Φυσίγγια για τρυγόνι

Πριν λίγο καιρό ψωνισα τα απολύτως απαραίτητα για τις πρωτες μερες της εναρξης..
Tordo 30gr no 8, 7 και imperial 28gr no 7.5 (φ 2.37mm)

Μην σας παραξενευει η ποσότητα. Είναι λιχουδα η bellomonte και εγω καψοφυσεκης! ha haaa
Πόσο και από που τα πήρες;
 
Γκιουλεκα 6.3 τορντο, 6 το sporting
Το φαντάστηκα γιατί είδα το ιμπέριαλ.
Πάντως το τόρντο το έχει πιο φτηνά από το καρασσαβίδη που το έχει 6,80.
Για ένα φυσίγγι που πέρυσι είχε 5,90 , το 6,3 φαίνεται λογικότερο από το 6,80 αφού έχει τα ίδια υλικά και
αν λάβουμε υπ' όψιν την συνηθισμένη αύξηση πριν την έναρξη.
Μπορεί όμως να είναι και από περσινό στοκ και απλά να βγάζει περισσότερα...
 
Το φαντάστηκα γιατί είδα το ιμπέριαλ.
Πάντως το τόρντο το έχει πιο φτηνά από το καρασσαβίδη που το έχει 6,80.
Για ένα φυσίγγι που πέρυσι είχε 5,90 , το 6,3 φαίνεται λογικότερο από το 6,80 αφού έχει τα ίδια υλικά και
αν λάβουμε υπ' όψιν την συνηθισμένη αύξηση πριν την έναρξη.
Μπορεί όμως να είναι και από περσινό στοκ και απλά να βγάζει περισσότερα...
Αγγελε εχει καλυτερες τιμες ο γκιουλεκας απο τον καρασσαβίδη.
Μακαρι να τις κρατισει και δε θα χασει. Με μια τιμη 55ευρω την κουτα το σπορτινγκ πιστευω θα ειναι καλα και αυτος και εμεις
 
Αγγελε εχει καλυτερες τιμες ο γκιουλεκας απο τον καρασσαβίδη.
Μακαρι να τις κρατισει και δε θα χασει. Με μια τιμη 55ευρω την κουτα το σπορτινγκ πιστευω θα ειναι καλα και αυτος και εμεις
Έχεις δίκιο
Άλλαξε μάλλον πολιτική ή μπορεί να ''ψήλωσε'' ο άλλος.
Θα περάσω από εκεί πάντως την μετά τον 15αύγουστο για μικρή προμήθεια και βολιδοσκόπιση.
 
Αφου στον ιδιοκτητη αρεσουν τα πουφ τοτε φρεναρο τσοκ....pop..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Το έχουμε αυτό ...Το έχουμε...Kicks smoke 0.30 ...ο φίλος Στέλιος ξηγηθηκε...χεράκια και ματάκια δόξα το Θεό...φυσσιγγι δηλητήριο αναζητείται για έναρξη...
 
Το έχουμε αυτό ...Το έχουμε...Kicks smoke 0.30 ...ο φίλος Στέλιος ξηγηθηκε...χεράκια και ματάκια δόξα το Θεό...φυσσιγγι δηλητήριο αναζητείται για έναρξη...
Για κανε μια δοκιμουλα στα rc 32....λιγο αγριο και απροβλεπτο με αυτους τους ιταλους..χαχαχαχαχα
 
Το έχουμε αυτό ...Το έχουμε...Kicks smoke 0.30 ...ο φίλος Στέλιος ξηγηθηκε...χεράκια και ματάκια δόξα το Θεό...φυσσιγγι δηλητήριο αναζητείται για έναρξη...
Αμα τα χερια και ματια κανουν καλη δουλεια και με .. κοπριες πουφ θα κανεις.Για ομορφοτερα πουφ ομως nsi clasica..
 
15190-_KYNIGI---_EIDI-_KYNIGIOY-_MAKRIS-_GEORGIOS---_B.jpg
Που τα βρήκες αυτά? υπάρχουν ακόμα??? Τα έφερνε τη δεκαετία του 80 ο Σταμάτης στο Μπραχάμι και είχε ρίξει ο πατέρας μου πολλα τέτοια... Γάζωναν τα άτιμαααα[/QUOTE]

ρίξε μια ματια εδώ.απλά δεν έχω ρίξει ούτε ένα για δοκιμη από όλη την σειρά δεν ξέρω αν είναι καλά..έχω ακούσει καλά λόγια αλλα πω λόγια στην ελλάδα είμαστε πρώτη
http://www.champions.4ty.gr/el/ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ CHAMPIONS?
 
ηλια αμα θες για πρωτο φυσιγγι στο τρυγονι ριξε το cheddite tordo 32gr ,πολυ γλυκο και δεν κλωτσαει ,και δεν θα σου χρειαστει να ριξεις το nsclasica;)
Είναι ότι το εμπιστεύομαι πολύ το classica δεν με έχει προσοδει ποτέ αλλά λόγω ότι κυνηγάω με δυάρι τσοκ ήθελα κάτι να βοηθά και λίγο σκοπευτικά για τα αγριεμενα που περνούν ΣΥΡΙΖΑ με τις ελιές και τους σχινους!
 
Παιδιά τα mezzo 32 gr τα έχει δουλέψει κάνεις ;
Εγώ φέτος το χειμώνα, 1 κουτί πήρα λίγες τσίχλες, δεν μ άρεσαν και τόσο, αντιθέτως τα 30γρ Νο9-10 μ άφησαν ευχαριστημένο στο περπατητό. Χειμώνα με κρύο ο καιρός πάντα, τώρα καλοκαίρι δεν ξέρω...
 
Back
Top