Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ότι και να μου λένε εμένα πανό από 8€ το πολύ τα 32 γρ είναι κλεψιά.. από ότι φαίνεται υπάρχει αγοραστικό κοινό με € και του τα περνουν .. όπως μου τα περνουν και εμένα με την ιδιογωμοση γιατί δεν έχω άλλο δρόμο
 
Τα κομάντο και τα light 31gr στα 8 ευρώ τα έκλεισα είχε και κάτι cervo ούτε που τα έχω ακούσει στα 7 ευρώ ήταν αυτά τα ξέρει κανείς πυρίτιδα κτλ τα έχει ρίξει κανένας;
Γιώργο!!!! Βαρα ότι μπορείς από cervo τώρα που τα βρήκες ακόμα 7ε και μην καθυστερεις. ( με ισπανικη μπαρούτι είναι όση τα έριξαν έμειναν ικανοποιημένοι)
 
Δεν με επερνε να γεμίζω για cal12 και cal20 μαζη στο υδρόβιο πηγενα με το 12 ήθελε η μηχανή συνέχεια ριθμησης χρόνο δεν είχα…λεφτά για να γεμίζω και για τα δυο διαμετρήματα πολλά καπια στιγμή θα το ξαναπιάσο όμως γιατί μου λείπει
Το 20αρι, το δοκίμασες υδρόβια? Από περιέργεια ρωτάω γιατί βλέπω και κυνηγάνε μέχρι και χήνες με 20αρια
 
Γιώργο!!!! Βαρα ότι μπορείς από cervo τώρα που τα βρήκες ακόμα 7ε και μην καθυστερεις. ( με ισπανικη μπαρούτι είναι όση τα έριξαν έμειναν ικανοποιημένοι)
Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση ξέρεις αν έχουν θέμα με τον ζεστό καιρό ή υγρασία πάγο;
 
Καλησπέρα παιδιά θέλω να μου πείτε αν έχει δοκιμάσει κανείς τα j&b light σχετικά πρόσφατα. Επίσης επειδή έχω μπερδευτεί τι διαφορά έχουν από τα fast. Και κατι τελευταίο τα commandos 12 τι διαφορά έχουν από τα 8;Συγνώμη αν σας ζάλισα αλλά έχω πραγματικά απορία θα χαρώ να ακούσω τις απαντήσεις σας
Φιλος που τα εριξε φετος και περσυ,εμεινε πολυ ευχαριστημενος.
Οταν ηταν "πανω" στο θηραμα,του εδινε καθαρα σκοτωματα
 
Καλησπέρα παιδιά θέλω να μου πείτε αν έχει δοκιμάσει κανείς τα j&b light σχετικά πρόσφατα. Επίσης επειδή έχω μπερδευτεί τι διαφορά έχουν από τα fast. Και κατι τελευταίο τα commandos 12 τι διαφορά έχουν από τα 8;Συγνώμη αν σας ζάλισα αλλά έχω πραγματικά απορία θα χαρώ να ακούσω τις απαντήσεις σας
Υπάρχουν 8 και 12;😂
 
Τα κομάντο και τα light 31gr στα 8 ευρώ τα έκλεισα είχε και κάτι cervo ούτε που τα έχω ακούσει στα 7 ευρώ ήταν αυτά τα ξέρει κανείς πυρίτιδα κτλ τα έχει ρίξει κανένας;
γιωργο που τα βρηκες τα cervo σε αυτη την τιμη?
 
Τα έχει ένας στην Πάτρα τσιρωνης Γιάννης λέγεται. Το μαγαζί του λέγεται στόχος. Που πήγα να δω την κόρη μου έτυχε να περάσω από εκεί και σταμάτησα πολύ καλός και ευγενικός άνθρωπος και οι τιμές του πολύ καλές μην σας πω κιόλας ότι ήταν και πιο φθηνός από τον ρουμελιωτη. Πχ τα cervo στον ρουμελιωτη τα είχε 7,5 και γενικά μου είπε ότι θα πάρουν και άλλη αύξηση ενώ αυτός από ότι μου είπε θα παραμείνουν έτσι πήρα 1 κουτί από τα j&b ήπιαμε ένα τσίπουρο σηκώθηκα και έφυγα. Από αυτόν θα πάρω φέτος για τσιχλοκοτσυφα τον προτείνω ανεπιφύλακτα
 
Τα έχει ένας στην Πάτρα τσιρωνης Γιάννης λέγεται. Το μαγαζί του λέγεται στόχος. Που πήγα να δω την κόρη μου έτυχε να περάσω από εκεί και σταμάτησα πολύ καλός και ευγενικός άνθρωπος και οι τιμές του πολύ καλές μην σας πω κιόλας ότι ήταν και πιο φθηνός από τον ρουμελιωτη. Πχ τα cervo στον ρουμελιωτη τα είχε 7,5 και γενικά μου είπε ότι θα πάρουν και άλλη αύξηση ενώ αυτός από ότι μου είπε θα παραμείνουν έτσι πήρα 1 κουτί από τα j&b ήπιαμε ένα τσίπουρο σηκώθηκα και έφυγα. Από αυτόν θα πάρω φέτος για τσιχλοκοτσυφα τον προτείνω ανεπιφύλακτα
ευχαριστω γιωργο.
 
ευχαριστω γιωργο.
Εάν το θυμηθώ, θα περάσω αύριο από τον Στόχο και θα ρωτήσω, αυτός είναι ακριβός, περίεργο!. Τα CERVO τα φτιάχνει ο Καρδαράς στο Πύργο! Είναι ωραίο φυσίγγι, το έχω ρίξει, τώρα για τιμές, δεν ξέρω, τον Ιανουάριο Φεβρουάριο, ήξερα!. Αυτός είχε και τα μα'ι'μού Ιμπέριαλ, πάλι του Καρδαρά ήταν. Και ένα τελευταίο, Τα φυσίγγια που φτιάχνει ο Ρουμελιώτης δεν μπορεί να τον ξεπεράσει στην τιμή, ΚΑΝΕΝΑΣ, για των άλλων κατασκευαστών, ακολουθεί τις τιμές εμπορίου αλλά και πάλι είναι φθηνότερος όλων!. Σας μιλάει εμπειρία 50 χρόνων!.
 
Τελικά για όσους έριξαν την σεζόν που μας πέρασε το express 32 εξακολουθεί να είναι το φυσίγγιο που ξέραμε ή χάλασε κι αυτό με άλλες μπαρουτες κτλ? Σκέφτομαι τώρα στη νεκρή περίοδο όποτε μένει κάνα ψιλό να τσιμπάω και από καμιά κούτα για να έχω να ρίχνω το φυσίγγιο που ξέρω και γουστάρω μέσα στη σεζόν χωρίς να το σκέφτομαι παρά να ψάχνω και να δοκιμάζω και να σπάω τα νεύρα μου. Αρκεί να είναι ακόμα όπως το ήξερα με την psb1 μαλακό συγκεντρωτικό και φονικό
 
Back
Top