Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το Σάββατο πρέπει να έγινε χαμός...
Το αντιθετο,το σαββατο δεν ειχε τιποτα μονο φασσες επεξαν αλλα μετα τις 9.30.Πανηγυρι εγινε την παρασκευη αλλα δεν μπορουσα να παω γιατι επαιζα με την φιλαρμονικη στην παρελαση(καθε χρονο τα ιδια) .hair.
 
Παιδιά λάβετε υπόψιν σας τα φυσίγγια της B&P τα NIKE .
Ακαριαίες και καθαρές καρπώσεις , χωρίς αίματα .
Τα δοκίμασα πρωτη φορά το Σάββατο που είχα πάει για κυνήγι.
Τέλος για μένα τα eurpmix.
βρε καλα ειναι ...αλλα $7,6-7,8 ....εεεε παραειναι για τσιχλα ρε γμτ
 
Kαλά είναι τα NIKE της B&P αλλά ακριβά για τσίχλα (για την τσέπη μου).. κάπου 7.5-8 ευρώ αν θυμάμαι..πόσο τα βρίσκεις εσύ; Tα euromix τα φετινά την αρχή ούτε εγώ τα ’εβρισκα’ αλλά νομίζω τα συνήθισα..για 5.70 μια χαρα είναι!! Σήμερα με φουλ υγρασία τα Nsi sipe μ έβγαλαν ασπροπρόσωπο!! ;-)
 
5,60 τα Λάμπρο Τόρντο30 στο χωριό και 5,70 τα ΗΙΤ8, που πήρε ο πατέρας μου, για τα δεύτερα μου είπε ότι είναι 32γρ. πλέον ισχύει ή του είπανε μλκιες από το κατάστημα;
με τις αλχημειες του δορκα διολου απιθανο. ξερω σιγουρα οτι ειναι 31 τωρα τι να πω
 
5,60 τα Λάμπρο Τόρντο30 στο χωριό και 5,70 τα ΗΙΤ8, που πήρε ο πατέρας μου, για τα δεύτερα μου είπε ότι είναι 32γρ. πλέον ισχύει ή του είπανε μλκιες από το κατάστημα;
τα ΗΙΤ8 ειναι 30γρ σίγουρα.
το ειχα ζυγίσει εδω #2290
παλαιότερα κουτιά νομίζω έγραφαν 31γρ
τα δοκίμασες? πως σου φανικαν συγκριτικά ?
 
Τα μόνα που ήξερα ήτανε όταν είχαν πράσινο κουτί και έλεγε πάνω 31γρ. καιι ήτανε πολύ καλά, τώρα αυτά του τα δώσανε του πατέρα μου για 32γρ. και επέμενε κιόλας, εγώ θυμάμαι ότι ήταν 31γρ. για τα 30γρ δεν το ήξερα, φαίνεται καινούριο το κουτί Χρήστο.
 
αφου οι ποιο πολλοι ειστε ευχαριστημενοι με τα nsi sipe (οπως και εγω αλλωστε ) γιατι δεν ριχνετε αυτα να ξεμπερδευουμε ?
Πεστα Σταματη...sarcastic..sarcastic.
Τα sipe είναι για ειδικές περιπτώσεις..Όταν εχει καιρό χωρίς υγρασια κλπ μπορούμε να ρίξουμε κ κάτι ποιο φθηνό..
Άσε που στην ζέστη δεν..
Εγω πέρσι με τα sipe στην πρωινή υγρασια θέριζαν,όταν ζέστανε η μέρα για τα καλα,ότι έπεφτε ηταν γεμάτο αίμα κ ζωντανό(ανήμπορο ομως να αντιδράσει )..Και μιλάω για βολές περπατητου,όχι τίποτα εξτρημ αποστασεις..
 
γιατι απλα τωρα δεν κανουνε. εχει πολυ ζεστη ακομα

Oπως τα λες Ευρυπιδη. Τωρα ειναι καταπληκτικα μεχρι περιπου τις 8.30 με το παλιο δλδ 7.30 τωρα. Μετα αν το παρεις το πουλι ζωντανο εισαι τυχερος. Το ιδιο και το S4 της ιδιας εταιρειας. Τα σεταπ ειναι χειμωνιατικα.
 
Παιδιά λάβετε υπόψιν σας τα φυσίγγια της B&P τα NIKE .
Ακαριαίες και καθαρές καρπώσεις , χωρίς αίματα .
Τα δοκίμασα πρωτη φορά το Σάββατο που είχα πάει για κυνήγι.
Τέλος για μένα τα eurpmix.

Τα NIKE τα δουλευω χρονια και ειναι για μενα το καλυτερο 32 γρ που κυκλοφορει στην αγορα με σταθερα σκοτωματα στις τσιχλες στα ορια της παρανοιας. Εχω γραψει αναλυτικα εδω μεσα κατα καιρους. Ειναι δυσκολευρετο και δυστυχως η τιμη του ανεβηκε πολυ. Παροτι η B&P επιμενει οτι η πυριτιδα ειναι η ΝΙΚΕ και ειναι μωβ, δεν προκειται για την παλια ΝΙΚΕ αλλα μαλλον για καποια τροποποιημενη μονοβασικη της εταιρειας μαλλον GP. Δεν της αρεσουν οι νοτιαδες αλλα σε ολους τους αλλους καιρους θεριζει. Περιμενω πως και πως να ελθει η σειρα ΝΙΚΕ transparente στην Ελλαδα με φυσιγγια στα 30, 32 και 34 γρ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top