Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Κε
Παυλο χωρις να γνωριζω το σεταπ του....σου λεω οτι απο δικες μου δοκιμες ο drago ειναι ενα ''κλικ''
καλυτερος απο τον aguila.... Δλδ σε συγκεντρωσεις !!!

Οπως και ν'αχει.....καλοριχτα να ειναι φιλε !!! :)
Της πυρητιδες λέει νικο
 
κούτα αγορασμένη τον προηγούμενο μήνα από tactical

IMG-20220831-141809.jpg

IMG-20220831-141819.jpg

IMG-20220831-141823.jpg

IMG-20220831-141904.jpg

IMG-20220831-141951.jpg

IMG-20220831-142019.jpg

IMG-20220831-142058.jpg

Παυλο Σορρυ για το προηγουμενο λαθος...
Ευχομαι να μην κανω παλι λαθος...
Την πυριτιδα αυτην δεν την δουλευω....Αλλα ενας φιλος που εχω...γεμιζει 1,55χ31 και 1,60χ32...
Ισως απαντησει και καποιος αλλος φιλος που την δουλευει....τα γουστα παντα διαφέρουν στα
φυσιγγια ,,,και οχι μονο !!!
 
Παυλο Σορρυ για το προηγουμενο λαθος...
Ευχομαι να μην κανω παλι λαθος...
Την πυριτιδα αυτην δεν την δουλευω....Αλλα ενας φιλος που εχω...γεμιζει 1,55χ31 και 1,60χ32...
Ισως απαντησει και καποιος αλλος φιλος που την δουλευει....τα γουστα παντα διαφέρουν στα
φυσιγγια ,,,και οχι μονο !!!
θα ανοίξω κανα δυο ακόμα να μετρήσω γιατί και εγω την drago για εκεί την ξέρω , σε καμιά ώρα θα ανεβάσω !
 
θα ανοίξω κανα δυο ακόμα να μετρήσω γιατί και εγω την drago για εκεί την ξέρω , σε καμιά ώρα θα ανεβάσω !

Οσα περισσοτερα σφαξεις....τοση τρεχαλα θα γλυτωσεις....πισω απο τα πουλια !!
Πλακα κανω φιλε....μην με παρεξηγησεις...
Αλλα εαν ο φιλος μου εχει δικιο...κοιτα να ριξεις με ζεστο και ξηρο καιρο !!!
 
κούτα αγορασμένη τον προηγούμενο μήνα από tactical

IMG-20220831-141809.jpg

IMG-20220831-141819.jpg

IMG-20220831-141823.jpg

IMG-20220831-141904.jpg

IMG-20220831-141951.jpg

IMG-20220831-142019.jpg

IMG-20220831-142058.jpg
Ήμαρτον πια αυτός ο δορκας. Μια Φυσιγγαρα είχε και το έκανε σαν τα μούτρα του. Δεν γίνεται όλοι να βρίσκουν psb1 και αυτός να μην βρίσκει. Ας κάτσει τώρα να τα κοιτάει έτσι που τα έκανε..
 
Ήμαρτον πια αυτός ο δορκας. Μια Φυσιγγαρα είχε και το έκανε σαν τα μούτρα του. Δεν γίνεται όλοι να βρίσκουν psb1 και αυτός να μην βρίσκει. Ας κάτσει τώρα να τα κοιτάει έτσι που τα έκανε..
Ποτέ δεν μου άρεσε το συγκεκριμένο μόνο το CONDOR μου άρεσε από τα δικά του αλλά το έκανε και αυτό σκτα
 
Ήμαρτον πια αυτός ο δορκας. Μια Φυσιγγαρα είχε και το έκανε σαν τα μούτρα του. Δεν γίνεται όλοι να βρίσκουν psb1 και αυτός να μην βρίσκει. Ας κάτσει τώρα να τα κοιτάει έτσι που τα έκανε..
Οχι και φυσσιγγαρα το express😂
 
Οχι και φυσσιγγαρα το express😂
Δεν ξέρω για σένα.. Στο όπλο μου και στον τρόπο που ρίχνω για μένα ήταν φανταστικό. Μετά τα μαύρα πυρκαλ με την mb32 ήταν το καλύτερο τσιχλοφυσιγγο δοκιμασμένο αποκλειστικά για 15 συναπτά έτη σε όλες τις καιρικές συνθήκες. Μέχρι προπέρσι που ήταν με την psb1 πριν ξεκινήσει τα κόλπα.. Μακάρι να βγει το 32αρι του ρουμελιωτη με την psb1 το ίδιο καλό στο κυνήγι να ξεμπερδευουμε με το θέμα τσιχλοφυσιγγο
 
Δεν μου κάνει εντύπωση αυτό αλλά η δοσολογία της.32 με 1,52.Λες και έχει τσακωθεί με τις πυρίτιδες και δεν είναι ποτέ σωστές ρε!
Για την πυριτιδα drago δεν ξέρω κ για να το λες έτσι θα είναι...θα φανεί κ στο κυνήγι...

Αλλα οχι κ ποτε ρε Αλεξ...
Όσα φυσιγια Δορκας ετυχε( δεν γίνεται να τσεκάρουμε κ κάθε παρτιδα)να ανοίξω με ισπανικές οι δοσολογιες ηταν οκ....


Μια Φυσιγγαρα είχε και το έκανε σαν τα μούτρα του.
Αν δεν το ρίξεις δεν μπορείς να ξέρεις...
Και στο hit πέρσι έβαλε aquila αλλά όσοι το έριξαν έμειναν ευχαριστημένοι...

(Το κακό είναι που ακουω ότι χάλασε το condor, δεν ξέρω με τι πυριτιδα το γεμίζει τώρα αλλά με την psb2 πολυ ωραίο...
Με τις ισπανικες το είχε....
Και πως να μην το έχει αφου ήταν ο πρωτος που ασχολήθηκε με αυτές....... )
 
Για την πυριτιδα drago δεν ξέρω κ για να το λες έτσι θα είναι...θα φανεί κ στο κυνήγι...

Αλλα οχι κ ποτε ρε Αλεξ...
Όσα φυσιγια Δορκας ετυχε( δεν γίνεται να τσεκάρουμε κ κάθε παρτιδα)να ανοίξω με ισπανικές οι δοσολογιες ηταν οκ....



Αν δεν το ρίξεις δεν μπορείς να ξέρεις...
Και στο hit πέρσι έβαλε aquila αλλά όσοι το έριξαν έμειναν ευχαριστημένοι...

(Το κακό είναι που ακουω ότι χάλασε το condor, δεν ξέρω με τι πυριτιδα το γεμίζει τώρα αλλά με την psb2 πολυ ωραίο...
Με τις ισπανικες το είχε....
Και πως να μην το έχει αφου ήταν ο πρωτος που ασχολήθηκε με αυτές....... )
Ακόμα psb2 έχει.
 
Back
Top