Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η δοκιμη εχει γινει με 25βαθμους και 45%υγρασια τον χειμωνα σφιγγει και αλλο.
Οτι πιο γρηγορο εχω φτιαξει σε τσιχλοφυσιγγο...χειμερινο ομως και οχι για δικανακια.
Το χαρτονι ειναι 1χ1.

Δημήτρη φαίνεται ωραία κατανομή! Στο κυνήγι πώς πάει?
 
αυριο παω για αγορα λαμπρο τορντο πορτοκαλι 32 γρ. 116 ευρα το κιβωτιο.πως σας φαινεται?
Η τιμή είναι απίστευτη!Σου έχω πει τι τιμές εχουν εδώ...hair.
Αν δεν κάνω λάθος κάποιο όπλο δεν σου πήγαινε αυτό το φυσίγγι,Σωστά θυμαμε?
Με την μ2 τα βρήκατε όμως ε ε ε ???.my man.
 
Μα ποτέ πρόλαβες και το δοκίμασες με τα τορντο??
ολα τα προλαβαινω ρε. ειμαι πιο γρηγορος απ τα κιλα μου εεεεε απ τη σκια μου ηθελα να πω. μολις εβαλα απανω το κοντακι την ιδια μερα βουρρρρρ σκοπευτηριο
 
Πες το και έγινε φίλε...να σε ρωτήσω κάτι άλλο τώρα. Τα lambro tordo 30gr με D20 τα έχεις δοκιμάσει? Θέλω να δοκιμάσω την πυρίτιδα αλλά πριν ξεκινήσω την ιδιογόμωση ψάχνω ένα έτοιμο!
Βασιλη,αυτη η δοκιμη που δειχνω πιο πανω ειναι,απ'οτι ακουω η συνταγη του tordo.Με διαφορα στο κυαθιο.Αντι για 24αρι giovani,εχει 22αρι συν 2mm φελο.Μετρημενο,βγαζει 550 bars.
 
Τα 30αρια Tordo ηταν η αιτια που πηρα D20 και ξεκινησα να την ψαχνω λιγο. Ο Ευριπιδης μονο καλα λογια ειχε να πει, και φυσικα οσες φορες πηγαμε μαζι εβλεπα και τα σκοτωματα τους. Μου αρεσε και η ιδεα ενος φυσιγγιου 30 γρ, φυσικα με μια νεα πυριτιδα, μην τυχον και δεν παρουμε και ενα υλικο ακομα .sarcastic.
 
New%20Doc%2055_1_zpsl7ffumql.jpg

Η δοκιμη εχει γινει με 25βαθμους και 45%υγρασια τον χειμωνα σφιγγει και αλλο.
Οτι πιο γρηγορο εχω φτιαξει σε τσιχλοφυσιγγο...χειμερινο ομως και οχι για δικανακια.
Το χαρτονι ειναι 1χ1.

Η εικονα του στον πινακα μου αρεσει παρα πολυ κ εμπειρικα εχοντας στο μυαλο μου ποια φυσιγγια σκοτωνουν καλα κ με ποια εικονα στον πινακα, πιστευω οτι θα εχει εξαιρετικα σκοτωματα... Αν ειχα D20 θα το δοκιμαζα σιγουρα... ;)
 
Π
New%20Doc%2055_1_zpsl7ffumql.jpg

Η δοκιμη εχει γινει με 25βαθμους και 45%υγρασια τον χειμωνα σφιγγει και αλλο.
Οτι πιο γρηγορο εχω φτιαξει σε τσιχλοφυσιγγο...χειμερινο ομως και οχι για δικανακια.
Το χαρτονι ειναι 1χ1.
Δεν περναει ουτε μυγα...!!! Πεσμου οπλο και τσοκ ( μαμα η κατι σλλο )...? Γινε ποιο σαφεις
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top