Φυσίγγια για τρυγόνι

Πολύ καλή επιλογή.ξεκινησε και φτιάχνει κυνηγετικά τώρα ο Ανδρέας? Έμαθες τιμές?
Οταν μιλησα μαζι του μου ειπε οτι θα αρχισει να παραδινει στο τελος Ιουλιου, ποτε θα ξεκινησει δεν ξερω, απο τιμες μου ειπε σχεδον1 euro πανω απο περυσι.
 
Επισης μου ειπε για ενα καινουριο 28αρι που θα βγαλει σε Νο 7 1/2 με 5% αντιμονιο για τις φασσες της εναρξης, θα παρω ενα κουτι να το δοκιμασω απο περιεργεια
Πρέπει να μάθουμε τιμές να δούμε τί γίνεται.
 
Επισης μου ειπε για ενα καινουριο 28αρι που θα βγαλει σε Νο 7 1/2 με 5% αντιμονιο για τις φασσες της εναρξης, θα παρω ενα κουτι να το δοκιμασω απο περιεργεια
Για έναρξη, ν7.5 με 5% αντιμόνιο, είναι πολύ καλά!!
 
καλα που εχω στοκαρι 50 κουτακια απο περσυ 30 γρ ν8 και 9 και λιγα 28γρ επισης πηρα και καμια 15ΡΙΑ SKEET φετως ,, τρυγονι ορτυκι τσιχλα ενα 30ανταρι και 28αρι ειναι για μενααα φωτιααααα,,,,,τωρα εαν παρουνε ενα ευρω επανω που λεη ο φιλος θα πανε τα 30γρ στα 9, ευρω που δεν το πιστευωωωωωω,, αφου περυση τα επαιρνα 8, ευρω τελως παντων ωσο καινα αναιβουνε της αγωρες θα της κανουμε και παλιιιι δεν αλαζη τιποταααα τα γουστα πληρωνονταιιιι .yel. ;) ;) ;)
 
τα συγκέντρωσα όλα εδώ για να μην μπερδεύεστε...

Megaline Φυσίγγι Αδράνειας Πλαστικό Cal.12 1τμχ | Skroutz.gr
Megaline Φυσίγγι Αδράνειας Αλουμινίου Cal.12 1τμχ
Megaline Φυσίγγι Αδράνειας Αλουμινίου Χρυσό Cal.12 1τμχ
1719230996207.png1719231056450.png1719231128104.png1719231190464.png
 
Για μένα άχρηαστο, λάθος σκέψη.
Γενικά, είμαι της άποψης ν6 και κάτω για φάσσα (ν5, ν4 ειδικά το χειμώνα με κρύο σε ανοιχτά καρτέρια). Όμως, στην έναρξη μπορείς να κάνεις δουλειά και με αυτά, έχοντας και λίγα σκάγια παραπάνω (που θα φανούν χρήσιμα, ειδικά αν κυκλοφορούν και τρυγόνια)😉
 
Γενικά, είμαι της άποψης ν6 και κάτω για φάσσα (ν5, ν4 ειδικά το χειμώνα με κρύο σε ανοιχτά καρτέρια). Όμως, στην έναρξη μπορείς να κάνεις δουλειά και με αυτά, έχοντας και λίγα σκάγια παραπάνω (που θα φανούν χρήσιμα, ειδικά αν κυκλοφορούν και τρυγόνια)😉
Εμένα ποίο πολύ για τρυγόνι μου κάνει αυτό παρά για φάσσα αλλά και πάλι πειράματα σε αυτά τα θηράματα ειδικά την πρώτη μέρα δεν κάνω, ειδικά στην φάσσα πας δοκιμασμένος και χωρίς τσιγκουνιες ειδικά άμα θα κάνεις πολλά χιλιόμετρα για να την βρεις.
 
Γενικά, είμαι της άποψης ν6 και κάτω για φάσσα (ν5, ν4 ειδικά το χειμώνα με κρύο σε ανοιχτά καρτέρια). Όμως, στην έναρξη μπορείς να κάνεις δουλειά και με αυτά, έχοντας και λίγα σκάγια παραπάνω (που θα φανούν χρήσιμα, ειδικά αν κυκλοφορούν και τρυγόνια)😉
με τα 30άρια του δούβρη σε νο8 μια χαρά έπεφταν! 😎
 
Back
Top