Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Βλέπεις για παράδειγμα ότι τουφεκάς από τα 15 μέτρα με φουλ, το αποτέλεσμα είναι μια "μπουνιά" στον πίνακα, μετά π.χ. από 15 φυσίγγια από το ίδιο κουτί, ένα φυσίγγι θα ανοίξει σαν να ρίχνεις π.χ. με 3 άστρα και σκέφτεσαι, ωπ τι είναι τώρα αυτό. Στην συνέχεια συνεχίζεις να βλέπεις την "μπουνιά" που έβλεπες και πριν. Αυτό μου έχει τύχει σε πάρα πολλά φυσίγγια.
Γιωργο αυτο που βλεπεις ειναι αποτελεσμα που προερχεται απο τα ακοπα κυαθια...
 
Ευχαριστώ Παύλο, φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ καλό αλλά και τσιμπημένο.
 
αυτό δεν είναι απλά τσιμπημένο είναι .evil.
Δικιο. Προσπαθουμε να φυγουμε απο τα ξενα που ειναι και περιποιημενα να παμε σε κανα ελληνικο και αυτοι μας περνανε για
Να μην πω.οχι μονο τα γκιριλα αλλα γενικα. Οι αλλοι ταξιδι τελωνειο και ο φραποελληνας τοσα θελω. Τι να πω
 
αστε τους γοριλες ..με χρυσο τα γεμιζει????????? Ημαρτον δλδ 6,5 το sporting ? ολοι οι αλλοι δλδ που τα εχουν 5-5,5-6 το πολυ ,μεσα μπενουν? Και οπως καλα λεμε ..τα Ιταλικα , με μεταφορικα , παραπανω μεσαζωντες και βγαινουν πιο φθηνα .... ενω ο γοριλας ειναι παραγωγος ..τα πουλα ο ιδιος κ θελει 6,5!! ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ
 
Ηρεμία, ελεύθερη αγορά ήμαστε :)
Σωστα αλλα εδω ειναι θεμα κοινης λογικης. Γιατι ναμην παρεις μαζι σου την αγορα; θα κερδισεις απο εξαγωγες δηλαδη; η θα σου φτεει τι; τελικα; τι;
 
Ο συγκεκριμένος κοστολογεί την ποιότητα του για τόσο. Η αλήθεια είναι ότι θεωρείται από πολλούς η ποιοτικότερη ελληνική βιοτεχνία φυσιγγιων. Δεν νομίζω ότι τον ενδιαφέρει να αποκτήσει μερίδιο αγοράς στους βατηρες. Ποιο πολύ νομίζω στοχεύει σε κυνηγητικο κοινό. Με την ίδια λογική και ο Ναυπλιωτης δεν θα έβγαζε την σειρά 5.
 
Μιλαω γενικα για τις ελληνικες εταιρειες _βιοτχνιες. Κα κυνηγητικα 28αρια 6.,5; οκ πασο. Οποιος θελει παιρνει. Αλλα μην το κανουμε σαν το αλλευρι 1.20 εδω και αν ερθει παλι ελληνικο απο εξωτερικο 1 ευρω πχ λεω εγω ο γκρινιαρης..sarcastic.
 
φυσιγγια πουλαει ρε Γιωργο ..αρα θελει ογκο πωλησεων = $ , δλδ τι καλυτερο εχει π.χ. απο τα Λαμπρο? και μιας κ τα αναφερες τα σειρά 5 τα βρισκουμε κ αυτα στο 6,5 ... που πρωτον μεσολαβει αλλο καταστημα πωλησεων στη μεση (οχι ο ιδιος ο παραγωγος μονο) και δευτερων εχουν κ πιο ακριβα σκαγια στο κατω κατω! δεν νομιζω να εχουν καποια σχεση μεταξυ τους ...απλα τα γοριλα ειναι φυσιγγια που θε επρεπε να πουλιωταν 5,5 αντεεε 6σκαρτα και ομως εχει 6,5! Ασε τον γοριλα να τα κοιταει και να νομιζει οτι μονο αυτος ξερει να φτιαχνει γαμηστερα φυσιγγια (εδω και τα ΝSI φθηνοτερα εχουν ... κ οχι μονο)!
...... και ξανα ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ
 
Ο συγκεκριμένοσ εχει ρήξη το κοστοσ τον υλικον πχ.καλυκεσ ειχει cheddite με cx2000 και τωρα εχει fiem με 688. Οπωσ καιι στουσ συγκετροτιρεσ απο gualandi τωρα εχει ζ2μ δηλαδή εχει πολυ περισσότερο κερδοσ.θα μπορουσε οπωσ και αλλοι Έλληνες κατασκευβαστεσ να εχουν πολυ καλητερεσ τιμεσ αλλα........Πάντως τα φησηγγια του ειναι πολυ καλα
 
αύριο να σφαξω κανένα η ξέρουμε τι έχουν μέσα;
Ξέρουμε, αλλά σφάξε για να επιβεβαιώσουμε. ;) Βλέπω πήρες και skeet. Σφάξε κανένα κι από αυτά αν θέλεις, γιατί με ενδιαφέρουν κι εμένα, αν και πιστεύω ότι θα βρεις πυριτ.CSB6, καψ. 686 και συγκ. Τ2(Β&Ρ) αλλά θέλω να δω για τα σκάγια αν είναι 9 ή 9,5 (πραγματικά). Δεν σου λέω να τα μετρήσεις όλα :D, αλλά αν έχεις πάρει ζυγαριά ζύγισε μερικά να δούμε πόσα περίπου βγαίνουν στο γραμμάριο...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top