Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Άγγελε εδώ Θεσσαλονίκη είναι τραγικά τα πράγματα από τιμές.
Για εμένα τέρμα πλέον.
Θα βρω 2-3 φυσίγγια που με ικανοποιούν σε θέμα απόδοσης-τιμής,θα κάνω την παραγγελία μου και τέλος!
Γιωργο γενικα εμεις η βορειοι απο τιμες εχουμε θεμα
 
Άγγελε εδώ Θεσσαλονίκη είναι τραγικά τα πράγματα από τιμές.
Για εμένα τέρμα πλέον.
Θα βρω 2-3 φυσίγγια που με ικανοποιούν σε θέμα απόδοσης-τιμής,θα κάνω την παραγγελία μου και τέλος!
Και για τον λόγο των τιμων αρχισα νανα γεμιζω.
Εστω κι αν δεν καταφερνω να κανω αναλογης ποιότητα φυσιγγια τουλαχιστον δεν δινω ενα σκασμο λεφτα.
Αν και με αυτα που εφτιαξα μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα θεμα τουλαχιστον στα κυνηγια που κανω.
Αν χρειαστω ποσοτητα πλεον υπαρχει λυση μεσω ιντερνετ παραγγελια και ξεμπερδεψες.
Ο hobbi περυσι με ειδε 2 φορες ολο κι ολο και φετος λεω να παωνα μονο για το καλο να παρω ενα ισως δυο κουτακια για την εναρξη και ξανα δεν με ξαναβλεπει.
 
νέες τιμές από ΚΑΛΚΑΝΤΖΑΚΟ . δείτε στη σελίδα 121 τις παλιές τιμές που μόλις είχαν αλλάξει.
τελικά μου φαίνεται ότι δουλευόμαστε όλοι ομαδικά σε αυτόν το τόπο.
τα DUE έγιναν 6,3 από 5,5 και τα UNO 5,8 από 5,1
και όλα αυτά σε μία εβδομάδα.

eLXN6bl.gif
Απαράδεκτος,ότι γουστάρει κάνει.Και κει που έλεγα να πάω να πάρω από βδομάδα νάτη η αύξηση.
 
απο που τα παιρνει?αν ειναι ευκολο να μαθεις γιατι εδω αυτος που τα πουλαει νομιζει οτι δεν υπαρχει αλλος
47.5 η κουτα τα falcocci.απο τον δουβη.καλο φυσιγγι δεν αφηνεικαταλοιπα.του κενταυρου επισης ειναι καλα ελληνικα κ καλη τιμη απλα εχουν αρκετη ανακρουση που σε δυσκολευουν αν κανεις γρηγορα σπασιματα στα double.αλλιως δεν υπαρχει προβλημα.φτηνοτερα δεν νομιζω οτι υπαρχουν απο 4.75 το κουτι.ειδαλλως ενα εξαιρετικο φυσιγγι ειναι το nsi due για σκεετ μιλαω παντα.αξιοπιστο μαρκας.εγω αυτα χρησιμοποιω εδω δοκιμασει αρκετα αλλα δεν το συζηταω γ τις τιμες που κυκλοφορουν.ετσι κατεληξα σε αυτα
 
γιατι φιλε?σαν τα ιμπεριαλ πιστευω ειναι αλλα πολυ πιο μαλακα..

γιατί άλλο το καλό φτηνό και ποιοτικό και άλλο το φτηνιάρικο,,,μπροστά στα μάτια μου falcocci εκανε τσαφ και εφυγαν σκαγια μπροστά από την κάννη ο πάφυλας βγήκε αλλά έμεινε το υπόλοιπο φυσίγγι μέσα σχεδόν λιωμένο,,,ευτυχώς ήταν δίκαννο,,,ευτυχώς !
 
ευτυχώς ήταν δίκαννο,,,ευτυχώς !
μη λες τέτοια Παύλο έχω 2 κουτάκια μη πάθω κανένα χουνέρι, ίσως να ήταν κ μεμονωμένο περιστατικό θα δούμε,παντός αυτό που είχα σφάξει είχε καλά υλικά από τι είπαν τα παιδιά εδώ
 
Αυτο που πασχουν πολλα φυσιγγια, και το παραβλεπουμε, ειναι η χρηση καλυκων Β και πολλες φορες και χαμηλοτερης διαλογης. Αυτο σημαινει οτι μπορει να εχεις ενα καθολα σωστα γεμισμενο φυσιγγι, μονο που μπορει να σου βγαλει οποιοδηποτε προβλημα επειδη ο καλυκας ειναι χαμηλοτερης ποιοτητας
 
Οπλοτεχνική 5,6€ τα lambro sporting.Αρκετά καλή τιμή & καλά φυσιγγάκια είναι & παντός καιρού.μπορώ να πω σε σχέση με το κέντρο & λες & μια κουβέντα & ένα χαμόγελο σε σχέση με το κέντρο που σε βλέπει σαν €.Δεν ξέρω αν συμφωνείτε αλλά εγώ έτσι το βλέπω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top