Συγκρίσεις όπλων-τσοκ

Καλησπέρα, να αλλάξω τα choke στο δικό μου αλληλεπιθετο ; Διότι αν κατάλαβα σωστά δίνουν καλύτερες επιδοσεις, κατανομές.
 
Last edited by a moderator:
Γεια σας παιδιά, πια μάρκα τσοκ 3* προτείνεται για browning A5, κάννη 71cm. είναι καινουργιο το οπλο. Δώρο θέλω να το κάνω
Νίκο καλησπέρα επειδή είμαι και εγώ κάτοχος του εν λόγου όπλου θα σου πρότεινα kicks smoke IC όπου στον άλλο της Α5 αντιστοιχεί σε 4/10 δηλαδή ***
 
Φώτη δοκίμασε σε παρακαλώ αν βρεις ευκαιρία το smoke IC με φυσίγγια εμπορίου και όχι ιδιογόμωση να δούμε τι αποτέλεσμα θα πάρεις στα μέτρα που θεωρείς ότι το IC θα δουλέψει σαν ***
 
Φώτη δοκίμασε σε παρακαλώ αν βρεις ευκαιρία το smoke IC με φυσίγγια εμπορίου και όχι ιδιογόμωση να δούμε τι αποτέλεσμα θα πάρεις στα μέτρα που θεωρείς ότι το IC θα δουλέψει σαν ***
Παύλο Δυστυχώς δεν έχω καθόλου εργοστασιακα αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα κάνω δοκιμή αν και πάλι πιστεύω ότι θα τα βγάζει πολλά κέντρα, έχεις κάποιο συγκεκριμένο υπόψιν ώστε να έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης;
 
σε λίγες μέρες που θα έχω την κάννη ( το πιο πιθανό κατά τέλος του μήνα ) θα δοκιμάσω τα F2 Classic / RC32 / Lambro tordo 32

θα ξανά ρίξω τα lambro tordo 30 & cheddite tordo να δω διαφορές με το πριν
 
Back
Top