Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Άντε να βγάλεις άκρη και να κατασταλαξεις.Αλλο το πρωί , άλλο με ζεστη άλλο με υγρασία,άλλο μετά το φαγητό και ένας λόγος τις αστοχίες να τις ρίχνεις στις καιρικές συνθήκες.
Είναι η καραμέλα των εξειδικευμένων προϊόντων διά πάσαν νόσον και πάσαν μαλακίαν
Και ανοίγεις φυσίγγι και βρίσκεις από σκάγια που είναι λές και τα έφαγε το ποντίκι μέχρι και διαφορετικό νούμερο
 
Εγω παντως συμπαθω τις ισπανικες μπαρουτες μαγκες οι ιταλικες οταν δεν βρισκω.Πλεον το πηρε η ιταλια και καπουτ η csb που με ολουε τους καιρους την εριχνα διχως τρσυματισμενο.Τωρα τι προτεινεται για αγορα;
Και κανα 28αρι για τα περασματα
 
Εγω παντως συμπαθω τις ισπανικες μπαρουτες μαγκες οι ιταλικες οταν δεν βρισκω.Πλεον το πηρε η ιταλια και καπουτ η csb που με ολουε τους καιρους την εριχνα διχως τρσυματισμενο.Τωρα τι προτεινεται για αγορα;
Και κανα 28αρι για τα περασματα
Κένταυρου νο8
 
Εγώ πήρα άλλα δέκα κουτάκια Cheddite Tordo (τα έκανα 40) και δέκα να δοκιμάσω πρώτη φορά 34γρ τα B&P NIKE . Νο7 τα πρώτα για τα μπασιματα άμα προλάβω εγώ ή ο πατέρας και νο8 τα δεύτερα. 7,60€ και 7,80€ ο,τι πιο συμφέρουσα τιμή υπάρχει στην αγορά ελληνικά ή ξένα.
Οτι καλυτερο ειδικα σε τετοια τιμη τα cheditte tordo.Αμα μπορεις στειλε ενα μυνημα που τα πηρες να τον ρωτησω κατι θελω χαχαχ😂
 
Και αυτο csb δεν ειχε;
Νομίζω, δεν τα κοιτάζω γιατί δεν με ενδιαφέρει.Καλό να τα ξέρεις, αλλά παίζει και το στήσιμο όλο ρόλο, μην κολλάς μόνο εκεί.Είχαν γίνει παρουσιάσεις από τον Στέλιο που δεν τις βρίσκω τώρα κάπου στο 1,45.
 
Νομίζω, δεν κοιτάζω δεν με ενδιαφέρει.Καλό να τα ξέρςις αλλά παίζει και το στήσιμο όλο ρόλο, μην κολλάς μόνο εκεί.Είχαν γίνει παρουσιάσεις από τον Στέλιο που δεν τις βρίσκω τώρα κάπου στο 1,45
Ναι αλλα αμα αλλαξε θα ειναι αμφιβολο και ο ρουμελιωτης τα αλλαξε σε psb και ριχνει κατι κλωτσιδια στην κυριολεξια σαν 36αρι φυσιγγι τετοια εποχη με 16 βαθμους δοκιμη και στο χαρτονι με 2 διαφορετικα οπλα κενα οσο η τσιχλα κατανομη πολυ κακη πολυ λιγα σκαγια με 3αρι τσοκ στα 30μετρα με 2 διαφορετικα οπλα.
Λογικα θελουνε κρυο.
Δοκιμη με του φιλου τα hit πολυ πιο πολλα στο χαρτονι πολυ ωραια κατανομη ελαφρυ..
 
Ναι αλλα αμα αλλαξε θα ειναι αμφιβολο και ο ρουμελιωτης τα αλλαξε σε psb και ριχνει κατι κλωτσιδια στην κυριολεξια σαν 36αρι φυσιγγι τετοια εποχη με 16 βαθμους δοκιμη και στο χαρτονι με 2 διαφορετικα οπλα κενα οσο η τσιχλα κατανομη πολυ κακη πολυ λιγα σκαγια με 3αρι τσοκ στα 30μετρα με 2 διαφορετικα οπλα.
Λογικα θελουνε κρυο.
Δοκιμη με του φιλου τα hit πολυ πιο πολλα στο χαρτονι πολυ ωραια κατανομη ελαφρυ..
Ελαφρύ προχθές που έριξα μου φάνηκε το cervo του καρδάρα στα 31γρ.
Άσε του ρουμελιώτη για αργότερα αν είναι.
 
Ναι αλλα αμα αλλαξε θα ειναι αμφιβολο και ο ρουμελιωτης τα αλλαξε σε psb και ριχνει κατι κλωτσιδια στην κυριολεξια σαν 36αρι φυσιγγι τετοια εποχη με 16 βαθμους δοκιμη και στο χαρτονι με 2 διαφορετικα οπλα κενα οσο η τσιχλα κατανομη πολυ κακη πολυ λιγα σκαγια με 3αρι τσοκ στα 30μετρα με 2 διαφορετικα οπλα.
Λογικα θελουνε κρυο.
Δοκιμη με του φιλου τα hit πολυ πιο πολλα στο χαρτονι πολυ ωραια κατανομη ελαφρυ..
Σε ποιο φυσιγγιο του ρουμελιωτη αναφέρεσαι φιλε?
 
Άντε να βγάλεις άκρη και να κατασταλαξεις.Αλλο το πρωί , άλλο με ζεστη άλλο με υγρασία,άλλο μετά το φαγητό και ένας λόγος τις αστοχίες να τις ρίχνεις στις καιρικές συνθήκες.
Kαι όμως οποίος θέλει το απόλυτο τα κοιτάζει αυτά οι υπόλοιποι 1 τσίχλα στα 50 φυσίγγια
 
Back
Top