Τουρκικά όπλα

Χρησιμοποιείς λέξη παγίδα το κατάλληλο λες .Δεν υπάρχει φίλε κατάλληλο μόνο στον ιδιογομωτη που χτίζει επάνω στο όπλο .Έαν πάρεις 10 εμπορικά φυσίγγια των Χ γρ και ψιλό νουμ και τα ρίξεις με φουλ στα 40 μέτρα θα δεις ότι κάποιες κανες θα κάνουν δουλειά με τα 3 και κάποιες με τα τα 5 κάποιες με τα 7 κτλ Αυτή που αποδίδει με τα περισσότερα είναι και καλύτερη και σίγουρα δεν είναι μπενελι στο υπογράφω .Τώρα μου παίρνεις ένα φυσίγγι βάζεις το καλύτερο τσοκ αφτερ μάρκετ στη m2 .Και προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου μάλλον .Πάρε 10 φυσίγγια διαφορετικα 32 γρ 9 άρια και ρίξε με τα μαμά τσοκ η με κύλινδρο για να δούμε τι κάνει η κάθε κανη πρόσεξε μόνο μην αλλάξεις ντουφέκι μετά.Αν κοντραρεις με v3 θα αλλάξεις σίγουρα αν και έχει και άλλες που θα σε προβληματίσουν. Optima, power bowr, φοβάμαι μη σε προβληματίσει και η ταπεινή outlander.
 
Εγώ ο Γιάννης?
Είμαστε και πολλοί....
Όποιος έχει σχηματισμένη άποψη.
Για τον άλλον τον Γιάννη πήγαινε πάντως.

Χρησιμοποιείς λέξη παγίδα το κατάλληλο λες .Δεν υπάρχει φίλε κατάλληλο μόνο στον ιδιογομωτη που χτίζει επάνω στο όπλο .Έαν πάρεις 10 εμπορικά φυσίγγια των Χ γρ και ψιλό νουμ και τα ρίξεις με φουλ στα 40 μέτρα θα δεις ότι κάποιες κανες θα κάνουν δουλειά με τα 3 και κάποιες με τα τα 5 κάποιες με τα 7 κτλ Αυτή που αποδίδει με τα περισσότερα είναι και καλύτερη και σίγουρα δεν είναι μπενελι στο υπογράφω .Τώρα μου παίρνεις ένα φυσίγγι βάζεις το καλύτερο τσοκ αφτερ μάρκετ στη m2 .Και προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου μάλλον .Πάρε 10 φυσίγγια διαφορετικα 32 γρ 9 άρια και ρίξε με τα μαμά τσοκ η με κύλινδρο για να δούμε τι κάνει η κάθε κανη πρόσεξε μόνο μην αλλάξεις ντουφέκι μετά.Αν κοντραρεις με v3 θα αλλάξεις σίγουρα αν και έχει και άλλες που θα σε προβληματίσουν. Optima, power bowr, φοβάμαι μη σε προβληματίσει και η ταπεινή outlander.
Το gemini το καλύτερο τσοκ αχαχαχ
Ας γελάσω.
Μαμά full, gemini full, briley full τα ίδια δίνουν ή για να το πω σωστά, όχι με μεγάλες διαφορές.
Έχω βάλει τουφεκιές.
Από την πολύ καλοσύνη, το briley το χάρισα στον @vazelos γιατί δεν μου άρεσαν οι εκτεθειμένες αυλακιές για το τσοκόκλειδο.

Έριξα 15 φυσίγγια με 2 όπλα.
Φαγωθήκατε με τις τουφεκιές των παλιών Remington.
Τι άλλο θες να κάνω ;
Θα δοκιμάσω και την v3.
Σου φτάνει ;

Έχω συγκριτικό με 1100 και s90 full σταθερά και οι δύο.
Πανω κάτω τα ίδια σε συγκέντρωση.
Διάτρηση ίδια.

Πιστέψτε ότι θέλετε, εγώ πιστεύω αυτά που βλέπω.
 
Συνεργασια με την ατα λεωνιδα, εχει σφαγιδες cip ιταλικες για τα σωθικα του ομως δεν βαζω το χερι στην φωτια
Είχα μία σε διαμέτρημα 20 και μόνο η κάννη άξιζε. Το υπόλοιπο σκόρπισε. Έβγαλε εισιτήριο κι αυτή όπως καταλαβαίνεις.
 
Δεν θα σου χαλάσω τα πιστεύω σου ... αλλά για πες μια που δεν διαλέγει φυσίγγια ? Την καλύτερη που έχεις δει θέλω να μου πεις.

ps
Γιατί εγώ δεν έχω δει (μέχρι τώρα) και πιστεύω μόνο σε αυτά που βλέπω.
Στα χέρια μου έχουν περάσει αρκετά όπλα..
Αυτό που μου έκανε μεγάλη εντύπωση όμως ήταν μια bemelli 123 sl 80 με κάννη manufrance,το συγκεκριμένο όπλο δεν διαλεγε φυσίγγια,ότι του έβαζα μέσα σκότωνε,δεν έπαιρνα εύκολα τραυματισμένο θήραμα..
Επίσης και μια beretta A302,πολύ καλά σκοτωματα,όχι όμως καλές κατανομές σε πίνακα...
 
Στα χέρια μου έχουν περάσει αρκετά όπλα..
Αυτό που μου έκανε μεγάλη εντύπωση όμως ήταν μια bemelli 123 sl 80 με κάννη manufrance,το συγκεκριμένο όπλο δεν διαλεγε φυσίγγια,ότι του έβαζα μέσα σκότωνε,δεν έπαιρνα εύκολα τραυματισμένο θήραμα..
Επίσης και μια beretta A302,πολύ καλά σκοτωματα,όχι όμως καλές κατανομές σε πίνακα...
Οκ τώρα με τι κυνηγάς ?
 
Βασιλη
Τα Χριστουγεννα μετα την εκκλησια εχει καρβουνα!
Αν δω κανα γουρουνοπουλο καβαλημενο σε γραφικη παρασταση αντι στην σουβλα η καμια γαλοπουλα με γεμιση χ-ψ στον αξονα θα σου στειλω μια ψυχιατρο που ξερω στο λεω
(Διαλεξε τι θελεις να φορα να κανετε οτι δοκιμη θελεις) :p
Δεν χρειάζεται να το καθυστερουμε .Ας έρθει ντυμένη....Διεύθυνση σε πμ1670509652617.png
 
Βασιλη
θα σου στειλω μια ψυχιατρο που ξερω στο λεω
(Διαλεξε τι θελεις να φορα να κανετε οτι δοκιμη θελεις) :p
Δεν χρειάζεται να το καθυστερουμε .Ας έρθει ντυμένη....Διεύθυνση σε πμ

111.jpg

Για δοκιμή διάτρησης ενδιαφέρομαι βασικά.
Από συγκέντρωση δεν ξέρω πως θα πάω ... μάλλον χάλια
.my man.
 
Back
Top