Φυσίγγια για τρυγόνι

Τα 30αρια του Λάμπρο , απλά εξαιρετικά στα φασσοτρύγονα.... Σε 8αρι κυρίως ,σβήνουν κινητήρα οι καλοκαιρινές γαλάζιες.. !
Με μέσο όρο 15 κουτιά μέχρι τα περασματα βγαίνει νομίζω ένα καλό συμπέρασμα ότι το φυσίγγι είναι ότι χρειάζεται στην ζέστη.
 
καταπληκτικα αποτελεσματα ειχα με τα α1 σπεσιαλ κοκκινα λαμπρο 32γρ νουμερο 8 και σε μακρινες αποστασεις...
Έχεις παρατηρήσει κάποιον καιρό που να μην τραβάνε; Εγώ πέρυσι Γενάρη και Φλεβάρη τα έριξα πρώτη φορά και πήγαν πολύ καλά. Σε ήπιο κρύο πάνω από 5 βαθμούς στο ξημέρωμα που έφτανε τους 10-12 αργότερα.
 
πιστευω αυτην την στιγμη αμα δεν αλλαξει κατι ειναι το καλυτερο του και αμα το βρεις και σε μια καλη τιμη.
Κατα την γνωμη μου αυτη την στιγμη ισως το καλυτερο τησ εταιριας ειναι το Α1 34 και μετα αυτο!Παντως εγω τελικα πηρα navaro 30 να τα δοκιμασω(μιας κι εδω μεσα λετε τα καλυτερα) να δω τι λενε...
 
Κατα την γνωμη μου αυτη την στιγμη ισως το καλυτερο τησ εταιριας ειναι το Α1 34 και μετα αυτο!Παντως εγω τελικα πηρα navaro 30 να τα δοκιμασω(μιας κι εδω μεσα λετε τα καλυτερα) να δω τι λενε...
Aπό Κόρινθο πήρες το Navaro ή από τον Αλαγιάννη?
 
Υπάρχει μεταβολή η όχ...... δηλαδή βαράς με 33 βαθμούς το ίδιο με 15 με το ίδιο φυσηγγι
Δεν εχει τοσα ζωρια θεωρω....δεν ειναι π.χ. 5°C.....γι'αυτο το λεω....ειναι λιγο πριν τα καιρικα ζωρια ζώρια...εκτος κ αν ειναι φυσιγγι απο τη Λαϊκή....για ποιο φυσιγγι μιλας;;
 
Έχεις παρατηρήσει κάποιον καιρό που να μην τραβάνε; Εγώ πέρυσι Γενάρη και Φλεβάρη τα έριξα πρώτη φορά και πήγαν πολύ καλά. Σε ήπιο κρύο πάνω από 5 βαθμούς στο ξημέρωμα που έφτανε τους 10-12 αργότερα.
Έχω παρατηρήσει εγώ, το έριξα Κόνιτσα με θερμοκρασία -5 έως 0, σκότωνε αλλά όχι ακαριαία. Θα το έριχνα πάλι πάντως αλλά νομίζω ότι θέλει πιο ήπιο καιρό.
 
Δεν εχει τοσα ζωρια θεωρω....δεν ειναι π.χ. 5°C.....γι'αυτο το λεω....ειναι λιγο πριν τα καιρικα ζωρια ζώρια...εκτος κ αν ειναι φυσιγγι απο τη Λαϊκή....για ποιο φυσιγγι μιλας;;
Για κανενα συγκεκριμένα Κώστα ....
 
Back
Top