Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Σταμάτα ρε συ , αυτά πήρα για την έναρξη . Προχθές πέρασα από τον Καλκαντζάκο και τους είπα ότι πρέπει να ενημερώσουν και το site . Μου είπαν το ξέρουμε , αυτές τις μέρες το δουλεύουμε και θα παρουσιάσουμε κάτι τελείως καινούριο.....
 
Βρε παιδιά τι γίνεται; Είδα σε τιμοκατάλογο κεντρικού και παλαιού κυνηγομάγαζου της Θεσσαλονίκης τα Νavaro 32gr 9,55€! Kαι όταν πας εκεί, τα δίνουν και κάπως ακριβότερα δλδ σχεδόν10€!! Πανάκριβα δεν είναι; Βέβαια εγώ παίρνω 2 κουτιά των 25 φυσιγγίων τη φορά,δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό... .think.
 
Βρε παιδιά τι γίνεται; Είδα σε τιμοκατάλογο κεντρικού και παλαιού κυνηγομάγαζου της Θεσσαλονίκης τα Νavaro 32gr 9,55€! Kαι όταν πας εκεί, τα δίνουν και κάπως ακριβότερα δλδ σχεδόν10€!! Πανάκριβα δεν είναι; Βέβαια εγώ παίρνω 2 κουτιά των 25 φυσιγγίων τη φορά,δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό... .think.
Αν πάρεις παραπάνω,πάνε 10,40€!😵‍💫
 
εκει που πηγαν η τιμες πιο πολυ συμφερει τωρα να παρεις vedetta,206 formula33gr ,f2classic,navaro 34 ,speed,a1speciale να εχεις το κεφαλι σου υσηχο παρα να πλωρωσεις 9 και 9,50ε 30-32γρ.
Κατέβα στα 24γρ αγόρι μου να βρείς την υγεία σου!Άκου 34γρ! Αρκούδες κυνηγάς?
 
Πουτσα απο παντου στου πολιτη το ποπου
Αυτο ειναι η αιτια
Και για τα 24αρια και ολα
Πληρωνεις χρυσαφι ακομα και τον αερα που θα αναπνευσεις

Καθε μερα περνουν αυτοκινητα φωτια στο δρομο
Και βγαζουν αρθρα για σωστη συντηρηση κλπ

Ρε μλκ τινθα προτιμησει ο κοσμος
Να παρει φαι να φανε τα παιδια του η να αλλαξει εγκαιρως λαδια και και και στο αυτοκινητο

κοβει απο οπου μπορει

Δεν μας κοβει η ξερη οτι θελει συντηρηση εσας περιμεναμε….
 
Πουτσα απο παντου στου πολιτη το ποπου
Αυτο ειναι η αιτια
Και για τα 24αρια και ολα
Πληρωνεις χρυσαφι ακομα και τον αερα που θα αναπνευσεις

Καθε μερα περνουν αυτοκινητα φωτια στο δρομο
Και βγαζουν αρθρα για σωστη συντηρηση κλπ

Ρε μλκ τινθα προτιμησει ο κοσμος
Να παρει φαι να φανε τα παιδια του η να αλλαξει εγκαιρως λαδια και και και στο αυτοκινητο

κοβει απο οπου μπορει

Δεν μας κοβει η ξερη οτι θελει συντηρηση εσας περιμεναμε….
Η πράσινη αναπτηξη θα πληρώθει πολύ ακριβά.. περαστηκα!!!
 
Back
Top