Φυσίγγια για τρυγόνι

Ειναι ωραίο φυσηγγι μάλλον εγώ δεν θα ξαναπάρω ( έχω 6 κουτιά ακόμα )με τα 30 γρ νιώθω ξεβρακοτος ?????θα παο σε gm3 fast και Τορντο 32 λαμπρο& 34α1
Παντος, τα Α1 32 κυρίως, εχουν αποκτησει οπαδους, "έπιασαν" στην αγορα.....
 
Παντος, τα Α1 32 κυρίως, εχουν αποκτησει οπαδους, "έπιασαν" στην αγορα.....
Δεν το έχω δουλέψει Κώστα δεν το ξέρω αλλά μόνο που έχει α1 πως να μην πιάση την αγορά γυρνάμε πάλη στης σταθερές αξίες psb1/a1/gm3 /σ4/sipe
 
Rio 32gr no7 1/2 σε τρυγόνια με εξαιρετικά αποτελεσματα με ότι όπλο είχε η παρέα, δηλαδή από δίκαννο με 18,4 αυλό έως και καραμπίνα με 18,8 αυλό η απόδοση τους ήταν Τίμια αντίστοιχα πάντα με την σύσφιξη και τα Μέτρα που ρίχναμε. (Δεν τα είχα δοκιμάσει έως τώρα)
 
Για άλλη μια χρόνια φέτος τα 28 άρια του Κένταυρου Ν8 ήταν άψογα
Tα εριξα περσυ πρωτη φορα, σχεδον ολη την χρονια και ηταν πολυ καλα.Γνωριζεις αν εχει βγαλει φετος(καπου ακουσα οτι δεν θα βγαλει)και ποσο τα εχει;
 
Tα εριξα περσυ πρωτη φορα, σχεδον ολη την χρονια και ηταν πολυ καλα.Γνωριζεις αν εχει βγαλει φετος(καπου ακουσα οτι δεν θα βγαλει)και ποσο τα εχει;
Είχα πάρει πριν δυο μήνες 2 κούτες τώρα δεν ξέρω
Μου είπε ότι θα τα πήγαινε 8,20
 
Αν έχει καύσωνα τα 28 του Κενταύρου κ το labro 30 είναι εξαιρετικά στα τρυγόνια... Από τα καλύτερα που έχω δει... Οποιαδήποτε υπερβολή σε ταχύτητες πληρώνεται ακριβά με τη ζέστη...
Έτσι και είναι κάτω από 400 ταχ
 
Αν έχει καύσωνα τα 28 του Κενταύρου κ το labro 30 είναι εξαιρετικά στα τρυγόνια... Από τα καλύτερα που έχω δει... Οποιαδήποτε υπερβολή σε ταχύτητες πληρώνεται ακριβά με τη ζέστη...
Θα βαλο και το λαμπρό32 με την σιπε ( δυστυχώς δεν το ξαναβάζει) για τώρα είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει με αυτές της συνθήκες
 
Back
Top