Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
από τον φίλο που αγοράζω σίγουρα δεν του είχε μείνει παρτίδα με G3000

πλεόν που έφεραν G3000 η καινούργια παραγγελία που έκανε είναι με αυτή την πυρίτιδα όπως επίσης και τα kill 32 τα κόκκινα που ανοίξαμε χθες
 
Εχει δοκιμάσει κανείς τα alfa game sporting;
Τα έχει ανοίξει κανείς να δει με τι γεμίζονται κιόλας;
 
Εχει δοκιμάσει κανείς τα alfa game sporting;
Τα έχει ανοίξει κανείς να δει με τι γεμίζονται κιόλας;
πριν 2 χρονια τα ειχα παρει για το σκοπευτηριο σε νο 9.μου ειχαν αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις. ηταν γεμισμενα σε ασπρο διαφανη καλυκα με aquila και καψουλι cx2000 τον συγκεντρωτηρα δεν τον θυμαμαι. πολυ καλο φυσιγγακι
 
Χθές έριχνα με κάτι Hunting perfection Tsihla 8-9 ,που είχα αγοράσει απο πέρυσι.Μπορώ να πω οτι μου άρεσαν και τα σκοτώματα ακαριαία.
Απόψε που μάδησα τα πουλιά ,απο τα οποία κάποια ήταν λίγο μακρια ,έπαθα πλάκα με το πόσα σκάγια είχαν πάνω τους .Κέντημα απο 8αρια και 9άρια σε ολο το σώμα .Με σπασμένους λαιμούς φτερούγες και πολλά στο σώμα.Λέω να τους ξαναδώσω μια ευκαιρία ,όσο κιαν είμαι επιφυλακτικός σε φυσίγγια αυτής της κατηγορίας.
 
Χθές έριχνα με κάτι Hunting perfection Tsihla 8-9 ,που είχα αγοράσει απο πέρυσι.Μπορώ να πω οτι μου άρεσαν και τα σκοτώματα ακαριαία.
Απόψε που μάδησα τα πουλιά ,απο τα οποία κάποια ήταν λίγο μακρια ,έπαθα πλάκα με το πόσα σκάγια είχαν πάνω τους .Κέντημα απο 8αρια και 9άρια σε ολο το σώμα .Με σπασμένους λαιμούς φτερούγες και πολλά στο σώμα.Λέω να τους ξαναδώσω μια ευκαιρία ,όσο κιαν είμαι επιφυλακτικός σε φυσίγγια αυτής της κατηγορίας.
Τα είχα δοκιμάσει με τη fabarm σε ξηρο καιρο ξυριζουνε!
 
την αλλη βδομαδα λεω να παρω 2 κουτακια λαμπρο sporting 7 1/2 αν βρω αλλιως 8 γιατι μου εχουν τελειωσει και να βγαλω βολτα το μαυρο πιστολι γιατι ρε γαμωτο μου εχει λειψει. τελευταια φορα που τη χρησ. ηταν μεσα προς τελη οκτωβρη
 
Αφου σ'αρεσαν, γιατι να εισαι επιφυλακτικος;
Επιφυλάσσομαι γενικώς με τους εμπόρους αυτής της κατηγορίας που γεμίζουν φυσίγγια,ως προς την συνέπειά τους γενικότερα.
Ομολογώ πάντως οτι με δελέασε η τιμή των 5,50 € το κουτί και κάποια καλά σχόλια που άκουσα πέρυσι με έκαναν να αγοράσω μερικά κουτιά.
Τωρα με τα φετινά δεν ξέρω τι γίνεται.
 
Χθές έριχνα με κάτι Hunting perfection Tsihla 8-9 ,που είχα αγοράσει απο πέρυσι.Μπορώ να πω οτι μου άρεσαν και τα σκοτώματα ακαριαία.
Απόψε που μάδησα τα πουλιά ,απο τα οποία κάποια ήταν λίγο μακρια ,έπαθα πλάκα με το πόσα σκάγια είχαν πάνω τους .Κέντημα απο 8αρια και 9άρια σε ολο το σώμα .Με σπασμένους λαιμούς φτερούγες και πολλά στο σώμα.Λέω να τους ξαναδώσω μια ευκαιρία ,όσο κιαν είμαι επιφυλακτικός σε φυσίγγια αυτής της κατηγορίας.
περα απο το φυσίγγια Δημμητρη .. εγώ απο την περιγραφή νομίζω οτι ήσουν πανω στο πουλι και αυτο ειναι το σημαντικότερο ;)
 
από τον φίλο που αγοράζω σίγουρα δεν του είχε μείνει παρτίδα με G3000

πλεόν που έφεραν G3000 η καινούργια παραγγελία που έκανε είναι με αυτή την πυρίτιδα όπως επίσης και τα kill 32 τα κόκκινα που ανοίξαμε χθες
Ειναι οντως με g3000 οποτε παμε παλι στο παλιο setup που στη κυριολεξια γαζωνει ειδικα σε θερμοκρασια κατω των 15 βαθμων. Ποσο τα αγοραζεις εκει γιατι εδω εναι 6 euro τα tsihla και 5,9 τα superkill τα κοκκινα.
 
ισως εχει ξαναγραφτει τα μεσσοταπα ειναι μια καλη επιλογη για τις πρωινες η για τις απογευματινες γενικα για τις σκουρες.asking.???
 
Ειναι οντως με g3000 οποτε παμε παλι στο παλιο setup που στη κυριολεξια γαζωνει ειδικα σε θερμοκρασια κατω των 15 βαθμων. Ποσο τα αγοραζεις εκει γιατι εδω εναι 6 euro τα tsihla και 5,9 τα superkill τα κοκκινα.

Πετρο μια και εισαι απο κει, τι προτεινει ο Καραμανιδης απο 15 βαθμους και πανω?
 
την αλλη βδομαδα λεω να παρω 2 κουτακια λαμπρο sporting 7 1/2 αν βρω αλλιως 8 γιατι μου εχουν τελειωσει και να βγαλω βολτα το μαυρο πιστολι γιατι ρε γαμωτο μου εχει λειψει. τελευταια φορα που τη χρησ. ηταν μεσα προς τελη οκτωβρη
Φορτωσε κοπέλι φορτωσε!
Ερχονται χιόνια και κακκό, παρηγγειλα μια κούτα,
Να ρίχνω στο περηπατητό...
 
ισως εχει ξαναγραφτει τα μεσσοταπα ειναι μια καλη επιλογη για τις πρωινες η για τις απογευματινες γενικα για τις σκουρες.asking.???
Θα "διαβασει"το τσοκ που εχεις.
Κατι σαν τη μαλλινοταπα.
Στις "μαυρες"με τσοκ διασπορας,θα σε αφησει με το στομα ανοιχτο.
Με στενο τσοκ,θα βγαλει στενη τουφεκια.
Μειον,οι μολυβδωσεις στην καννη.Περισσοτερο μετα τον κωνο και στο τσοκακι.Κατι που δεν θα δεις σε τοσο βαθμο με μαλλινη(μαλλινη ομως!) ταπα.;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top