Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Όντως είναι υποκειμενικό το θέμα φυσίγγι έχεις δίκιο. Εγώ με ζέστη δεν το έχω ρίξει, με κρύο πολυ ήταν φυσίγγι και πουλί. Τη μέρα που πήγαινε το σουπερ τόρντο τραίνο, το Α1 32 ήταν αποπτιλωτηρας. Ενώ με κανονικές θερμοκρασίες και το Α1 μου αρέσει πολύ. Σήμερα με τη benelliτσα πάντως, με ψιλόβροχο 4 πουλάκια μου πέρασαν βολικά και τα τέσσερα πέσαν κεραυνοβολημενα με τα HIT 8. Έτσι και πέσει η τιμή του θα φορτώσω να βρουν και τα εγγόνια μου. Μα με όλα μου τα όπλα να πάει άριστα;! Εντυπωσιακό
Κι εσύ ελαττωματικό benelli πήρες, τι γίνεται με τον ποιοτικό έλεγχο τώρα τελευταία;;;
 
Μπραβο φίλε, χαίρομαι που δεν ένιωσες σαν εμένα ηλίθιος που έδωσα 8+ ευρώ για να πάρεις στις 25 τουφεκιές δύο πουλιά. Δεν ήταν μια κακια μέρα για εμένα,διότι βγάζοντας τα και βάζοντας άλλη εταιρία ελληνική τα αποτελέσματα ήταν τουφεκιά και θάνατος. Αν είσαι ευχαριστημένος ξαναπάρε!! Δεν το λέω ειρωνικά
Εννοείται φίλε μου το φυσιγγι γούστο είναι και στο κάθε όπλο ταιριάζει διαφορετικά
 
Και την πυριτιδα θα δουμε....να ξερουμε με ποια ειναι γεμισμενο το φυσιγγιο..
Είχα κόψει για να συγκρίνω με τα περσινά. Τα φετινά έχουν πυρίτιδα κομμένη σε τετράγωνα. Τα περσινά έχουν οβαλ-στρογγυλη....
 
Για μένα αν τα έχεις βρει με ένα φυσίγγι, καλύτερα να μην το αλλάζεις.
Για τις συνθήκες που ανέφερα δεν αλλάζω το ιταλικό. Εκτός και αν κάνει και ό Ιταλός ότι και οι Έλληνες και ψωνίζουμε άλλο προϊόν με το ίδιο όνομα.
 
Για τις συνθήκες που ανέφερα δεν αλλάζω το ιταλικό. Εκτός και αν κάνει και ό Ιταλός ότι και οι Έλληνες και ψωνίζουμε άλλο προϊόν με το ίδιο όνομα.
Και γω ιταλικό κατά κόρον, δούλευα rc32 μια φορά μόνο θυμάμαι που το άλλαξαν και άλλαξα σε nsi
 
Back
Top