Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τι τον ρώτησες ; "Σε γάμ'σαν ;"

Μετάφραση
Σε γάμο ήσουν ;

ps
Καρδιτσολάρσα city ...
Μου πήρε το καρτέρι. Τον έβλεπα τόση ώρα στο μπροστινό αμάξι κ δεν προσπερνουσα γιατί είχα δει τα ρούχα που φορούσε κ λέω αποκλείεται να πηγαίνει προς τα εκεί.
Στα τελευταία την κατάλαβα αλλά ήταν αργά .hair.
 
Θα το χαρειτε δεοντος! Η εταιρεια φροντιζει για την υγεια σας! Το τρεξιμο που θα ριξετε κυνηγωντας τις ολοζωντανες τσιχλες στα χωραφια θα καψει ολες τις θερμιδες που θα λαβετε απο τα κοψιδια που θα περιδρομιασετε στο Σαββατοκυριακο των Αποκρεων. Επισης να πατε και την Τριτη για να αποτοξινωθητε απο τα χταποδια και τα θαλασσινα που θα χλαπακιασετε την Καθαρα Δευτερα.Το τρεξιμο δεν εβλαψε ποτε κανεναν!!! Ετσι επρεπε να γραφει νομιζω....



Επιτέλους η αναμενόμενη συνεργασία παίρνει σάρκα και οστά.H Nike προχώρα σε συγχώνευση με την επιτυχημένη εταιρία εκμάθησης Γαλλικών σε υπαίθριους χώρους και σχεδιάζει αποκλειστικά για τους Έλληνες κυνηγούς υποδήματα σπρίντ με μεταλλική μύτη για σουτ εφταψυχων φτερωτών καθώς και υποδήματα αναρρίχησης κάθετων κορμών για γουρουναδες! Φίλε κυνηγε! Ρίξε τριγλυκερίδια μαθαίνοντας Γαλλικά με την αιχμή της τεχνογνωσίας στα πόδια σου!
 
Λαγοκυνηγό που να έχει κοντά καμπαρετζού που φόραγε χιτώνιο του ελληνικού στρατού χωρίς να φοράει σουτιέν από μέσα έχεις δεί;
Θα σέβεσαι.....

είμαστε μερακλήδες οι λαγαδες δεν μπορείς να πεις .my man.
 



Επιτέλους η αναμενόμενη συνεργασία παίρνει σάρκα και οστά.H Nike προχώρα σε συγχώνευση με την επιτυχημένη εταιρία εκμάθησης Γαλλικών σε υπαίθριους χώρους και σχεδιάζει αποκλειστικά για τους Έλληνες κυνηγούς υποδήματα σπρίντ με μεταλλική μύτη για σουτ εφταψυχων φτερωτών καθώς και υποδήματα αναρρίχησης κάθετων κορμών για γουρουναδες! Φίλε κυνηγε! Ρίξε τριγλυκερίδια μαθαίνοντας Γαλλικά με την αιχμή της τεχνογνωσίας στα πόδια σου!
Βλέποντας μόνο τα λογότυπα, είπα μήπως η lambro βγάλει κάνα φυσίγγι με πυρίτιδα Nike
 
1.50 βαζουμε εμεις στα ορτύκια στην εναρξη πες του....παιδικη χαρα ειναι εδω νομιζει;;; :p
Ένας φίλος μου, γεμίζει με sidna στο 1,75x 36gr. Μια μέρα, μου λέει "αν ξεμείνεις από φυσίγγια, πες μου να σου δώσω! Magnum είναι η Browning, δεν θα έχει θέμα!!!"😎😅

Υ. Γ επειδή δεν γεμίζω, έχω την εντύπωση ότι η sidna δεν θέλει τόσο φόρτωμα.
 
Ένας φίλος μου, γεμίζει με sidna στο 1,75x 36gr. Μια μέρα, μου λέει "αν ξεμείνεις από φυσίγγια, πες μου να σου δώσω! Magnum είναι η Browning, δεν θα έχει θέμα!!!"😎😅

Υ. Γ επειδή δεν γεμίζω, έχω την εντύπωση ότι η sidna δεν θέλει τόσο φόρτωμα.
Η sidna γεμιζεται 1.55×32....στο 1,60-1.65 παει σε ρελιαστα....ως εκει ομως.
 
Η sidna γεμιζεται 1.55×32....στο 1,60-1.65 παει σε ρελιαστα....ως εκει ομως.
Αστέρι 6αρι έκλεινε σε αυτά που είχε. Ακουγόταν σαν να εσκαγαν χειροβομβίδες!! Για την ιστορία, έχει ανοίξει ένα δίκανο (κούνησαν τα κλειδιά) και έχει σπάσει 1-2 κλείστρα από magnum όπλα φυσικά!
 
