Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τώρα λογικά πρέπει να έχουν ακουιλα.
Τα προπερσυνα που ειχα παρει ηταν με ακουιλα και μου αρεσαν περισσοτερο απο παλιοτερα.Αυτα που πηρα προχθες,ανοιξα ενα,και χωρις να ειμαι σιγουρος ,μιας και δεν ειμαι γνωστης, μαλλον ειναι με γκρανουλαρ!
 
Μεταξύ tordo chedditte και super kill τσιχλα ανάμεικτο ποίο θα παίρνατε; Το tordo το χω ρίξει το άλλο όχι.
Το τορντο σου αρεσε? Αν ναι, μεινε εκει. Με τα tsihla (ελεος...) ειχα και καλη και κακη εμπειρια λογω αλλαγης πυριτιδας , απροειδοποιητης φυσικα. Χ και σε αυτον....
 
Το τορντο σου αρεσε? Αν ναι, μεινε εκει. Με τα tsihla (ελεος...) ειχα και καλη και κακη εμπειρια λογω αλλαγης πυριτιδας , απροειδοποιητης φυσικα. Χ και σε αυτον....
Δημήτρη ξέρεις, μέσα στη γενική μετριότητα των εμπορικών, καλό είναι το tordo χωρίς να είναι ουάου. Το άλλο δε το χω ρίξει. Έριχνα παλιά κατι πορτοκαλί που ήταν καλά δε θυμάμαι ποιά ήταν.
 
Έχει ο "Κένταυρος" (Θεοδωρίδης) κανένα ελαφρύ (26-30γρ.) φυσίγγι σε #10? Όταν με το καλό έρθουν οι πυρίτιδες που τόσο μας έλειψαν, να παραγγείλω μαζί 3-4 κουτάκια.
Πάρε του Κενταύρου τα 28γρ σε ν9
Είναι που τα θέλω πιο πολύ για σιταρήθρες
Πάρε τα skeet 24gr Νο 9,5 ... Έβγαζε κι ο Κένταυρος παλιότερα, πιστεύω να βγάζει και τώρα. Αλλά και από άλλες μάρκες, το ίδιο κάνει.
Τον ίδιο αριθμό σκαγιών έχουν με τα 28γρ. Νο 9 (γύρω στα 500-510)... Είναι και λίγο πιο φτηνά, και λίγο πιο ελαφρά, από τα 28αρια.
Εγώ στα 24αρια νο 9,5 έχω καταλήξει, και στο σκοπευτήριο, και για τις τσίχλες. Lambro series 2 και NSI Japan special. Πολύ καλά και τα δύο, στα 7,30€ τα βρίσκω προς το παρόν, δεν νομίζω να υπάρχει εδώ κατω κάτι φτηνότερο.
 
Δημήτρη ξέρεις, μέσα στη γενική μετριότητα των εμπορικών, καλό είναι το tordo χωρίς να είναι ουάου. Το άλλο δε το χω ρίξει. Έριχνα παλιά κατι πορτοκαλί που ήταν καλά δε θυμάμαι ποιά ήταν.
Νομιζω το τσιχλα πορτοκαλι ειναι. Ειχα παρει για δοκιμη και ηταν καλα και πηρα αρκετα μετα. Τον επομενο Οκτωβρη παιρνουμε παλι με ενα φιλο και πηγε το ζωντανο γονα λεμε. Βρηκα μερικα παλια , τα κοψαμε και ειχαν τελειως διαφορετικη πυριτιδα. Με το kill το κοκκινο οσες φορες το πηρα τα πηγαμε καλα αρκει να μην ειχε ζεστη!
 
Νομιζω το τσιχλα πορτοκαλι ειναι. Ειχα παρει για δοκιμη και ηταν καλα και πηρα αρκετα μετα. Τον επομενο Οκτωβρη παιρνουμε παλι με ενα φιλο και πηγε το ζωντανο γονα λεμε. Βρηκα μερικα παλια , τα κοψαμε και ειχαν τελειως διαφορετικη πυριτιδα. Με το kill το κοκκινο οσες φορες το πηρα τα πηγαμε καλα αρκει να μην ειχε ζεστη!
Αν είναι αυτό θυμάμαι οτι κάποτε θέριζε, μετά κι εγώ μαλλον για να σταματήσω τότε να τα παίρνω κάτι τέτοιο θα είχε παίξει. Ειναι χρόνια τωρα και δε θυμάμαι.
 
Δημήτρη ξέρεις, μέσα στη γενική μετριότητα των εμπορικών, καλό είναι το tordo χωρίς να είναι ουάου. Το άλλο δε το χω ρίξει. Έριχνα παλιά κατι πορτοκαλί που ήταν καλά δε θυμάμαι ποιά ήταν.
Μαλλον λες για τα Diva. Ηταν πολυ καλα
 
Ναι τα εχω ριξει κ αυτα. Τα diva k diva διασπορας μου αρεσαν πιο πολυ
Το diva το διασποράς είναι από τα καλύτερα που έχω ρίξει σε ορτύκια τσίχλες.
Για ορτύκια τα είχα πάρει και όσα έμειναν μετά στις πρωινές και σε κλειστά περπατητα. Έδινε πουλιά και σε μεγαλύτερες αποστάσεις λόγω του gualandi.
 
Από Κένταυρο!!!!! Οποίος ριχνης λαμπρο και κυργια ας μπει στου αλλαγιανη το site εξερετικες τιμες και δεν είναι παλιές ισχιουν για ολλα τα φυσηγγια μου το είπε χτες εξερετικος επαγκελματιας
Πραγματικά καλές τιμές απορώ πως μπορεί αυτός και τα μεγάλα καταστήματα της Αθήνας δεν μπορούν.
 
Πραγματικά καλές τιμές απορώ πως μπορεί αυτός και τα μεγάλα καταστήματα της Αθήνας δεν μπορούν.
Μπηκα στον Κυργια. Τα νοβα τα πουλαει 10,85€... Ο Αλαγιαννης τα πουλαει 7,50...... Μια εξηγηση για την διαφορα των 3,15€ εχει καποιος????
 
Τα club32 απλά και διασποράς ξερουμε τι υλικα εχουν
Τα club 32 τα γεμιζε με psb1..
Τα διασποράς έχουν γεμιστει παρτιδες με psb1 και csb1...
Όλα αυτά πριν λίγα χρόνια..
Τώρα δεν ξέρω αλλά λογικά με psb1 θα είναι κ τα δυο..
Πραγματικά καλές τιμές απορώ πως μπορεί αυτός και τα μεγάλα καταστήματα της Αθήνας δεν μπορούν.
... Ελα ντε.......
Και είναι κ απο νησί.....
Που εκεί βαράνε τσεκουριές.......
Μπράβο του..
 
Μπηκα στον Κυργια. Τα νοβα τα πουλαει 10,85€... Ο Αλαγιαννης τα πουλαει 7,50...... Μια εξηγηση για την διαφορα των 3,15€ εχει καποιος????
Επειδή τα παράγει αυτός είναι λογικό να είναι πιο ακριβός για να μπορεί να σταθεί η χονδρική του ,με τα άλλα καταστήματα τι γίνεται.
 
Back
Top