Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ωραια.θα τα δουμε την ερχομενη τεταρτη επι του πεδιου
Εκει είναι η πραγματική δοκιμή και στον πίνακα.Θα σου δώσω κανένα κουτάκι να τα ρίξεις και εσυ.
Ποιο καψυλι είναι;
μακαρι να ήξερα θα μας που οι ειδικοί επι του θέματος.
 
Παντως για φυσιγγι με τιμη κατω απο 5€ ειναι πολυ καλη δουλεια.
Βλητικα μενει να μας πουν αυτοι που θα τα ριξουν.
Μαλλον πρεπει να γινει και απο εδω μια παραγγελία και δοκιμη στις εδω συνθήκες.
 
Παντως για φυσιγγι με τιμη κατω απο 5€ ειναι πολυ καλη δουλεια.
Βλητικα μενει να μας πουν αυτοι που θα τα ριξουν.
Μαλλον πρεπει να γινει και απο εδω μια παραγγελία και δοκιμη στις εδω συνθήκες.
Οπτικά οπως το ειδα και εγω μου άρεσε πολύ.επισης τα σκάγια ήταν ομοιόμορφα.
 
Καλό απόγευμα! Πριν λίγο,παρέλαβε ο αδελφός μου,γιατί είμαι χωριο,1500 φυσίγγια Ρουμελιωτης sporting 28gr.μου έστειλε δυο φωτό και το βράδυ που θα πάω Χανιά,θα έχουμε και φωτό το εσωτερικό.να ευχαριστήσω τον Κύριο Ρουμελιωτη Ανδρέα για την άψογη εξυπηρέτηση.τιμη 4.6€ τα 25,με τα μεταφορικά από Πάτρα για Χανιά,μου πήγε 4.8€ τα 25.Του είπα να μου γεμίσει και λίγα 9,5άρια 28gr,τα αλλά είναι 8 νούμερο.
7kiWH66.jpg

eAp14GD.jpg
Καλοριχτα Γιανναρε, να τα κάψετε όλα με τον αδερφό σου.
 
Μακάρι να κάνουν δουλειά και να φορτώσουμε όλοι. Εγώ δεν θέλω κουτιά, οπότε λογικά πάει 4,50. Φτάνει να δούμε αν θα μπορέσει να ανταποκριθεί στην τεράστια ζήτηση σε βάθος χρόνου και δεν θα είναι μια φωτοβολίδα.....:)
Χορτάσαμε φωτοβολίδες στο θέμα φυσίγγια, από όλους.
 
Απο την καινουργια κουτα με τα Κενταυρος Sporting σε ν8 με το 725 στα 35 μετρα ακριβως με τσοκ Carlson 4/10... Μπαλα... .love..love.

Καλημέρα χρόνια πολλά Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλους τους φίλους του φόρουμ. Αρη ο κύκλος έχει διάμετρο 76 εκ και τα 303 σκάγια είναι τα σκάγια έντος του κύκλου;Φοβερή τουφεκιά με μεγάλο ποσοστό συγκέντρωσης(περίπου75%) κσι άριστη ισοκατανομή.
 
Καλοριχτα Γιανναρε, να τα κάψετε όλα με τον αδερφό σου.
Ευχαριστώ Γιάννη! Πήραμε 750 φυσίγγια εγω με τον αδελφό μου και 750 δυο αλλά παιδιά,που μου είχαν πει ότι ήθελαν.αν μου αρέσουν σίγουρα θα ξαναπάρουμε..έμεινα πολύ ευχαριστημένος παντως με την εξυπηρέτηση.
 
