Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εξερετικα πηγαν σημερα τα b/p32classic.παρα τον νοτια με βροχή και 17βαφμουσ. στα μπασιματα τον Οκτώβριο Πρέπει να κάνει πολλεσ κηδείεσ;)
Ηλια τον Οκτωβρη κοβει περιπου να δουλευει σε μας μετα απο περιπου μια ωρα αριστης αποδοσης, εξαρταται βεβαια ποσο καλοκαιρινος θα μας βγει ο καιρος.
 
Ηλια τον Οκτωβρη κοβει περιπου να δουλευει σε μας μετα απο περιπου μια ωρα αριστης αποδοσης, εξαρταται βεβαια ποσο καλοκαιρινος θα μας βγει ο καιρος.
Τουσ 17βαφμουσ σίγουρα τουσ εχουμε στα μπασιματα πιστεύω μεχρει 20/23βαφμουσ ακομα να κρατάει.και ποιο κάτω απο 17 που το εχω δοκιμαση παει πολυ καλα τουλάχιστον στην γρια μου(302)
 
Τουσ 17βαφμουσ σίγουρα τουσ εχουμε στα μπασιματα πιστεύω μεχρει 20/23βαφμουσ ακομα να κρατάει.και ποιο κάτω απο 17 που το εχω δοκιμαση παει πολυ καλα τουλάχιστον στην γρια μου(302)

Ηλία πιο κάτω δεν υπάρχει πρόβλημα. Ποιο πάνω είναι το θεμα
 
Εξερετικα πηγαν σημερα τα b/p32classic.παρα τον νοτια με βροχή και 17βαφμουσ. στα μπασιματα τον Οκτώβριο Πρέπει να κάνει πολλεσ κηδείεσ;)
Ηλια και ομως οχι......ειναι μερες που κρεμαει,πολυ δυνατο φυσιγγι!το εχω δοκιμασει για αυτο εκφερω αποψη....του χρονου να μαστε καλα θα στραφω αλλου για τον οκτωβρη και μαλλος σε 28-30 γραμμαρια!
 
Σήμερα για πρώτη φορά έριξα μερικά φυσίγγια απο το ένα και μοναδικό κουτάκι που ειχα Lambro classic.Tα πήγαν πολύ καλά και μου άρεσαν.Δεν μου αρέσουν όμως τα 7€ που εχουν .
Αν τα πήρες 7 € μην το πεις ούτε του παπά και πήγαινε να στοκαρεις.
 
Αν τα πήρες 7 € μην το πεις ούτε του παπά και πήγαινε να στοκαρεις.
Παύλο επειδή δεν είχα ασχοληθεί ποτέ μαζί του ,δεν ειχα και εικόνα της τιμής.Ξέρω ότι από κει που το πήρα τα είχε προσφορά απ ότι μου ειπε αλλά δεν έδωσα σημασία.Τώρα βλέπω οτι η τιμή του παίζει από 8,90 μέχρι 9,20.Υπερβολή ρε γαμώτο.
 
Σήμερα για πρώτη φορά έριξα μερικά φυσίγγια απο το ένα και μοναδικό κουτάκι που ειχα Lambro classic.Tα πήγαν πολύ καλά και μου άρεσαν.Δεν μου αρέσουν όμως τα 7€ που εχουν .
7 ευρώ? 8,30 τα παίρνω αλλά και 9 να πάνε αυτά θα παίρνω (άν συνεχίσουν να έχουν τέτοια απόδοση).Τέλος τα πειράματα,σήμερα άλλαζα με nike και η διαφορά ήταν μεγάλη.
 
7 ευρώ? 8,30 τα παίρνω αλλά και 9 να πάνε αυτά θα παίρνω (άν συνεχίσουν να έχουν τέτοια απόδοση).Τέλος τα πειράματα,σήμερα άλλαζα με nike και η διαφορά ήταν μεγάλη.
Μάπα λες τα φετινά τα nike?
 
Μάπα λες τα φετινά τα nike?
Μάπα όχι εντός τύρου καλά, αλλά όχι σαν τα classic. Τουλάχιστον στο δικό μου όπλο στο δικό μου στυλ ριξίματος. Πιό σκληρά μου φάνηκαν και τα πουλιά είχαν αίμα και τις 3 φορές που τα δοκίμασα. Δέν ήταν άσχημα αλλά...
 
Φετος εριξα και λιγα ριο πρασινα 34γρ με την mossberg..
Ειναι το ιδιο καλο φυσιγγι που ειχα ριξει πριν χρονια..Μου φανηκε ομως πιο δυνατο απο το παλιο και ετσι θα ειναι γιατι η γεροντισσα δεν καταλαβενει κ πολλα..Παντως η πυριτιδα ηταν η csb1 και στις δύο περιπτώσεις..
 
Last edited:
Για να δουμε τωρα που τελειωσε το κυνηγι.......θα ακριβυνουν αλλο τα φυσιγγια μεχρι τον αυγουστο?Εχω ενα ''προαισθημα'' οτι δεν θα ανεβει αλλο το μολυβι .....αν δεν εχει πουλια μπορει και να πεσει του χρονου.....ha ha ha.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top