Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
O μόνος που βλέπω να κρατάει και να έχει φυσίγγια είναι ο Κιργιας όλοι οι άλλοι τώρα ξεκίνησαν να γεμίσουν και δεν ξέρουν και τι θα γεμίσουν μου φαίνεται.
Και ο Τάτσης Diana έχει γεμίσει και ο παπατριανταφυλλου rocket έχει ξεκινήσει.
 
Εγω εμαθα οτι θα συνεχισει να βγαινει το λαμπρο καφε και τα υπολοιπα αλλα με αλλο στησιμο και θα το λεει "λαμπρο καφε new"(γουαου...) και παει λεγοντας...
Η πληροφορια αφιερωμενη εξαιρετικα στον @Alex37 που ανησυχουσε οτι θα σταματησουν να κυκλοφορουν τα αγαπημενα του φυσιγγια...τωρα και σε "new"....
Τώρα ησύχασα...
 
Ο Τάτσης ότι γέμιζε ο rocket με psb
Ένα φεγγάρι πρέπει να ήταν 2006 εριχνα του Τάτση με τη browning fusion evolve καλά ήταν, μια χρονιά γιατί την επόμενη την έφαγε το μαύρο σκοτάδι λόγο εμπλοκών .Ο βωσος έφτιαχνε ωραία φυσίγγια
 
Ένα φεγγάρι πρέπει να ήταν 2006 εριχνα του Τάτση με τη browning fusion evolve καλά ήταν, μια χρονιά γιατί την επόμενη την έφαγε το μαύρο σκοτάδι λόγο εμπλοκών .Ο βωσος έφτιαχνε ωραία φυσίγγια
Έφτιαχνε ναι, τώρα έκλεισε.
 
Η πληροφορία ήρθε από μεγάλο κατάστημα ου του ζητήσαμε lampro καφέ και λέει δυστυχώς δεν υπάρχει και δεν θα ξαναβγεί θα βγει κάτι παρόμοιο έμπορος το είπε μάλλον κάτι ξέρει περισσότερο.
Οκ, σεβαστό...ισως κατι να ξερει σιγουρα.
Μηπως ειναι καιρος, να ξανα βγαλει το Βεργίνα 33....;;;
Όνειρα......
 
browning fusion evolve καλά ήταν, μια χρονιά γιατί την επόμενη την έφαγε το μαύρο σκοτάδι λόγο εμπλοκών
Αυτη πολυ εμπλοκη ετσι?Καινουρια την ειχες παρει ή μεταχειρισμενη,και τελικα ελυσες το θεμα των εμπλοκων ή την εδωσες?
 
Και κύρια με 76 άρα κανη ωραίο όπλο ελαφρύ καλές ντουφέκιες εμπλοκές χωρίς λόγο καθαρισμένη πάντα με διαφορετικά φυσίγγια μου είπαν ότι έπρεπε να τη στείλω θα διορθώνονται κάτι με το πιστόνι αλλά είχα νευριάσει και την πούλησα χωρίς να την στείλω πουθενά .Εξάλλου είχα παρατηρήσει γιατί έριχνα πολύ κυνήγι και φυσίγγια τότε ότι μάλλον λόγο διευρυμένου για να έχω τις αποδώσεις που είχα με άλλα μου όπλα ήθελα ένα τσοκ σφιχτοτερο ιδίως σε μακρινές βολές με μεσαία προς λίγα γρ .Λίγο το ένα λίγο το άλλο την έστειλα.
 
Και κύρια με 76 άρα κανη ωραίο όπλο ελαφρύ καλές ντουφέκιες εμπλοκές χωρίς λόγο καθαρισμένη πάντα με διαφορετικά φυσίγγια μου είπαν ότι έπρεπε να τη στείλω θα διορθώνονται κάτι με το πιστόνι αλλά είχα νευριάσει και την πούλησα χωρίς να την στείλω πουθενά .Εξάλλου είχα παρατηρήσει γιατί έριχνα πολύ κυνήγι και φυσίγγια τότε ότι μάλλον λόγο διευρυμένου για να έχω τις αποδώσεις που είχα με άλλα μου όπλα ήθελα ένα τσοκ σφιχτοτερο ιδίως σε μακρινές βολές με μεσαία προς λίγα γρ .Λίγο το ένα λίγο το άλλο την έστειλα.
Έχει ποιο ανοιχτές ντουφεκες από την μαξους που 1 που έχω εγώ
 
Ελλάδα όλοι psb γεμίζουν, δεν υπάρχει άλλη πυρίτιδα στην αγορά.
Θα βγάζει ο Μαυρούλης το ίδιο φυσίγγιο για πεντέξι διαφορετικές εταιρείες και μεις θα σχολιάζουμε ότι το τάδε φυσίγγι κεντουσε σήμερα και το άλλο ήτανε χώμα...

Και θα ναι ακριβώς το ίδιο φυσίγγι με άλλα γράμματα απέξω...

Γλέντια...🤣🤣🤣🤣
 
Φιλαρακι που την έχει χρόνια καμία εμπλοκή
Δε με πειράζουν οι εμπλοκές ιδιαίτερα στα όπλα και καθόλου σε Ρεμινγκτον που είναι σπανιοτατες βέβαια μιλάω για 1100 αλλά χωρίς λόγο σε καινούριο όπλο το οποίο καθαρίζεται κάθε φορά με διάφορα φυσίγγια ,μου την έδωσε .Βέβαια λόγος θα υπήρχε .Αλλά καλύτερα ασχοληθεί όποιος θέλει να τον βρει.
 
Θα βγάζει ο Μαυρούλης το ίδιο φυσίγγιο για πεντέξι διαφορετικές εταιρείες και μεις θα σχολιάζουμε ότι το τάδε φυσίγγι κεντουσε σήμερα και το άλλο ήτανε χώμα...

Και θα ναι ακριβώς το ίδιο φυσίγγι με άλλα γράμματα απέξω...

Γλέντια...🤣🤣🤣🤣
Μπορεί η μπαρούτι να είναι ίδια αλλά η συγκετροτυρες και τα κάψουλα διαφέρουν αυτά κάνουν την μεγάλη διαφορά
 
Back
Top