Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εχει συμβεί και με του κενταυρου τα skeet και τα trap. Σε εμένα τον dion και σε ενα αλλο παλικάρι στην Μαλακάσα.
Εμενα βέβαια μου συνέβη σε 1 φυσίγγι στην 500αδα
Άρα είναι γενικευμένο φαινόμενο λόγω χαμηλής ποιότητας κάλυκα.
 
Ο συγκεκριμενος καλυκας δεν ειναι κι οτι ποιοτικοτερο κυκλοφορει ....
Ξεχωρα απο αυτο,αν ο κατασκευαστης ειναι υπευθυνος επιβάλλεται ν'ακουσει τον πελατη και να ψάξει το θέμα!!!
Υπευθυνοτητα του ειναι!!!
Οταν παντελονιαζει το υστερημα του καθενος μας είναι καλά???
Κατι τέτοιοι..............
Το λιγοτερο δεν σεβονται τον πελατη και το ψωμι που τρώνε!
"Χ" και δρόμο!!!
Και ενημέρωση οσων περισσοτερων μπορούμε!
 
Δηλαδη ρε παιδιά, ΤΙ δεν δεχεται???
Αν ειναι δικα του τα φυσιγγια?
Αν συμπεριφερονται ετσι??
Αν αληθευουν τα περιστατικα??
δεν δέχεται ότι συμπεριφέρονται έτσι ...Και στη συνέχεια ότι είναι αλήθεια...συγκεκριμένα όταν επικοινώνησα μου είπα Είσαι ο μοναδικός που μου το λέει και μου προκαλεί εντύπωση...
 
αρα μιλαμε για ενα προβληματικο καλυκα ο οποιος χρησιμοποιειται κατα κορον απο πολλους σε γεμισματα και οχι ερασιτεχνες....και αφου παρουσιαστηκε και στα φυσιγγια του κενταυρου τον ενημερωσε καποιος για το προβλημα???αν ειναι ετσι με τους fiem να τραβηχτω απο του κενταυρου και να κοιταξω τιποτα αλλο
 
αρα μιλαμε για ενα προβληματικο καλυκα ο οποιος χρησιμοποιειται κατα κορον απο πολλους σε γεμισματα και οχι ερασιτεχνες....και αφου παρουσιαστηκε και στα φυσιγγια του κενταυρου τον ενημερωσε καποιος για το προβλημα???αν ειναι ετσι με τους fiem να τραβηχτω απο του κενταυρου και να κοιταξω τιποτα αλλο
Κώστα, εχουν θεματακι....
Εμενα,με τη Mossberg δεεν!
Σκιζει το μεταλλο ο εξωλκεας...
Σε αλλα οπλα μου,οχι!
Δείχνει περιορισμένες ανοχες και αντοχες...
Στου Κενταυρου,δεν εχω ακουσει για τετοια προβλήματα...
Ειναι,προφανως,θέμα γομωσεων.
 
Κώστα, εχουν θεματακι....
Εμενα,με τη Mossberg δεεν!
Σκιζει το μεταλλο ο εξωλκεας...
Σε αλλα οπλα μου,οχι!
Δείχνει περιορισμένες ανοχες και αντοχες...
Στου Κενταυρου,δεν εχω ακουσει για τετοια προβλήματα...
Ειναι,προφανως,θέμα γομωσεων.
γιαννη καποιοι συναδελφοι αντιμετωπισαν θεμα και με του κενταυρου....και ρωταω η τιμη 4.90 ειναι πολυ καλη...μηπως ομως τρεχει κατι με τα υλικα??και συγκεκριμενα με τον καλυκα fiem???και ο καραμανιδης τα ιδια....δεν ειναι να παιξουμε κορωνα γραμματα με το τι θα βαλουμε μεσα στο οπλο μας.....
 
