Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και σήμερα με τα 8αρια sporting του Κενταύρου το καταχαρικα. Μία χαρά και μαλακο. Με τα NSI DUE ένα τσαφ παιδιά δεν έσκασε το καψυλλι. Και €7 στο σκοπευτήριο ...Ημαρτων ρε παιδιά
Τολη εμενα δεν μου ετυχε ποτε κατι παρομοιο παντως με τα due!
 
Τολη εμενα δεν μου ετυχε ποτε κατι παρομοιο παντως με τα due!
Κ εμένα πρώτη φορά και ένα, το οποίο το ξανά έριξα αλλά πάλι δεν.
Πάντως τα €7 τραγικό ρε παιδιά, ευτυχώς που πάμε με δικά μας , ο φίλος σήμερα έδωσε €28 για 4 κουτιά μου κακοφανηκε αφάνταστα λέμε.
 
Κ εμένα πρώτη φορά και ένα, το οποίο το ξανά έριξα αλλά πάλι δεν.
Πάντως τα €7 τραγικό ρε παιδιά, ευτυχώς που πάμε με δικά μας , ο φίλος σήμερα έδωσε €28 για 4 κουτιά μου κακοφανηκε αφάνταστα λέμε.
Αφου ειναι απατεωνες ρε τολη....με εξαιρεση καενταυρο και καρδαρα...6€ το φθηνοτερο 28αρι ντροπη!και να λενε και απο πανω πως δεν μπορουν να κανουν κατι καλυτερο λογω τιμης σκαγιων....απλα ειναι το κακο οτι δεν εχουμε ψαχτει και εμεις τι μπορουμε να κανουμε απ εξω
 
Αφου ειναι απατεωνες ρε τολη....με εξαιρεση καενταυρο και καρδαρα...6€ το φθηνοτερο 28αρι ντροπη!και να λενε και απο πανω πως δεν μπορουν να κανουν κατι καλυτερο λογω τιμης σκαγιων....απλα ειναι το κακο οτι δεν εχουμε ψαχτει και εμεις τι μπορουμε να κανουμε απ εξω
εεε αφου εχουμε πει να υποστηρίζουμε τους δικους μας. αλλα τελικά σε καποιες φασεις,διώχνουν τον κοσμο με τον τροπο τους. ειστε ποιο μεγαλοι,και ξερετε καλύτερα απο με.[τι θελω να πω]
 
μα πως ειναι δυνατον ρε Τολι? Αφου εχει ανεβει η τιμη του μολυβδου.sarcastic.

Χωρις πλακα, καλη η προσπαθεια, ευχομαι να ακολουθησουν και οι υπολοιποι.
Βρε Παύλο είναι το ποσό θέλει να βγάλει έκαστος....Ας πούμε ότι αγοράζουν τα Due 5.5 Χονδρικη .... Και στο πουλά €7 ....Άρα €1.5 ανά πακετο κέρδος, δλδ αν βγάζανε τα μισά θα είχαν παραπονο;;;
 
Παιδια σε λιγες ημερες €5.5 τα lambro sporting και όλα τα υπόλοιπα φυσίγγια σε τρομερά χαμηλές τιμές... Βέβαια θα γράψουν και τα παιδιά να φανταστώ που δουλεύουν εκεί. Αλλά μπράβο στα παιδιά κ στην προσπάθεια τους
Το εμαθα τολη....που ειναι ο γερασιμος να μας ενημερωσει;
 
Παιδια σε λιγες ημερες €5.5 τα lambro sporting και όλα τα υπόλοιπα φυσίγγια σε τρομερά χαμηλές τιμές... Βέβαια θα γράψουν και τα παιδιά να φανταστώ που δουλεύουν εκεί. Αλλά μπράβο στα παιδιά κ στην προσπάθεια τους

Τόλη,ποιος θα τις έχει αυτές τις τιμές;
 
Παιδια σε λιγες ημερες €5.5 τα lambro sporting και όλα τα υπόλοιπα φυσίγγια σε τρομερά χαμηλές τιμές... Βέβαια θα γράψουν και τα παιδιά να φανταστώ που δουλεύουν εκεί. Αλλά μπράβο στα παιδιά κ στην προσπάθεια τους
Ποιοσ είναι αυτοσ η είναι μυστικό :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top