Τουρκικά όπλα

View attachment 62295

Για δοκιμή διάτρησης ενδιαφέρομαι βασικά.
Από συγκέντρωση δεν ξέρω πως θα πάω ... μάλλον χάλια
.my man.
Αμα ξαναβαλεις γραφικη παρασταση θα στειλω το θηραμα που βαρεσες στο αφεντικο σου
Να σε περνει καθε τρια λεπτα τηλ στο καρτερι να ρωτα ποτε θα περασεις απ εκει να παρει μεριδιο .sarcastic.
 
Όποιος έχει σχηματισμένη άποψη.
Για τον άλλον τον Γιάννη πήγαινε πάντως.


Το gemini το καλύτερο τσοκ αχαχαχ
Ας γελάσω.
Μαμά full, gemini full, briley full τα ίδια δίνουν ή για να το πω σωστά, όχι με μεγάλες διαφορές.
Έχω βάλει τουφεκιές.
Από την πολύ καλοσύνη, το briley το χάρισα στον @vazelos γιατί δεν μου άρεσαν οι εκτεθειμένες αυλακιές για το τσοκόκλειδο.

Έριξα 15 φυσίγγια με 2 όπλα.
Φαγωθήκατε με τις τουφεκιές των παλιών Remington.
Τι άλλο θες να κάνω ;
Θα δοκιμάσω και την v3.
Σου φτάνει ;

Έχω συγκριτικό με 1100 και s90 full σταθερά και οι δύο.
Πανω κάτω τα ίδια σε συγκέντρωση.
Διάτρηση ίδια.

Πιστέψτε ότι θέλετε, εγώ πιστεύω αυτά που βλέπω.
Καλά κάνεις φίλε εννοείται να πιστεύεις ότι βλέπεις .Αλλά σου ξαναλέω τα τζεμινι είναι από τα καλύτερα τσοκ για benelli και νομίζω ότι το γνωρίζεις.Τα briley δουλεύουν καλά σε οπτιμά και μπορώ να σου πω ένα briley mod αποδίδει τρομερά στην Α400 πάνω σε σημείο που να μην χρειάζεσαι κάτι άλλο.Το έχω δει σε κυνήγια πολλά επάνω σε φίλου.
 
Όποιος έχει σχηματισμένη άποψη.
Για τον άλλον τον Γιάννη πήγαινε πάντως.


Το gemini το καλύτερο τσοκ αχαχαχ
Ας γελάσω.
Μαμά full, gemini full, briley full τα ίδια δίνουν ή για να το πω σωστά, όχι με μεγάλες διαφορές.
Έχω βάλει τουφεκιές.
Από την πολύ καλοσύνη, το briley το χάρισα στον @vazelos γιατί δεν μου άρεσαν οι εκτεθειμένες αυλακιές για το τσοκόκλειδο.

Έριξα 15 φυσίγγια με 2 όπλα.
Φαγωθήκατε με τις τουφεκιές των παλιών Remington.
Τι άλλο θες να κάνω ;
Θα δοκιμάσω και την v3.
Σου φτάνει ;

Έχω συγκριτικό με 1100 και s90 full σταθερά και οι δύο.
Πανω κάτω τα ίδια σε συγκέντρωση.
Διάτρηση ίδια.

Πιστέψτε ότι θέλετε, εγώ πιστεύω αυτά που βλέπω.
ρε την φουκαρια την gemini βλεπω για λουκετο.yel.
 
Μαμά full, gemini full, briley full τα ίδια δίνουν ή για να το πω σωστά, όχι με μεγάλες διαφορές.
Έχω βάλει τουφεκιές.
Από την πολύ καλοσύνη, το briley το χάρισα στον @vazelos γιατί δεν μου άρεσαν οι εκτεθειμένες αυλακιές για το τσοκόκλειδο.
Κι ιγου του έκαμα κηροπηγιο στο κοιμητήριο... Ξες τι καλά πστεκουντ τα κιρια σαυτο;
 
Μια φορά και έναν καιρό που λες Βασίλη ήταν ένας καλός μου φίλος και ιδιογομωτης και αρωστος κυνηγός από παιδί ,και είχε μια μπενελι m1 χρόνια φάσα παπί τσίχλα μπεκάτσα το όπλο μου σκίζει ,τον πείθουν κάτι φίλοι και παίρνει την 1187 με παίρνει τηλ μετά από μερικά κυνήγια και μου λέει ρε φίλε τι είναι αυτό εκεί που έβαζα στη μπενελι 1*με αυτή τα κατεβάζω με το 3* ,να μην τα πολυλογουμε του εβγαλε θέματα εμπλοκές την παραμέρισε συνέχιζε με την m1 μέχρι που πριν 2 χρόνια πάει και παίρνει την v3 μιλάμε και λέει τι να πω ότι σκοτώνω με το 4* 40 μέτρα θα λένε όλοι ότι λέω ψέματα.Υποψιν μένει μόνιμα επαρχία και κυνηγά ανελλιπώς.Και κάπου εδώ τελείωσε το παραμύθι περί βλητικής τα υπόλοιπα τα είπε ο leo σε όλους κανη φωτιά αξιοπιστία κορώνα γράμματα.Μονο για τούρκικα δεν έγραψα.
Με το Μ1 ειχε το κεφαλι ήσυχο του!!! μετα έβαλε και την σκοτούρα θα δουλέψει η δεν θα δουλέψει. Μετα πηρε και την V3 και πηρε και χαρτι μηχανολόγος μηχανικος 😆😆😆😆😆
 
Τόσο εύκολα μπορούν και αντιγράφουν άλλες εταιρίες?
Αντί για Α5 X5.μεχρι και εκεί πλησίασαν την αντιγραφή.
Reverse engineering. Οι Τούρκοι είναι μανουλες. Έχουν αποκτήσει και τεχνογνωσία αφού κατασκευάζουν για λογαριασμό άλλων, οπότε είναι πανευκολο. Ιδίως για το FN group (win sxp)
 
Back
Top