Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Αστέρι 6αρι έκλεινε σε αυτά που είχε. Ακουγόταν σαν να εσκαγαν χειροβομβίδες!! Για την ιστορία, έχει ανοίξει ένα δίκανο (κούνησαν τα κλειδιά) και έχει σπάσει 1-2 κλείστρα από magnum όπλα φυσικά!
Να παει να βοηθησει την Ουκρανια τοτε...ασε.
 
Αυτοί είναι μεγάλοι εγκληματίες ρε παιδια...
Γουστάρεις να βγάλεις τα μάτια σου? Κάντο..
Ο άλλος τι σου φταίει κ του προσφερεις φυσίγγια αφου ξέρεις πολυ καλα πως τα γεμίζεις κ δεν είναι πως υπάρχει άγνοια αλλα αναζητουν μεγάλη "δυναμη" κ ταχυτητα....
Και μετά ακους καποιους να λένε πως κουνάνε τα δικαννα κ σπανε κλειστρα η τάδε καραμπίνες...
Να πως γίνεται κ βγαίνουν φήμες.................
Τα ίδια όπλα έχουν ρίξει άπειρα φυσίγγια εδώ κ δεκαετίες κ δεν έχουν παθει τιποτα..
Και αλλοι τα καταστρέφουν σε συντομο χρονικό διάστημα....
Μια,δυο, πεντε, δέκα, τα παίρνεις στο χερι.......
 
Αφού κατάφερε και "κούνησε"το μπαικαλ, καταλαβαίνεις ΤΙ ρίχνει!!
Κόψε πέρα!!!
Θυμάμαι μια περίπτωση που γέμιζε γνωστός την Α1 πάνω από 1.90 σε διασποράς...
Βρεθήκαμε σε περίπτωση που είχαν πέσει πολλά ορτύκια...
Τα σήκωνες με τα πόδια 2-3 μαζί...
Λέει,μάγκες έχω διασποράς θα σας δώσω να κάνουμε δουλίτσα!
Ο τρίτος της παρέας πήρε 5-6 φυσίγγια,γέμισε την Altair και ξεκίνησε.
Εγώ τα αρνήθηκα λέγοντας ότι δεν ρίχνω διασποράς(είναι αλήθεια)!
Μετά από λίγο τουφεκαει ο φίλος που πήρε το"κέρασμα"...
Τι έγινε ρε Χρήστο,το πήρες?
Μιλιά ο Χρήστος!!
Μετά από λίγο τον βλέπουμε να έρχεται προς το μέρος μας...
Τι έγινε ,του λέει ο ....μπουρλοτιέρης.
Εεε,μου έφυγε!
Μόλις μείναμε μόνοι μας μου λέει:"φίλε,δεν ξέρω τι έγινε!!έχασα το φως μου,μουδιάσε το αριστερό μου χέρι,έκαναν 3' να καθαρίσουν τα μάτια μου από το δακρυ ,τι μου έδωσε ο μ@λ@κ@ρος να ρίξω?"!
Τι να του πεις??
Ο τύπος τα έριχνε αβερτα με μια Μπενελα millionaire....
Καλά να είναι!!!
Ο δικός μου έριχνε 2.10 κ 2.20 με πολλά σκάγια την Α1 στον Εβρο κ ήταν λέει φοβερη τουφεκιά.
Τι να του πω; κούνησα το κεφάλι κ είπα μέσα μου ότι είναι θαύμα που είσαι εδώ μπροστά μου αρτιμελής κ ζωντανός.
 
Μου πήρε το καρτέρι. Τον έβλεπα τόση ώρα στο μπροστινό αμάξι κ δεν προσπερνουσα γιατί είχα δει τα ρούχα που φορούσε κ λέω αποκλείεται να πηγαίνει προς τα εκεί.
Στα τελευταία την κατάλαβα αλλά ήταν αργά .hair.
Σε είδε που πήγαινες κατα κεί σου λέει που να αλλάξω τώρα θα μου πιάσει ο άλλος το καρτέρι. Μόνο την γραβάτα πρόλαβε να βγάλει!
 
Εγω δεί σουρεάλ φάση με τύπο στα τρυγόνια στο Χάρακα με βερμούδα κυριλάτη γαλότσα απο κάτω καπέλο καουμποικο και φουλάρι με πουκάμισο καφέ είχε κι ένα σκύλο μαζί περνάω τον χαιρετάω, καθομαι πιο κάτω του έρχεται φυτευτό τρυγόνι του φωνάζω πάνω του μπαμ μια πάει να γυρίσει και χάνεται, έπεσε μεσα στο πουρνάρι. Μετα απο μια ώρα μπαίνει στο αμάξι να φύγει με συμβατικό αμάξι και παει να ανέβει απο ένα νεροφάγωμα σαν πηγάδι, μου φωνάζει ο πατέρας μου που πάει ρε ο μαλάκας θα τουμπάρει, πέφτει μεσα με τις 2 γυρίζει το αμάξι και οριακά στέκεται ξανα στους τεσσερις τροχούς υπο τρελό γαβγισμα του σκύλου που μάλλον τον έβριζε στη γλώσσα του.
 
Πόσο ψεύτες είναι ρε που... και δεν κρύβονται κιόλας...
View attachment 67519

View attachment 67520
View attachment 67521
Και μετά μας λέτε ότι αυτό το πράμα είναι εταιρεία σοβαρή. Κραξιμο μέχρι να σβήσει ο ήλιος. Τα βιντεακια και τα φανταχτερά κουτακια τον μάραναν. Καθαρη εξαπάτηση αγοραστικου κοινου. Νομιζουν βέβαια ότι απευθύνονται σε ανιδεους κατσαπλιαδες. Στειλε ένα mail με την φωτογραφία να δούμε τι θα σου απαντήσουν.... @Alex37 έχει μαλλίασει το δάχτυλο μας να το γράφουμε ρε....
 
