Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Πάντα κάτι θα φεύγει αν σκοτωναμε όπου σηκώναμε πάντα δε θα υπήρχε πουλί και οι έμποροι φυσιγγίων οι περισσότεροι θα είχαν κλείσει.
Τι λες τώρα Γιάννη μου???ΟΠΟΙΟΣΣ δεν κάνει 24 πουλιά στο κουτί δεν είναι ΑΞΙΟΣΣ ΚΥΝΗΓΟΣΣ........
 
Όλες οι σκοτωστρες και οι φονισες των τσιχλων εδώ γράφουν .Να προσέχω τότε θα γράφω οτι πάω 1/1.03 δηλ ότι περνάει κηδεύεται
Πρέπει να παραδεχτούμε ότι έχουμε και απίστευτους σκοπευτεςςςς ανάμεσα μας. Εμείς οι μέτριοι και κάτω είμαστε για να κρεμασουμε τα όπλα!!!
 
για απογευματινα και περπατητα με καλο καιρο καλα ειναι .
Και για μαύρες (πρωί και κυρίως απόγευμα) είναι ότι καλύτερο.
Η αλήθεια είναι ότι δούλευα (και ευτυχώς ακόμα έχω) τα υπέροχα μαλλινόταπα Δορκάς 2001 32 gr. Ότι καταλληλότερο για την περίσταση. Όμως και τα Lambro Mezzo 30 gr Νο 9,5 καλά είναι.
Φτάνει οι αποστάσεις να είναι λογικές (25-30 m) και τα τσοκ ανοιχτά (4* +).
 
Και για μαύρες (πρωί και κυρίως απόγευμα) είναι ότι καλύτερο.
Η αλήθεια είναι ότι δούλευα (και ευτυχώς ακόμα έχω) τα υπέροχα μαλλινόταπα Δορκάς 2001 32 gr. Ότι καταλληλότερο για την περίσταση. Όμως και τα Lambro Mezzo 30 gr Νο 9,5 καλά είναι.
Φτάνει οι αποστάσεις να είναι λογικές (25-30 m) και τα τσοκ ανοιχτά (4* +).
Αυτό το μαλινοταπο είναι ότι καλύτερο είχε βγάλει η δορκας.
 
για απογευματινα και περπατητα με καλο καιρο καλα ειναι .
Οχι μονο....Μισοταπο με GP×30 No9.5 σε ξεκουρνιασμα, τα πουλια ξερα ΚΑΙ με κυλινδρο ως τα 25m με ολα τα δεντρα να σταζουν απο υγρασια...και ουτε αιματα...
 
Θα ήθελα να παρακαλέσω όλους τους συναδέλφους να μην παραπονιούνται για τις τιμές των τσιχλοφύσιγγων.
Στο Μουντιάλ του Κατάρ μισό λίτρο μπύρας θα κοστίζει 14 έως 17 ευρώ.o_O
Απο τα πετρελαια τους τη φιλτραρουν;; :eek::eek:
 
Θα ήθελα να παρακαλέσω όλους τους συναδέλφους να μην παραπονιούνται για τις τιμές των τσιχλοφύσιγγων.
Στο Μουντιάλ του Κατάρ μισό λίτρο μπύρας θα κοστίζει 14 έως 17 ευρώ.o_O
Ως μουσουλμάνοι θέλουν να αποτρεψου
Απο τα πετρελαια τους τη φιλτραρουν;; :eek::eek:
Μουσουλμάνοι είναι. Θέλουν να μειώσουν τους μπεκρηδες που θα κυκλοφορούν και θα γίνονται φασαρίες. Σιγά μην κωλοσουν οι Άγγλοι! Ντιρλα όλη μέρα θα είναι. Πιστεύω πως αυτό το μουντιάλ θα εξελιχθεί σε φιάσκο...
 
Back
Top