Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Αν δεν ρίχνεις πάρα πολλά καλή τιμή είναι (που λέει ο λόγος) .
Τα πιο φτηνά έχουν ένα ευρώ λιγότερο. Δεν είναι τζάμπα.
αν ρίχνεις 500 έχεις κέρδος από 10 μεχρει 20€ αν ρίχνεις 1.500 το κέρδος Πάει κοντά στα 60€ σε μια καλή χρόνια τα 1,500 φυσηγγια είναι στάνταρ… αλλος τα 60€ Μπορεί να τα θεωρήσει μεγάλο ποσό αλλος όχι ότι αντεχη η τσέπη του καθένα
 
αν ρίχνεις 500 έχεις κέρδος από 10 μεχρει 20€ αν ρίχνεις 1.500 το κέρδος Πάει κοντά στα 60€ σε μια καλή χρόνια τα 1,500 φυσηγγια είναι στάνταρ… αλλος τα 60€ Μπορεί να τα θεωρήσει μεγάλο ποσό αλλος όχι ότι αντεχη η τσέπη του καθένα
Γι΄ αυτό είπα αν ρίχνεις σχετικά λίγα.
Εννοώ 15-20 κουτάκια το χρόνο, όπως π.χ. εγώ.
 
Δεν βρήκα nsi s4 και πήρα nsi gm3. Ακούω γνώμες!!
Θα ακούσεις πολλά για αυτά ,καλά και κακά
Εγώ είμαι απ αυτούς με τα καλά ,τα ρίχνω χρόνια και είμαι υπερευχαριστημένος
Έχουν λίγο κλώτσημα παραπάνω, είναι χειμωνιάτικο θέλει λίγο το κρυουλακι του.
Αν και τ έχω ρίξει και με οκτωβριατικες καλές μέρες.
Τα s4 πάντως νομίζω τ έχει διαθεσιμα ο αλαγιαννης
Πρόσφατα πήρα μια κούτα
 
Ε
Θα ακούσεις πολλά για αυτά ,καλά και κακά
Εγώ είμαι απ αυτούς με τα καλά ,τα ρίχνω χρόνια και είμαι υπερευχαριστημένος
Έχουν λίγο κλώτσημα παραπάνω, είναι χειμωνιάτικο θέλει λίγο το κρυουλακι του.
Αν και τ έχω ρίξει και με οκτωβριατικες καλές μέρες.
Τα s4 πάντως νομίζω τ έχει διαθεσιμα ο αλαγιαννης
Πρόσφατα πήρα μια κούτα
Ειναι πολύ σπουδαίω αυτό να ρίχνεις ένα φυσηγγι χρόνια και να είναι ίδιο ..
 
ξερεις αν εφτιαξε 28αρια Κυριακο; ειχαν τελειωσει
Δεν ξερω Σπύρο, κρατησα τα τελευταία και θα παω τις επόμενες μερες να τα παρω, αν θες να ρωτήσω.
Ευτυχώς πρόλαβα 2 κούτες να βρίσκονται
Καλα έκανες. Εγω εχω παρει πολλα αλλα και πάλι οταν και αν ξαναρθουν ποιος ξέρει πόσο θα κάνουν....
 
Μιλησα με Κένταυρο και μου είπε οτι g3000 τέλος οπότε silver από του χρονου αν ξαναφέρουν...
Τα τελευταία 21 κουτιά τα πήρα εγώ το Σάββατο προχτές μαγκες σας πρόλαβα.Σταθερη αξία το Σίλβερ του Γιώργη εδώ και χρόνια τα είχα σταματήσει για χρόνια επειδή γέμιζα αλλά τώρα τα ξαναπήρα έχω ρίξει αρκετές χιλιάδες από δαυτα .
 
καλησπερα παιδια, εχει ριξει καποιος το φυσιγγια της nsi velox ?
Τα έριξε ο κουμπάρος μου στην έναρξη στα τρυγόνια και τα ρίχνει ακόμη στις τσίχλες, εξαιρετικά μέχρι τώρα, από δω και πέρα με πιο πολύ κρύο δεν ξέρω τι θα κάνουν, με Α1 είναι γεμισμένα.
 
καλησπερα παιδια, εχει ριξει καποιος το φυσιγγια της nsi velox ?
ψαχνω καιρο τωρα το Α1 σπ 32 lambro ν9 , βρισκω ενα εδω και δυο εκει. Ηταν το βασικο μου 4 χρονια . Τωρα λεω να παω στο nsi velox που μοιαζουν . Μην τα παρεις ολα , ασε και για μας
 
καλησπερα παιδια, εχει ριξει καποιος το φυσιγγια της nsi velox ?
Πολύ καλό πάρτο βέβαια πρώτα πρέπει να το δοκιμάσεις πριν φορτώσεις γιατί το ίδιο φυσίγγι Μπορεί σε κάποιο να ταιριάζει και σε κάποιον άλλον όχι!
 
ψαχνω καιρο τωρα το Α1 σπ 32 lambro ν9 , βρισκω ενα εδω και δυο εκει. Ηταν το βασικο μου 4 χρονια . Τωρα λεω να παω στο nsi velox που μοιαζουν . Μην τα παρεις ολα , ασε και για μας
Το nsi velox κλωτσουσε σα γαϊδούρι δίχως λόγο, πριν 3-4 χρόνια....
 
Back
Top