Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οχι ακομα ρε συ. Αποψε εχει καφε στο σκοπευτηριο, και μετα εχει εργασιες τετοιου ειδους. Θα ενημερωθεις προσωπικως μολις εχω αποτελεσματα .sarcastic.
ρε αρχιπρεζακι ακομα δεν εκλεισε και θα πας απανω???ημαρτον αρρωστε
.hair.
 
Σε προσφατη συνομιλια που ειχα με καταστηματαρχη, μου λεγε να περιμενω πτωση στην τιμη των σκαγιων απο Απριλη-Μαη και επειτα. Κλασσικα θα περιμενω να φορτωσω τοτε

Δηλαδή να περιμένουμε και μεις που δεν ασχολούμαστε με ιδιογόμωση ,να στοκάρουμε φυσίγγια τότε που θα φθηνήνουν πάλι ....
.vert funny.
 
Σε προσφατη συνομιλια που ειχα με καταστηματαρχη, μου λεγε να περιμενω πτωση στην τιμη των σκαγιων απο Απριλη-Μαη και επειτα. Κλασσικα θα περιμενω να φορτωσω τοτε
Α ρε τι κανει αυτο το χρηματιστηριο.......να που θα πεσει τελικα το μολυβι...αααααχχχχχ..llk..fiurius.
 
Για να δουμε τωρα που τελειωσε το κυνηγι.......θα ακριβυνουν αλλο τα φυσιγγια μεχρι τον αυγουστο?Εχω ενα ''προαισθημα'' οτι δεν θα ανεβει αλλο το μολυβι .....αν δεν εχει πουλια μπορει και να πεσει του χρονου.....ha ha ha.
Αν θυμαμαι καλα η τιμη του μολυβδου τωρα ειναι ιδια με αυτη που ειχε πριν την εναρξη περυσι. Θα το κοιταξω και θα επανελθω
 
Ακομη δεν εχεις ασχολ. Με την ιδιογομωση??Με εκπλησεις???

Ξεκινάω φίλε,Εχω κανει ήδη τις πρώτες μου αγορές..buy buy.

bromi_final.jpg
 
Last edited:
Ξεχασα να σε ρωτήσω ,εχεις κάνα καλό setup με σταφίδες η να ρωτήσω τον Γιώργο που μπορεί να τις δουλεύει στο μαγαζί ;.buy.
Φυσικα και εχω τη νομιζεις θα σε αφησω στην απεξω....δυομιση κουταλιες παγωτο στατσιατελα,μια κουταλια παγωτο σοκολατα με κομματια πορτοκαλι μεσα,μιαμιση μεζουρα grandmarie και μια κουταλια σταφυδες απο πανω......προσοχη το setup ειναι ακριβως σε περιπτωση που αλλαξεις καποιο συστατικο μπορει να τη βγαλεις στο WC ολη νυχτα
 
Φυσικα και εχω τη νομιζεις θα σε αφησω στην απεξω....δυομιση κουταλιες παγωτο στατσιατελα,μια κουταλια παγωτο σοκολατα με κομματια πορτοκαλι μεσα,μιαμιση μεζουρα grandmarie και μια κουταλια σταφυδες απο πανω......προσοχη το setup ειναι ακριβως σε περιπτωση που αλλαξεις καποιο συστατικο μπορει να τη βγαλεις στο WC ολη νυχτα
.vert funny.
Με τη στέρηση έχουμε πολλά τέτοια να πουμε ακόμη.
 
Φυσικα και εχω τη νομιζεις θα σε αφησω στην απεξω....δυομιση κουταλιες παγωτο στατσιατελα,μια κουταλια παγωτο σοκολατα με κομματια πορτοκαλι μεσα,μιαμιση μεζουρα grandmarie και μια κουταλια σταφυδες απο πανω......προσοχη το setup ειναι ακριβως σε περιπτωση που αλλαξεις καποιο συστατικο μπορει να τη βγαλεις στο WC ολη νυχτα
Με αυτην την συνταγη δεν Νομίζω να προλάβει να παει πουθενά drive carθα του φυγη μιρη μιρη ha haaa
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top