Ένας φίλος μου, γεμίζει με sidna στο 1,75x 36gr. Μια μέρα, μου λέει "αν ξεμείνεις από φυσίγγια, πες μου να σου δώσω! Magnum είναι η Browning, δεν θα έχει θέμα!!!"😎😅
Πες του ότι έπαθες κράμπες και πας στο αυτοκίνητο!!!!
Με ποιο όπλο τα ρίχνει?
 
Πες του ότι έπαθες κράμπες και πας στο αυτοκίνητο!!!!
Με ποιο όπλο τα ρίχνει?
Με Baikal (άνοιξε και κούνησε κλειδιά), με Α302 και νομίζω και 1100! Όμως, πέραν της πλάκας, είχε κατεβάσει κάτι παπιά (ξερά - κεραυνοβολημενα) σε αποστάσεις που δεν σήκωνε όπλο κανείς μας (και ας είχαμε και μηδενικά)
 
Με Baikal (άνοιξε και κούνησε κλειδιά), με Α302 και νομίζω και 1100!
Αφού κατάφερε και "κούνησε"το μπαικαλ, καταλαβαίνεις ΤΙ ρίχνει!!
Κόψε πέρα!!!
Θυμάμαι μια περίπτωση που γέμιζε γνωστός την Α1 πάνω από 1.90 σε διασποράς...
Βρεθήκαμε σε περίπτωση που είχαν πέσει πολλά ορτύκια...
Τα σήκωνες με τα πόδια 2-3 μαζί...
Λέει,μάγκες έχω διασποράς θα σας δώσω να κάνουμε δουλίτσα!
Ο τρίτος της παρέας πήρε 5-6 φυσίγγια,γέμισε την Altair και ξεκίνησε.
Εγώ τα αρνήθηκα λέγοντας ότι δεν ρίχνω διασποράς(είναι αλήθεια)!
Μετά από λίγο τουφεκαει ο φίλος που πήρε το"κέρασμα"...
Τι έγινε ρε Χρήστο,το πήρες?
Μιλιά ο Χρήστος!!
Μετά από λίγο τον βλέπουμε να έρχεται προς το μέρος μας...
Τι έγινε ,του λέει ο ....μπουρλοτιέρης.
Εεε,μου έφυγε!
Μόλις μείναμε μόνοι μας μου λέει:"φίλε,δεν ξέρω τι έγινε!!έχασα το φως μου,μουδιάσε το αριστερό μου χέρι,έκαναν 3' να καθαρίσουν τα μάτια μου από το δακρυ ,τι μου έδωσε ο μ@λ@κ@ρος να ρίξω?"!
Τι να του πεις??
Ο τύπος τα έριχνε αβερτα με μια Μπενελα millionaire....
Καλά να είναι!!!
 
Αφού κατάφερε και "κούνησε"το μπαικαλ, καταλαβαίνεις ΤΙ ρίχνει!!
Κόψε πέρα!!!
Θυμάμαι μια περίπτωση που γέμιζε γνωστός την Α1 πάνω από 1.90 σε διασποράς...
Βρεθήκαμε σε περίπτωση που είχαν πέσει πολλά ορτύκια...
Τα σήκωνες με τα πόδια 2-3 μαζί...
Λέει,μάγκες έχω διασποράς θα σας δώσω να κάνουμε δουλίτσα!
Ο τρίτος της παρέας πήρε 5-6 φυσίγγια,γέμισε την Altair και ξεκίνησε.
Εγώ τα αρνήθηκα λέγοντας ότι δεν ρίχνω διασποράς(είναι αλήθεια)!
Μετά από λίγο τουφεκαει ο φίλος που πήρε το"κέρασμα"...
Τι έγινε ρε Χρήστο,το πήρες?
Μιλιά ο Χρήστος!!
Μετά από λίγο τον βλέπουμε να έρχεται προς το μέρος μας...
Τι έγινε ,του λέει ο ....μπουρλοτιέρης.
Εεε,μου έφυγε!
Μόλις μείναμε μόνοι μας μου λέει:"φίλε,δεν ξέρω τι έγινε!!έχασα το φως μου,μουδιάσε το αριστερό μου χέρι,έκαναν 3' να καθαρίσουν τα μάτια μου από το δακρυ ,τι μου έδωσε ο μ@λ@κ@ρος να ρίξω?"!
Τι να του πεις??
Ο τύπος τα έριχνε αβερτα με μια Μπενελα millionaire....
Καλά να είναι!!!
Δεν βάζω στη θαλάμη τέτοιο πράγμα ακόμα και αν έχω ξεμείνει και γίνεται το πέρασμα του αιώνα!!!
 
Back
Top