Καλησπέρα! Δυστηχως δεν μπόρεσα να ανέβω σκοπευτήριο σήμερα,αλλά πήγε ο αδελφός μου.εριξε τα Ρουμελιωτης,του φάνηκαν παρά πολύ καλά,κανένα θέμα με ανάκρουση,αλλά και τα σπασίματα παρά πολύ καλά.εριξε και στον πίνακα 4 τουφεκιές με το Blaser F16.οι δυο πρώτες είναι με τσοκ brain bell (C1)και Ρουμελιωτης 28gr #9,5,απόσταση 25 μέτρα,και οι αλλες δυο με brain mr(C3)πραγματική σύσφιξη 0,35 και Ρουμελιωτης 28gr,απόσταση 30 μέτρα.
yWYN6U8.jpg

b7aIcB6.jpg

QFpXRTo.jpg

GDuQ95K.jpg
 
Καλησπέρα! Δυστηχως δεν μπόρεσα να ανέβω σκοπευτήριο σήμερα,αλλά πήγε ο αδελφός μου.εριξε τα Ρουμελιωτης,του φάνηκαν παρά πολύ καλά,κανένα θέμα με ανάκρουση,αλλά και τα σπασίματα παρά πολύ καλά.εριξε και στον πίνακα 4 τουφεκιές με το Blaser F16.οι δυο πρώτες είναι με τσοκ brain bell (C1)και Ρουμελιωτης 28gr #9,5,απόσταση 25 μέτρα,και οι αλλες δυο με brain mr(C3)πραγματική σύσφιξη 0,35 και Ρουμελιωτης 28gr,απόσταση 30 μέτρα.
yWYN6U8.jpg

b7aIcB6.jpg

QFpXRTo.jpg

GDuQ95K.jpg
Γιαννη μου έδωσε 2 φυσιγγια ο κωστης και πραγματικα ο ρουμελιωτης εχει κανει πολυ καλη δουλεια.επισης ειδα τη πουλα του κωστή και πραγματικα εκανε 2- 3 μακρινές τουφεκιες πραγματικα εντυπωσιακες.το φυσιγγακι φαίνεται πολυ καλο
 
Last edited:
Γιαννη μιυ έδωσε 2 φυσιγγια ο κωστης και πραγματικα ο ρουμελιωτης εχει κανει πολυ καλη δουλεια.επισης ειδα τη πουλα του κωστή και πραγματικα εκανε 2- 3 μακρινές τουφεκιες πραγματικα εντυπωσιακες.το φυσιγγακι φαίνεται πολυ καλο
Ε ρε τον τσιγκούνη,μόλις σε δω θα σου δώσω κουτάκι,να ρίξεις πουλά ολόκληρη,για να βγάλεις συμπέρασμα καλύτερα;)..
Ναι φαίνεται να είναι πολύ καλά οπως μου είπε αλλά και από ότι βλέπω από τις τουφεκιές που έριξε.
Την Παρασκευή θα ανέβω σίγουρα να ρίξω και θα πω πάλι την γνώμη μου.
 
Ε ρε τον τσιγκούνη,μόλις σε δω θα σου δώσω κουτάκι,να ρίξεις πουλά ολόκληρη,για να βγάλεις συμπέρασμα καλύτερα;)..
Ναι φαίνεται να είναι πολύ καλά οπως μου είπε αλλά και από ότι βλέπω από τις τουφεκιές που έριξε.
Την Παρασκευή θα ανέβω σίγουρα να ρίξω και θα πω πάλι την γνώμη μου.
To σχημα σημερα το αργα το απογευμα εγινε φιτασκ λογω του αερα!τα πιατα πηγαιναν ανετα στα 45 μετρα!συγκεκριμενα το 4 και το teal στο κατεβασμα!!επισης το εισερχομενο 6 σταματουσε περιπου στο οριο!καταφερα να κανω 23 πιατα με αλλαγη τσοκ σε πιο κλειστα lm και im!! Σπουσα το 4 αρκετα μακρια!μονο αυτο το πιατο υπηρχε 3 η 4 φορες στη πουλα!!!τα κενταυρος με εντυπωσιασαν για αλλη μια φορα οπως και αυτα του ρουμελιωτη!!!καλα φυσιγγια και τα δυο!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top