Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλό απόγευμα! Πριν λίγο,παρέλαβε ο αδελφός μου,γιατί είμαι χωριο,1500 φυσίγγια Ρουμελιωτης sporting 28gr.μου έστειλε δυο φωτό και το βράδυ που θα πάω Χανιά,θα έχουμε και φωτό το εσωτερικό.να ευχαριστήσω τον Κύριο Ρουμελιωτη Ανδρέα για την άψογη εξυπηρέτηση.τιμη 4.6€ τα 25,με τα μεταφορικά από Πάτρα για Χανιά,μου πήγε 4.8€ τα 25.Του είπα να μου γεμίσει και λίγα 9,5άρια 28gr,τα αλλά είναι 8 νούμερο.
7kiWH66.jpg

eAp14GD.jpg
 
Last edited:
Ευχαριστώ Τάσο! Μόνο αν σπάνε οι πιατέλες? Το 9,5 θα είναι λουκούμι για το τσιχλοπερπατητο που κάνω..να δούμε αν πέφτουν και οι τσίχλες,καθως αν μου αρέσουν στα πιατα θα τα δοκιμάσω και στο κυνήγι..να πω επισης ότι βάζει Ισπανικά σκάγια με 3% αντιμόνιο.
 
Καλό απόγευμα! Πριν λίγο,παρέλαβε ο αδελφός μου,γιατί είμαι χωριο,1500 φυσίγγια Ρουμελιωτης sporting 28gr.μου έστειλε δυο φωτό και το βράδυ που θα πάω Χανιά,θα έχουμε και φωτό το εσωτερικό.να ευχαριστήσω τον Κύριο Ρουμελιωτη Ανδρέα για την άψογη εξυπηρέτηση.τιμη 4.6€ τα 25,με τα μεταφορικά από Πάτρα για Χανιά,μου πήγε 4.8€ τα 25.Του είπα να μου γεμίσει και λίγα 9,5άρια 28gr,τα αλλά είναι 8 νούμερο.
7kiWH66.jpg

eAp14GD.jpg
Καλοριχτα Γιάννη, όπως λέει και ο Τάσος μάλλον έχει έλλειψη στα κουτιά , δεν παραβλέπω όμως ότι είναι ένας από τούς λίγους που προσφέρει σε λογικές τιμές τα φυσίγγια του και από ότι λένε αρκετοί συνφορουμιτες είναι και αποδοτικά.
 
Καλοριχτα Γιάννη, όπως λέει και ο Τάσος μάλλον έχει έλλειψη στα κουτιά , δεν παραβλέπω όμως ότι είναι ένας από τούς λίγους που προσφέρει σε λογικές τιμές τα φυσίγγια του και από ότι λένε αρκετοί συνφορουμιτες είναι και αποδοτικά.
Ευχαριστώ Κωσταντινε,το τελευταίο που με νοιάζει είναι τα κουτιά:)..την άλλη φορά θα του πω να τα βάλει χύμα καθώς μου είπε ότι γίνετε,και χαμηλώνει και λίγο η τιμή;)...
 
Μόνο αν σπάνε οι πιατέλες? Το 9,5 θα είναι λουκούμι για το τσιχλοπερπατητο που κάνω..να δούμε αν πέφτουν και οι τσίχλες,καθως αν μου αρέσουν στα πιατα θα τα δοκιμάσω και στο κυνήγι..
Δεν στο ανέφερα αυτο γιατι αργει ακομα ο καιρος...hair.
την άλλη φορά θα του πω να τα βάλει χύμα καθώς μου είπε ότι γίνετε,και χαμηλώνει και λίγο η τιμή;)...
Μην πετας τα αδεια κουτια κ την επομενη φορα τα γεμιζεις παλι;).sarcastic.
 
Δεν στο ανέφερα αυτο γιατι αργει ακομα ο καιρος...hair.

Μην πετας τα αδεια κουτια κ την επομενη φορα τα γεμιζεις παλι;).sarcastic.
Πολύ καλη ιδέα και οικολογική..αλλά με βολεύει το χύμα καθως έχουμε πλαστική βαλίτσα και τα ρίχνουμε μέσα οπως ειναι χυμα στη κουτα.που να κουβαλάς κουτιά..εδώ 2 πουλες να ρίξει ο κάθενας γιατί ρίχνουμε με το ίδιο όπλο θελουμε 150 φυσίγγια..εδω η βαλιτσα φορτωμενη Κενταυρος.
sVnlRKs.png
 
Last edited:
Καλό απόγευμα! Πριν λίγο,παρέλαβε ο αδελφός μου,γιατί είμαι χωριο,1500 φυσίγγια Ρουμελιωτης sporting 28gr.μου έστειλε δυο φωτό και το βράδυ που θα πάω Χανιά,θα έχουμε και φωτό το εσωτερικό.να ευχαριστήσω τον Κύριο Ρουμελιωτη Ανδρέα για την άψογη εξυπηρέτηση.τιμη 4.6€ τα 25,με τα μεταφορικά από Πάτρα για Χανιά,μου πήγε 4.8€ τα 25.Του είπα να μου γεμίσει και λίγα 9,5άρια 28gr,τα αλλά είναι 8 νούμερο.
7kiWH66.jpg

eAp14GD.jpg
Καλοριχτα Γιαννιο θα παρει φωτια ο εργαλος.shoot..shoot.
Με του κενταυρου τα 9αρια τα δοκιμασατε σε τσιχλες;;;με την υγρασια και θερμοκρασια 10-12τραβουσαν καλα;;
 
Καλοριχτα Γιαννιο θα παρει φωτια ο εργαλος.shoot..shoot.
Με του κενταυρου τα 9αρια τα δοκιμασατε σε τσιχλες;;;με την υγρασια και θερμοκρασια 10-12τραβουσαν καλα;;
Παναγιωτη ευχαριστω.δεν τα δοκιμασαμε διεξοδικα φετος καθως ειχα φορτωσει beretta και wolf που ειχα παρει στα 5€ και ηθελα να φυγουν.
 
Καλό απόγευμα! Πριν λίγο,παρέλαβε ο αδελφός μου,γιατί είμαι χωριο,1500 φυσίγγια Ρουμελιωτης sporting 28gr.μου έστειλε δυο φωτό και το βράδυ που θα πάω Χανιά,θα έχουμε και φωτό το εσωτερικό.να ευχαριστήσω τον Κύριο Ρουμελιωτη Ανδρέα για την άψογη εξυπηρέτηση.τιμη 4.6€ τα 25,με τα μεταφορικά από Πάτρα για Χανιά,μου πήγε 4.8€ τα 25.Του είπα να μου γεμίσει και λίγα 9,5άρια 28gr,τα αλλά είναι 8 νούμερο.
7kiWH66.jpg
καλοριχτα, αναμένουμε εντυπώσεις να δούμε τι θα κάνουμε και εμείς!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top