Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Πολύ καλό όντως. Και από τα καλύτερα που θυμάμαι το αρτεμις που έβγαζε.
Μεχρι το 2016,το Αρτεμις το χρησιμοποιουσα στα τρυγονια σε Νο7.
Τρομερο φυσιγγι με πεντακαθαρα σκοτωματα...
Δεν θυμαμαι τρυγονι να επεσε ζωντανο με διαμπερη τραυματα...
Εχω κρατησει μισο κουτακι τιμης ενεκεν για ενθυμιο...
 
Από πυρκαλ πως θα αξιολουσατε το ideal vs derby? Αν δεν κάνω λαθος το ένα 30 γρ και το άλλο 33γρ.
έχεις καμιά κουτα και για μας!
χαχα
Derby και μαύρα κουτες ολόκληρες στις τσιχλες κάποτε απογευματινά έχω στείλει και από εδώ στην Αθήνα κουτες μαύρα που τα παίρναμε τότε σε καλές τιμές...
 
έχεις καμιά κουτα και για μας!
χαχα
Derby και μαύρα κουτες ολόκληρες στις τσιχλες κάποτε απογευματινά έχω στείλει και από εδώ στην Αθήνα κουτες μαύρα που τα παίρναμε τότε σε καλές τιμές...
Το μαύρο σε 67αρι κάλυκα είναι ένα από τα καλύτερα φυσιγγια που έχω ρίξει διαχρονικά. Αν και όλα της πυρκαλ ήταν τότε στις αρχές της δεκαετίας του 2000 πολύ καλά φυσιγγια. Ωραιες εποχές τότε! Μπορουσαμε από οικονομικής αποψης να ρίχνουμε και το πράσινο το σούπερ στις τσίχλες....
 
Έχει δοκιμάσει κανένας τα lambro a1 speciale?Γενικά σαν εικόνα ρωτάω γιατί ο καθένας έχει τα γούστα του
Ρίχνω τα 32γρ σε ν7 και ο φίλος μου σε ν8. Πολύ ωραία φυσίγγια. Στις τσίχλες τα ρίχνουμε από Οκτώβρη μέχρι και 8 βαθμούς πάνε πολύ καλά. Θα τα δοκιμάσουμε και σε περισσότερο κρύο. Για έναρξη δεν νομίζω να δουλεύουν. Στο 1.70 η μπαρούτη.
 
Ρίχνω τα 32γρ σε ν7 και ο φίλος μου σε ν8. Πολύ ωραία φυσίγγια. Στις τσίχλες τα ρίχνουμε από Οκτώβρη μέχρι και 8 βαθμούς πάνε πολύ καλά. Θα τα δοκιμάσουμε και σε περισσότερο κρύο. Για έναρξη δεν νομίζω να δουλεύουν. Στο 1.70 η μπαρούτη.
μεχρι στιγμης πολυ καλο.και για περπατητο και για καρτερι.
Σε σχέση με κάτι αλλά είναι πιο φθηνά και λέω να γίνει η δοκιμή να δούμε.
 
Σε σχέση με κάτι αλλά είναι πιο φθηνά και λέω να γίνει η δοκιμή να δούμε.
Εγώ φέτος αφού δεν μπόρεσα να πάρω ποσότητα από αυτά που ήθελα, πήρα διάφορα να δοκιμάσω. Πρώτη φορά τα ρίχνω όλα όσα πήρα. Με κανένα δεν έχω παράπονο ευτυχώς. Πέρα από τις τιμές βέβαια που εκεί ο καθένας ξέρει για την τσέπη του.
 
Εγώ φέτος αφού δεν μπόρεσα να πάρω ποσότητα από αυτά που ήθελα, πήρα διάφορα να δοκιμάσω. Πρώτη φορά τα ρίχνω όλα όσα πήρα. Με κανένα δεν έχω παράπονο ευτυχώς. Πέρα από τις τιμές βέβαια που εκεί ο καθένας ξέρει για την τσέπη του.
ωχ!ετσι και μας παρει χαμπαρι ο αλεξ ,την κατσαμε!
 
Εγώ φέτος αφού δεν μπόρεσα να πάρω ποσότητα από αυτά που ήθελα, πήρα διάφορα να δοκιμάσω. Πρώτη φορά τα ρίχνω όλα όσα πήρα. Με κανένα δεν έχω παράπονο ευτυχώς. Πέρα από τις τιμές βέβαια που εκεί ο καθένας ξέρει για την τσέπη του.
Και εγώ φέτος τα έχω κάνει πλυντήριο.Μου τελείωσαν του fantom που είχα πάρει κάτι κουτες.Για αρχή θα δοκιμάσω τα Α1 και μετά θα δω και mb light
 
Back
Top