στα 5,5 ...μπαινουν μεσα? δλδ τι θελουν να βγαζουν 1,5 ευρω στο κουτι? μακαρι να αρχισουν την κατηφορα και τα υπολοιπα γιατι ειναι μεγαλη πιασοκωλια ...να εχουν φθασει 6++->7 ευρω τα sporting. και αν παρουμε σαν δεδομενο τα 5,5 ... με αυτη τη λογικη στα 6,2 πρεπει να εχουν τα παρεμφερες καλης ποιοτητας 32αρια.

τωρα βεβαια πως γινετε να εχει τα 24αρια NSI DUE TRAP-SKEET + 0.35 απο τα DUE 28αρια ...δεν το καταλαβαινω
 
Ε ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ....mornin cof να αρχιζουν να μας σκεφτονται οτι εχουμε και εμεις.....?
 
Τα φυσίγγια ιδιογόμωσης στα 28 γραμ. με τωρινές τιμές μου στοιχίζουν 6,24 ευρω με καινούργιο κάλυκα και 5,03 ευρώ με αναγόμωση, χωρίς να βαζω εννοείται το κόστος παραγωγής............φαντάσου τι περιθώριο κέρδους έχουν αφού δίνουν σε αυτή την τιμή, και έχουν να καλύψουν και ένα σωρό άλλα έξοδα............θα μου πει κανείς ότι ποντάρουν στην ποσότητα. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή η τιμή πάντως ειδικά για φυσίγγι εισαγωγής.
 
γουστάρω πολύ τον ανταγωνισμό και ας λέγεται καλκαντζάκος τουρής special forces armania,,,μακάρι να τα βρίσκω και στο σουπερ φτηνά,,,επιτέλους έχω 2 επιλογές πλέον που μπορώ να αγοράζω τα συγκεκριμένα φυσίγγια και ο καλκαντζάκος μου έρχεται πιο φτηνά λόγο απόστασης και διοδίων

μπορεί κανείς να χαρακτηρίσει και τον ένα και τον άλλο απατεώνα για διαφορετικούς λόγους,,,εγώ κρατάω το ότι η τσέπη μου θα ξοδευει λιγότερα πλέον και στον καλκαντζάκο,,,δύο μεγάλα ονόματα θα πουλάνε φτηνά και αναγκαστηκά θα ακολουθήσουν και άλλα μαγαζιά που εμπορευονται την συγκεκριμένη μάρκα αν θέλουν να συνεχίζουν να πουλάνε

έχουμε και τα lambro sporting στα €5,5 που ειναι πολυ αξιόλογο φυσίγγι,,,μακάρι και οι αρχιαπατεώνες που πουλάνε τα sporting στα €6,2 να αναθεωρήσουν και να σκεφτούν ότι και στα €5,5 βγάζουν
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top