Μηπως δεν ειναι τοσο πολυ θεμα καλυκα?
Μηπως πανω στην περσινη φουρια που (φαντάζομαι) θα γεμιζαν οπως οπως για να προλαβουν μην χασουν τους πελατες,δεν γινοταν οι απαραιτητοι ελεγχοι σε πιεσεις κλπ??
Τα φυσιγγια αυτα ειχαν εντονο λακτισμα η παραξενο θορυβο??
 
Μηπως δεν ειναι τοσο πολυ θεμα καλυκα?
Μηπως πανω στην περσινη φουρια που (φαντάζομαι) θα γεμιζαν οπως οπως για να προλαβουν μην χασουν τους πελατες,δεν γινοταν οι απαραιτητοι ελεγχοι σε πιεσεις κλπ??
Τα φυσιγγια αυτα ειχαν εντονο λακτισμα η παραξενο θορυβο??
τασο δεν ξερω δεν τα εχω δοκιμασει ακομα......υπο σκεψη για αγορα και επειδη μου αρεσε αυτο που ειδα στον πινακα
 
γιαννη καποιοι συναδελφοι αντιμετωπισαν θεμα και με του κενταυρου....και ρωταω η τιμη 4.90 ειναι πολυ καλη...μηπως ομως τρεχει κατι με τα υλικα??και συγκεκριμενα με τον καλυκα fiem???και ο καραμανιδης τα ιδια....δεν ειναι να παιξουμε κορωνα γραμματα με το τι θα βαλουμε μεσα στο οπλο μας.....
Ανοιχτηκαν φυσίγγια ,μετρηθηκαν και ζυγιστηκαν.....
Τίποτα το παράταιρο!
 
δεν δέχεται ότι συμπεριφέρονται έτσι ...Και στη συνέχεια ότι είναι αλήθεια...συγκεκριμένα όταν επικοινώνησα μου είπα Είσαι ο μοναδικός που μου το λέει και μου προκαλεί εντύπωση...
Ώπα ώπα παιδιά συγγνώμη....Για τα φυσσιγγια του καραμανιδη μίλησα εγώ...με τον καραμανιδη μίλησα και έκανε τον κινέζο....τα kill τα κόκκινα και τα tsihla μου παρουσίασαν το προβλημα
 
γιαννη καποιοι συναδελφοι αντιμετωπισαν θεμα και με του κενταυρου....και ρωταω η τιμη 4.90 ειναι πολυ καλη...μηπως ομως τρεχει κατι με τα υλικα??και συγκεκριμενα με τον καλυκα fiem???και ο καραμανιδης τα ιδια....δεν ειναι να παιξουμε κορωνα γραμματα με το τι θα βαλουμε μεσα στο οπλο μας.....
2.000 φυσίγγια Κένταυρος από τον Γενάρη μεχρι τώρα, κανένα τέτοιο περιστατικό. Αλλά η αλήθεια είναι ότι είναι φθηνά, μην τα παίρνετε.....και δεν φτάσουν για μας στο τέλος........sarcastic.
 
Ενα στα γρηγορα :: κυνηγετικα ,σκοπευτικα.!! φυσιγγια...:mad:
Δαξαστε του και ποσταρετε τους.Και στο τελος στο ταμειο, θα μας ποιασουν τον κω@@λο ..Smurf
 
Last edited:
Απο του Κενταυρου εχω ριξει πανω απο 5000 φυσιγγια, προβλημα δεν συναντησα ποτε...
Εδω μια σημερινη τουφεκια στα 35 μετρα με μια καινουργια A400 xtrema 76 cm που πηρε ενας φιλος κ τσοκ 3 αστρα μαμα...

Με το μαμά τσοκ;ωραία ντουφεκια,γεμάτη!και εμενα όσα φυσίγγια έχω ρίξει δεν είχα το παραμικρό θέμα...και όπως έχει πάει η κατάσταση μάλλον θα αρχίσω να τα μαθαίνω και να χρησιμοποιώ αυτά πλέον...στην τιμή που έχουν φτάσει τα υπόλοιπα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top