Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ένα φεγγάρι πρέπει να ήταν 2006 εριχνα του Τάτση με τη browning fusion evolve καλά ήταν, μια χρονιά γιατί την επόμενη την έφαγε το μαύρο σκοτάδι λόγο εμπλοκών .Ο βωσος έφτιαχνε ωραία φυσίγγια
Του Βώσου,μου τα είχε γράψει ο γιατρός, για να φύγουν οι πέτρες από τα νεφρά...
Τρείς τουφεκιές τη μέρα.Πρωί-μεσημέρι-βράδυ.
 
Προσωπικά δεν με απασχολεί το θέμα πυρίτιδα.το θέμα τιμής με απασχολεί.φτασαμε να πάνε τα 24 γραμ 8 ευρώ κι εννοείται ότι δεν βάζω στ όπλο φυσίγγια αμφιβόλου ποιότητας και βιοτεχνίας να ψάχνω τη κανη μου
Εσένα βασικά μόνο το συμιγδαλι πρέπει να σε απασχολεί για να φτιάχνεις χαλβά....άσε τις πυριτιδες κτλ!!!
 
https://kalkantzakos.com/el/product/migrateur-32-fysiggia-rio
Και τα rio έφερε από ότι βλέπω.
Κάτι δεν μου πάει καλά με αυτή την παρτίδα. Αν είναι με CSB, οπως αναφερει στο site, τοτε μαλλον προκειται για lot προηγουμένων ετών, το πιθανοτερο. Λογω του οτι η CSB εχει καταργηθει, εδω και 2 χρονια πλεον. Αν προκειται για copy paste, απο παλαιοτερη καταχωρηση για τα rio, τοτε παω πασο.
 
Κάτι δεν μου πάει καλά με αυτή την παρτίδα. Αν είναι με CSB, οπως αναφερει στο site, τοτε μαλλον προκειται για lot προηγουμένων ετών, το πιθανοτερο. Λογω του οτι η CSB εχει καταργηθει, εδω και 2 χρονια πλεον. Αν προκειται για copy paste, απο παλαιοτερη καταχωρηση για τα rio, τοτε παω πασο.
Μάλλον παλιά καταχώρηση.
 
Back
Top