Φυσίγγια για τρυγόνι

Πόσα τα βρίσκεται αυτα.
Τα σκέφτηκα για την φασσα στην εναρξη μιας κ λατρεύω τον κοντο καλυκα κ ας μην τα ξερω καθόλου.
Ομως τα χε 12 ευρώ η 15 κ κολωσα.
Δεν θυμάμαι σίγουρα πιο απ τα δυο αλλα η το ενα η το άλλο ηταν.
 

Οντως οπτικα ειναι η ΝΙΚΕ
Ευχαριστω παρα πολυ φιλε

την ΝIKE δεν την αναφέρει στην Ιστοσελίδα της η B&P
Έχει όμως την ΑL που μου φαίνεται ότι φέρνει λίγο χρωματικά
linea_al-0.jpg
 
Οπως και να χει Σπυρο, ειναι πολυ καλο φυσιγγι το ΝΙΚΕ.

Παντως στο site, με ΝΙΚΕ λενε πως το γεμιζουν, και εχουν και φωτογραφια, που ομως οντως μοιαζει με την AL
Οντως πολύ καλό το έριχνα στα κιχλοκότσυφα παλαιότερα...
Με ευχαριστεί που το ξαναγεμίζουν με GORDON καλυκα, γιατί για μια περίοδο το γεμιζαν με κλασσικό..
 
Τα φυσιγγια αγοραστηκαν nsi classica 32gr 2 κουτακια σε 8 νουμερο αλλα με αυτα που ειδαμε χτες δεν ξερω αν θα φτασουν!
Φορτώστεεεεεε!!!
Βέβαια, πιστεύω, και τα 2 κουτάκια φτάνουν και περσευουν για να πιάσεις το ημερήσιο όριο των 12 τρυγονιών...
 
Φορτώστεεεεεε!!!
Βέβαια, πιστεύω, και τα 2 κουτάκια φτάνουν και περσευουν για να πιάσεις το ημερήσιο όριο των 12 τρυγονιών...
Θα μαι με το δικαννο επομενως σιγουρα θα μου φτασουν...επειδη ειναι και σε μικρα κοπαδακια
 
Θα μαι με το δικαννο επομενως σιγουρα θα μου φτασουν...επειδη ειναι και σε μικρα κοπαδακια
Εσυ που ρίχνεις και στο σκοπευτήριο, έχεις κρατηθεί ''ζεστός''...δε σε φοβάμαι....well done.
Αρκεί να μη σε πιάσει η ''λαχτάρα του 1ου θηραματος'' και το μεγαλοποιήσεις στο μυαλό σου...
Ηρεμία, ''αδιαφορία'' και όλα θα πανε καλά...
Και όχι πιο σφιχτά τσοκ απο 3* με τα nsi classica...αν τα πρωινά περνάνε κοντά ακόμα και 5*&4* δεν είναι ανοιχτά...
αργότερα 4*&3* και ντουφέκα και στα όρια...
 
Εσυ που ρίχνεις και στο σκοπευτήριο, έχεις κρατηθεί ''ζεστός''...δε σε φοβάμαι....well done.
Αρκεί να μη σε πιάσει η ''λαχτάρα του 1ου θηραματος'' και το μεγαλοποιήσεις στο μυαλό σου...
Ηρεμία, ''αδιαφορία'' και όλα θα πανε καλά...
Και όχι πιο σφιχτά τσοκ απο 3* με τα nsi classica...αν τα πρωινά περνάνε κοντά ακόμα και 5*&4* δεν είναι ανοιχτά...
αργότερα 4*&3* και ντουφέκα και στα όρια...
Με αυτα που ειδα χτες με 5 και 4 θα παω ειδικα πρωτη μερα..ετσι οπως θα πιασουμε το μερος και με δεδομενα οτι δεν μπορει να κατσει καποιος πιο μπροστα για να τα χαλαει νομιζω θα μαι καλυμμενος...ευτυχως με τα τρυγονια δεν με πιανει ιδιαιτερο αγχος σαν θηραμα...σε αντιθεση με αλλα!
 
Εχει ρίξει κάποιος τα συγκεκριμένα στα Σεπτεμβριανα τρυγόνια?
Standard_Special322.jpg

Κάπου είχα δει ότι γεμίζονται με Α1...είναι η εταιρία που γεμίζει και τα φυσίγγια Beretta...
 
Για μένα ναι,Ειναι από τα καλύτερα.Δεν με έχει απογοητεύσει όποτε το επέλεξα κ σε τρυγόνι κ σε τσίχλα.Το ρίχνω αρκετά χρόνια αλλά κατά καιρούς..Λόγω τις γνωστής φυσιγγομανιας..
Ωραια γιατι τα πηρε ο φιλος μου να τα δοκιμασει μην φαει καμια φολα και μετα ερθει να παρει τα δικα μου.hair.
 
Back
Top