Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λοιποοον....αααααχχχχ......τα lambro tordo 30 ειχαν απ οτι ειχα δει πριν λιγες μερες σε armania και specialforces (για 20 κουτια) 5.6 ευρω.......Σημερα, και μονο αυτα (αν δε κανω λαθος που δε κανω) εχουν 6.3 ευρω....πως γινεται βρε παιδια τα συγκεκριμενα lambro να αυξηθηκαν και οχι και τ αλλα....αμα ξαναδουν να μου γραψουν..kkk.Βλεπεις πλησιαζει το κυνηγι....Yπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες......buy.
και το euromix το αυξησαν.ολα πηραν απανω.οχι μονο το κιτρινο.δοκιμασε για κιτρινο τορντο οπλοτεχνικη.πριν μια βδομαδα μου ειχε πει 5,60
 
και το euromix το αυξησαν.ολα πηραν απανω.οχι μονο το κιτρινο.δοκιμασε για κιτρινο τορντο οπλοτεχνικη.πριν μια βδομαδα μου ειχε πει 5,60

Εδω καλαματα απο οτι βλεπω εχουν παρει αυξηση τα ιταλικα φυσιγγια απο 40-60 λεπτα απο περυσι.
π.χ το B&P MB32, το NSI Clasica, επισης και το RC 32.
 
Last edited:
Εδω καλαματα απο οτι βλεπω εχουν παρει αυξηση τα ιταλικα φυσιγγια απο 40-70 λεπτα απο περυσι.
π.χ το B&P MB32, το NSI Clasica, επισης και το RC 32.
ειπαμε ολα πηραν και η πλακα ειναι οτι θα παρουν κι αλλο.περυσι το gm3 6,50 φετος 7,30 και θα παρει κι αλλο
 
Παιδια εχουν ξςφυγει οι τυποι...δν ξερω πως την ειδαν..κ ειδικα σε καποια φυσιγγια οι τιμες ειναι τραγικα υψηλες...ςιναι δυνατον να μν βρισκεις 32αρι με 6ε κ κατω απο 6;;;μν τρελαθουμε τωρα...δν ξερω τι πρεπει να κανουμε να ψαχτουμε παραπανω η να πεσουμε αε γραμμαρια παντως αυτη η πολιτικη τους δν παει αλλο.κ σιγα τα ροαολια που πουλανε κ τα αξιολογουν για 6.5 κ 7 ε...
 
Παιδια εχουν ξςφυγει οι τυποι...δν ξερω πως την ειδαν..κ ειδικα σε καποια φυσιγγια οι τιμες ειναι τραγικα υψηλες...ςιναι δυνατον να μν βρισκεις 32αρι με 6ε κ κατω απο 6;;;μν τρελαθουμε τωρα...δν ξερω τι πρεπει να κανουμε να ψαχτουμε παραπανω η να πεσουμε αε γραμμαρια παντως αυτη η πολιτικη τους δν παει αλλο.κ σιγα τα ροαολια που πουλανε κ τα αξιολογουν για 6.5 κ 7 ε...
Πουλάνε πολλοί φίλε μου αυτό που ζητάς απλά πρέπει να τους πάρεις ένα τηλέφωνο να δεις αν έχουν, να τους κάνεις μια κατάθεση στην τράπεζα και να στα στείλουν με κάποιο πρακτορείο ή το ΚΤΕΛ.
ΑΦΉΣΤΕ ΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΡΆΦΙΑ, αλλιώς ας μην παραπονιόμαστε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top