Φυσίγγια για τρυγόνι

Αν και οφ τοπικ ο μονος αξιοπιστος κοντακας εδω πανω ειναι αυτος. Απο του χρονου που ευελπιστώ να ραψω κοντάκι θα δω που θα το κάνω.
Εχετε καλα μαστορια εκει κατω αλλα ειστε μακρυα :(
Αποστόλη πολύ καλός μάστορας είναι και ο Ανδριανόπουλος αν θέλεις ρωτά τον Freeman για λεπτομέριες.. Νομίζω είχες δει και το δικο μου κοντακι μια φορά στο σκοπευτήριο!
 
Αποστόλη πολύ καλός μάστορας είναι και ο Ανδριανόπουλος αν θέλεις ρωτά τον Freeman για λεπτομέριες.. Νομίζω είχες δει και το δικο μου κοντακι μια φορά στο σκοπευτήριο!
Γεια σου Λεφτερη!
Να σου πω την αληθεια θυμαμαι οτι ειχες δικαννο αλλα δε θυμαμαι το κοντάκι.. Να κανονισουμε καμια εξορμηση ;)
 
Γεια σου Λεφτερη!
Να σου πω την αληθεια θυμαμαι οτι ειχες δικαννο αλλα δε θυμαμαι το κοντάκι.. Να κανονισουμε καμια εξορμηση ;)
Εννοείτε φίλε! Θα σου στείλω φώτο όταν πάω χωριό αν θέλεις η παμε σκοπευτήριο καμία μέρα
 
Όταν λες παντογραφο τι εννοείς Παύλο?

μηχάνημα που αναπαράγει αντικείμενο στην ίδια ή διαφορετική κλίμακα,,,,αν και τελευταία είδα ένα βιντεάκι του που έφτιαχνε κοντάκι σε cnc,,,,το αποτέλεσμα όπως και να το βγάζει είναι ωραίο έχουν φτιάξει ήδη δύο φίλοι σκοπευτές και έχω πιάσει και τα δύο,,,καλή δουλειά
 
Last edited:
μηχάνημα που αναπαράγη αντικείμενο στην ίδια ή διαφορετική κλίμακα,,,,αν και τελευταία είδα ένα βιντεάκι του που έφτιαχνε κοντάκι σε cnc,,,,το αποτέλεσμα όπως και να το βγάζει είναι ωραίο έχουν φτιάξει ήδη δύο φίλοι σκοπευτές και έχω πιάσει και τα δύο,,,καλή δουλειά
Τώρα που μίλησα μαζί του μου είπε ότι στο cnc βγάζει Κοντάκια για καραμπινες στο μέλλον θα μπουν στο πρόγραμμα και τα δικαννα! Για ποιο εξεζητημένα κοντακια εξολοκλήρου στο χέρι..
 
Έχει δουλέψει κάποιος τα j&b commandos να μας πει την γνώμη του?
Ναι τα έριχνε επί αρκετά χρόνια ο πατέρας μου, μέχρι πριν 5-6 χρόνια που τα βρίσκαμε, χειμώνα-καλοκαίρι ευχαριστημένος. Αν δεν έχει πέσει ποιοτικά, είναι αξιόλογα.
 
Τα 30αρια ειναι αρκετα καλα τα navaro αλλα εδω πανω εφτασαν 7 ευρω σε σχεση με περσι που ειχαν 5.90. πλεων δεν αξιζουν!!! Με 65 ευρω πηρα μια κουτα b&p 30 που ειναι ποιοτικοτερα!!
Πολύ καλό φυσίγγιο μέχρι να σφίξει ο καιρός!
 
Back
Top