Σχετικά με Αορτήρες

Οχι,μαζικη παραγωγη καθαρα και κανει η φθήνια μπαμ.επειτα αυτοι με τα ενθετα και τα πιο χοντρα σημεια γινονται σπαστικοι στον αερα.
Αμα δεν ειναι το κριτηριο πιο ταιριαζει σε ενα λουσατο συνθετικο οπλο εμφανισια,το δερμα ειναι μονόδρομος
 
Toν έχει κάποιος; Αξίζει τα 57€


ionex61171.JPG
Τον πήρα κι εγώ για τη diamond. Καλός είναι, αλλά ακριβός. Οπως είπαν και άλλοι πριν για μένα πάρε riserva.
 
Αυτός με τα 11,24 αν όντως έρχεται όπως στη φωτογραφία μόνο ο αορτηριουχος ο ένας έχει 9€ στην Ελλάδα.
Έχω πάρει αρκετά πράγματα από εκεί αλλά δυστυχως τα περισσότερα δεν έχουν καμία σχέση με αυτό που περιμένεις να δεις και είναι για πέταμα.
 
Έχω πάρει αρκετά πράγματα από εκεί αλλά δυστυχως τα περισσότερα δεν έχουν καμία σχέση με αυτό που περιμένεις να δεις και είναι για πέταμα.
Έτσι είναι θέλει προσοχή και στις τιμές δεν είναι όλα φθηνά ,εγώ ότι έχω πάρει είμαι ευχαριστημένος ,επιλεγμενα με προσοχή πράγματα τα οποία υπάρχουν και εδώ σε 3πλασια τιμή.Το καλό είναι αν δεν σου αρέσει κάτι το επιστρέφεις στη συσκευασία του όπως το παρελαβες και σου επιστρέφουν τα χρήματα.
 
Έτσι είναι θέλει προσοχή και στις τιμές δεν είναι όλα φθηνά ,εγώ ότι έχω πάρει είμαι ευχαριστημένος ,επιλεγμενα με προσοχή πράγματα τα οποία υπάρχουν και εδώ σε 3πλασια τιμή.Το καλό είναι αν δεν σου αρέσει κάτι το επιστρέφεις στη συσκευασία του όπως το παρελαβες και σου επιστρέφουν τα χρήματα.
Και εγώ έχω πάρει κάποια που ενώ ήταν σχετικά φθηνά βγήκαν καλά. πχ μια βέργα καθαρισμού βγήκε αρκετά καλή αλλά ήρθαν και κάτι σαβούρες που ούτε να μπω στον κόπο να τα στείλω πίσω δεν ασχολήθηκα.
 
Και εγώ έχω πάρει κάποια που ενώ ήταν σχετικά φθηνά βγήκαν καλά. πχ μια βέργα καθαρισμού βγήκε αρκετά καλή αλλά ήρθαν και κάτι σαβούρες που ούτε να μπω στον κόπο να τα στείλω πίσω δεν ασχολήθηκα.
Μπορούσες όμως να τα στείλεις,η κάτι ελαττωματικό και αποστολές επιστροφές είναι δωρεάν.
 
Αοτρηρας παρομοια ποιότητα με τον niggeloh με κάτι κουπόνια από 10,61€ μείον 33% περίπου στα 7€ μαζί με αορτηριουχους ταχείας απελευθέρωσης που εδώ έχουν 9-10€ ο ένας .Το μόνο μειονεκτημα ότι δεν γράφει benelli.352024201536.jpg352024201557.jpg
 
Αοτρηρας παρομοια ποιότητα με τον niggeloh με κάτι κουπόνια από 10,61€ μείον 33% περίπου στα 7€ μαζί με αορτηριουχους ταχείας απελευθέρωσης που εδώ έχουν 9-10€ ο ένας .Το μόνο μειονεκτημα ότι δεν γράφει benelli.View attachment 87362View attachment 87363
Είσαι μεγάλο ψαχτήρι.:cool:
 
Αοτρηρας παρομοια ποιότητα με τον niggeloh με κάτι κουπόνια από 10,61€ μείον 33% περίπου στα 7€ μαζί με αορτηριουχους ταχείας απελευθέρωσης που εδώ έχουν 9-10€ ο ένας .Το μόνο μειονεκτημα ότι δεν γράφει benelli.View attachment 87362View attachment 87363
Εεε οχι και μειονεκτημα, το βαζεις σε οποιο οπλο θες.
 
Back
Top