Σημερα έριξα τα τελευταία Oscar black diamond που είχα από το 18-19. Φυσιγγαρες!!! Τα πουλια μακρινά και όλα ξερα εκτός από 2 που δεν ήμουν καλά πάνω τους και τους έσπασε φτερό. Να έχουν ακόμη την ίδια συνταγή άραγε??? αυτά που είχα ήταν με granular.
 
Σημερα έριξα τα τελευταία Oscar black diamond που είχα από το 18-19. Φυσιγγαρες!!! Τα πουλια μακρινά και όλα ξερα εκτός από 2 που δεν ήμουν καλά πάνω τους και τους έσπασε φτερό. Να έχουν ακόμη την ίδια συνταγή άραγε??? αυτά που είχα ήταν με granular.
Καλησπέρα ναι φίλε με granular γεμίζετε ακόμα πως σου φάνηκε γρήγορο φυσιγγακι?
 
Σημερα έριξα τα τελευταία Oscar black diamond που είχα από το 18-19. Φυσιγγαρες!!! Τα πουλια μακρινά και όλα ξερα εκτός από 2 που δεν ήμουν καλά πάνω τους και τους έσπασε φτερό. Να έχουν ακόμη την ίδια συνταγή άραγε??? αυτά που είχα ήταν με granular.

Στα ποσα γραμμαρια τα εχει αυτα Μητσαρα ??
Περιττο να σου πω οτι granular ειναι απο τις κορυφαιες πυριτιδες....( για μενα )!!!
 
Καλησπέρα ναι φίλε με granular γεμίζετε ακόμα πως σου φάνηκε γρήγορο φυσιγγακι?
Ναι είναι γρήγορο και ζωηρό!!! Πολυ καλά σκοτωματα και με το κρύο πριν λίγες μέρες και με τον νοτιά σήμερα.

Στα ποσα γραμμαρια τα εχει αυτα Μητσαρα ??
Περιττο να σου πω οτι granular ειναι απο τις κορυφαιες πυριτιδες....( για μενα )!!!
32 γραμμάρια Νίκο!
 
Ναι είναι γρήγορο και ζωηρό!!! Πολυ καλά σκοτωματα και με το κρύο πριν λίγες μέρες και με τον νοτιά σήμερα.


32 γραμμάρια Νίκο!

Σημερα έριξα τα τελευταία Oscar black diamond που είχα από το 18-19. Φυσιγγαρες!!! Τα πουλια μακρινά και όλα ξερα εκτός από 2 που δεν ήμουν καλά πάνω τους και τους έσπασε φτερό. Να έχουν ακόμη την ίδια συνταγή άραγε??? αυτά που είχα ήταν με granular.
 

Attachments

  • FB_IMG_1677351061218.jpg
    FB_IMG_1677351061218.jpg
    74,1 KB · Προβολές: 37
Εγω δεί σουρεάλ φάση με τύπο στα τρυγόνια στο Χάρακα με βερμούδα κυριλάτη γαλότσα απο κάτω καπέλο καουμποικο και φουλάρι με πουκάμισο καφέ είχε κι ένα σκύλο μαζί περνάω τον χαιρετάω, καθομαι πιο κάτω του έρχεται φυτευτό τρυγόνι του φωνάζω πάνω του μπαμ μια πάει να γυρίσει και χάνεται, έπεσε μεσα στο πουρνάρι. Μετα απο μια ώρα μπαίνει στο αμάξι να φύγει με συμβατικό αμάξι και παει να ανέβει απο ένα νεροφάγωμα σαν πηγάδι, μου φωνάζει ο πατέρας μου που πάει ρε ο μαλάκας θα τουμπάρει, πέφτει μεσα με τις 2 γυρίζει το αμάξι και οριακά στέκεται ξανα στους τεσσερις τροχούς υπο τρελό γαβγισμα του σκύλου που μάλλον τον έβριζε στη γλώσσα του.
Έπρεπε να μαζευτούμε όλα τα μέλη του forum να πάμε για τσίχλες σήμερα και αύριο. Στις μέρες της αποκριάς. Θα ερχόμουν με καπέλο cowboy, τζιν, πουκάμισο, φουλαρι, φυσιγγιοθηκη και το zabala το πλάγιο!! Και να ειπωθεί η ατάκα " έτσι. Θα σέβεστε!!!"😎😎🤣🤣
 
Έπρεπε να μαζευτούμε όλα τα μέλη του forum να πάμε για τσίχλες σήμερα και αύριο. Στις μέρες της αποκριάς. Θα ερχόμουν με καπέλο cowboy, τζιν, πουκάμισο, φουλαρι, φυσιγγιοθηκη και το zabala το πλάγιο!! Και να ειπωθεί η ατάκα " έτσι. Θα σέβεστε!!!"😎😎🤣🤣
Μην δίνεις ιδέες θα το δει ο Αλεξ θα πάρει καμία φοράδα ξεσαμαρωτη και θα τον δούμε σε τίποτα καρτερια να το παίζει Απάτσι
 
δεν ξέρω δοσολογία αλλά θερίζουν...

Να θυμασαι.....η granular....βγαζει αγγελους φυσιγγια ή τα παιρνει ο διαολος και γινονται
σκορποχωρια....δεν εχει μεση ''λυση''....ή του ΥΨΟΥΣ ή του ΒΑΘΟΥΣ φιλε !!!
 
Back
Top