Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Το κάθε μέρος έχει και της συνθήκες του αυτό το φυσηγγι όπως και το 32 μεγαλύτερη μάπα δεν έχω ξανά ρίξει....και εγώ και όλοι οι παρέα για τα saga λέω
28 , 30 , 32 , αψογα φυσιγγια. Για το saga λεω και εγω. Μηπως η Ευβοια δεν γουσταρει σαν κλιμα τα λαμπρο??? Το στο καλο μονο αυτα κλανουν με οτι καιρο και να κανει....
 
Σήμερα μίλησα με Ρουμελιωτη.τον ρώτησα για τιμές και μου είπε δεν έχει βγάλει ακόμα πόσο θα τα δίνει.χονδρικα μου είπε για τα 28 30 32 γρ αντίστοιχα οι τιμές θα είναι +- στα 8 9 και 10 ευρώ.
10€ τα 32????? Πάρα πολύ ακρηβα
 
Σήμερα μίλησα με Ρουμελιωτη.τον ρώτησα για τιμές και μου είπε δεν έχει βγάλει ακόμα πόσο θα τα δίνει.χονδρικα μου είπε για τα 28 30 32 γρ αντίστοιχα οι τιμές θα είναι +- στα 8 9 και 10 ευρώ.
Πήραν τα πάνω τους τα διεθνούς φήμης φυσίγγια.
 
Κάτσε να δεις τι έχει να γίνει,όσο ζυγώνει η έναρξη.
Θα εμφανιστούν φυσίγγια,ξαφνικά.
Όλοι έχουν φορτώσει και περιμένουν να μπουν με την υψηλότερη τιμή.Δυστυχως μόνο μία μάπα χρονιά στη τσίχλα μπορεί να φρενάρει αυτό το όργιο.
 
Όλοι έχουν φορτώσει και περιμένουν να μπουν με την υψηλότερη τιμή.Δυστυχως μόνο μία μάπα χρονιά στη τσίχλα μπορεί να φρενάρει αυτό το όργιο.
Οχι , δεν θα την φρεναρει φιλε. Εχουν ξεφυγει εντελως. Εδω ο αλλος εχει κρυψει τα περσινα για να τα πουλησει με φετινες τιμες ως νεα παραλαβη. Το παιχνιδι εχει χαθει με τις τιμες. Οι εχοντες χρημα θα καινε πολλα. Οι υπολοιποι μονο καθιστες και μεχρι τα 20 μετρα βαρια στο φτερο και απο μια τουφεκια...
 
Οχι , δεν θα την φρεναρει φιλε. Εχουν ξεφυγει εντελως. Εδω ο αλλος εχει κρυψει τα περσινα για να τα πουλησει με φετινες τιμες ως νεα παραλαβη. Το παιχνιδι εχει χαθει με τις τιμες. Οι εχοντες χρημα θα καινε πολλα. Οι υπολοιποι μονο καθιστες και μεχρι τα 20 μετρα βαρια στο φτερο και απο μια τουφεκια...
Θα φρενάρει σειρά... χωρίς ζήτηση θα παρακαλάνε για ζεστό χρήμα.Εχουν ξεχάσει ότι η κατανάλωση φέρνει κέρδος και έχουν εξοκειλει με αρπαχτες των 5 κουτιών.
 
Θα φρενάρει σειρά... χωρίς ζήτηση θα παρακαλάνε για ζεστό χρήμα.Εχουν ξεχάσει ότι η κατανάλωση φέρνει κέρδος και έχουν εξωκειλει με αρπαχτες των 5 κουτιών.
Μακαρι ρε φιλε. Μακαρι να μπορουσαμε να τους αφησουμε χωρις πενταρα τσακιστη για 1-2 χρονια. Ετσι θα ετσουζε παρα πολυ.
 
Μακαρι ρε φιλε. Μακαρι να μπορουσαμε να τους αφησουμε χωρις πενταρα τσακιστη για 1-2 χρονια. Ετσι θα ετσουζε παρα πολυ.
Απλά θα κλείσουν μιτσο και μετά τα ίδια θα κανη και ο επόμενος μεχρει να μείνουν 1/2 μαγαζιας και υποχρεωτικα θα τα πληρώνεις ένα μάτι
 
Σήμερα μίλησα με Ρουμελιωτη.τον ρώτησα για τιμές και μου είπε δεν έχει βγάλει ακόμα πόσο θα τα δίνει.χονδρικα μου είπε για τα 28 30 32 γρ αντίστοιχα οι τιμές θα είναι +- στα 8 9 και 10 ευρώ.
Ακόμα δεν ξεκίνησε? Τι γίνεται?
 
Η πορεια του euromix ηταν η εξης: μαυρος αρχικος καλυκας δεν σκοτωνε ουτε μυγες το προτεινε για δικανο τοτε. Μπλε καλυκας καπου 2001-2 με το φυσιγγι να γαζωνει απο Αυγουστο μεχρι Φλεβαρη και να εχω ριξει δεκαδες κασονια. Και καπου προς το 16-17 ηρθαν οι μελισσες......
Σωστά ...! Αγαπημένο φυσίγγι
 
Θα κλείσουν πολλά μαγαζιά ειδικά μικροί κατασκευαστές γιατί μπάλα με τις πυρίτιδες λόγο κατάστασης παίζουν μόνο οι μεγάλοι και είναι μια αφορμή να τους πνίξουν και από πληροφορία ο Ναυπλιώτης θα γεμίσει μετά την 1 Ιουλίου,πυρίτιδες ελάχιστες θα κυκλοφορήσουν και ότι κυκλοφορεί τον πρώτο λόγο θα το έχει Μαυρουλής ,Ναυπλιώτης , Δορκάδα και τα αποφάγια και ακριβοπληρωμένα οι άλλοι,Εάν δεν λήξει το νταλαβερι με την Ουκρανία γρήγορα κατασκευαστές από 10 θα μείνουν 4 π.χ .Είναι νόμος για ότι υπάρχει ζήτηση και είναι σε έλλειψη ο κάτοχος το χρυσό πουλάει ο μεγαλέμπορος μπορεί να σταθεί γιατί κάνει μεγάλα και χρόνια deal ,οι υπόλοιποι πάνε για τη μαρμάγκα.
 
Back
Top