Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Βρε παιδιά για του ζωτου τα φυσίγγια τι άποψη έχετε για το έξτρα κ έξτρα μαύρο.
Το έξτρα μαύρο με ΜΒ32 στα 6.5 είναι καλή τιμή πιστεύω. Το απλό έξτρα με τι γεμίζετε;; Κ αυτό για 32αρι στα €6.0 επίσης καλό.
 
Βρε παιδιά για του ζωτου τα φυσίγγια τι άποψη έχετε για το έξτρα κ έξτρα μαύρο.
Το έξτρα μαύρο με ΜΒ32 στα 6.5 είναι καλή τιμή πιστεύω. Το απλό έξτρα με τι γεμίζετε;; Κ αυτό για 32αρι στα €6.0 επίσης καλό.
Τόλη οι τιμές στο σάιτ δεν πρέπει να ισχύουν.Πέρσι είχε τα κίτρινα τα έχτρα 6,30 και τα μαύρα 6,90.
Το κίτρινο μου άρεσε περισσότερο.
 
Τόλη δεν ισχύουν οι τιμές στο σάιτ πάρε ένα τηλέφωνο να σου πει. Τώρα για το μαύρο έχω ακούσει καλά λόγια στα 32 γρ. αλλά εμένα με κλωτσούσε πολύ οπότε κράτα το για το χειμώνα. Τι κίτρινο 32άρι είναι με aquila και μου είχε αφήσει άριστες εντυπώσεις πέρισυ!
 
τολι η τιμες του ειναι ακριβες!το 30 αρι ειναι καλυτερο απο το 32 αρι,το μαυρο ακομα δεν το εχει βρει οπως ηταν παλια και το κοκκινο ,εχει 1,5χρονο που αλλαξε παλι μπαρουτες .τα φυσιγγια του πλεον του τα φτιαχνει ο μαυρουλης εχει απο κατω το κουτι αυτοκολητο που το λεει.κοιταζει μονο πιεσεις ταχυτητες, νορμαλ σου λεει, ετοιμο για παραγωγη!
 
Ρε παιδιά τι γίνεται...ο Μαυρουλης copy paste τάχει όλα, μόνο το όνομα αλλάζει!! Φασον όλα μα όλα και να παρακαλάς να μην έχει κάνει μαιμουδια ο υπάλληλος που ρυθμίζει ην μηχανή. Καλά ο δε ποιοτικός έλεγχος μόνο για γέλια θα είναι.
 
Ρε παιδιά τι γίνεται...ο Μαυρουλης copy paste τάχει όλα, μόνο το όνομα αλλάζει!! Φασον όλα μα όλα και να παρακαλάς να μην έχει κάνει μαιμουδια ο υπάλληλος που ρυθμίζει ην μηχανή. Καλά ο δε ποιοτικός έλεγχος μόνο για γέλια θα είναι.

Τολι παιζει να ριχνουμε καμμια 10αρια φορες την ιδια συνταγη με διαφορετικο ονομα και τιμη σε ολη την Ελλαδα!.my man.
 
Κυριοι :μην εμπιστευστε φυσιγγαδεςκ και κυνηγαδες που μεταξυτους τα βρυσκουν. Και αλλη μερα αναρτηση στο φορουμ .πρωτη φωτο του κυριου
Μετα καλυτερα φυσιγγια
Υ.γ. με 2 κουτακια δεν πλουτιζεις . τζαπα μαγκες..;)
 
Παιδια εγω λεω για φετος να παρω αυτα και να δω πια μου ταιριάζουν.
1:ΟΣΚΑΡ μιξ 8-9 και τα red 32 gr
Δεν τα εχω δοκιμασει ακομα στην τσίχλα

2:Cheditte tordo 32 gr.Μια χαρα ηταν περυσι το καλύτερο που αγορασα απο κυνηγετικο μαγαζι.Καλη συγκέντρωση καταβλήθηκαν με αυτα γυρω στις 50 τσικλες περυσι και δεν ειχα ούτε μια τραυματισμένη ακομα και με τα κρύα τα μονα αρνητικα ηταν οτι ειναι αρκετα ακριβά και έπεφταν με το πολύ κρυο ζωντανες αλλα δεν κανανε ουτε ενα βήμα η φτερούγισμα απλα ζωντανες.

3:Cheditte sporting 28 gr.Για το δικανο αλλα και για την καραμπινα οτι καλύτερο στα μπασιματα της τσίχλας που εχει σχετικα ζεστο καιρο και με αυτα 0 τραυματισμένα.

4:Superkill 32gr:Αυτα δεν τα εχω δοκιμάσει ακομα έχετε καμια γνωμη?
 
αξίζει το mix στην τιμή που το δίνει ; το red 32gr πρόσεχε πότε θα το ρίξεις εκτός και αν είσαι καλός στο τρέξιμο και το κρυφτό :)

για την δευτερη επιλογή μαζί σου αρκεί η τιμή του να είναι στα 6-6.5 και όχι 7.5 ,καλό φυσίγγι σταθερό αλλά μας τα χάλασε στην τιμή,πόσο το βρίσκεις ;

cheddite sporting γαλάζιο διάφανο κάλυκα με 8ρι πάφυλα ωραιότατο σκοπευτικό αφού το έχεις δοκιμάσει δεν χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω

kill32 έριξα πέρσι αρκετές κούτες εξαιρετικό φονικότατο και σε Νο8 και σε Νο9 σε μεγάλες αποστάσεις,το μόνο που με χάλασε όπως εχω ξαναπεί είναι οι άκαυτες σε μερικά φυσίγγια από την κάθε κούτα που είχα,κατα τα άλλα θα το ξανα αγόραζα αν το έβρισκα στα €6 σε μεγάλη ποσότητα
 
αξίζει το mix στην τιμή που το δίνει ; το red 32gr πρόσεχε πότε θα το ρίξεις εκτός και αν είσαι καλός στο τρέξιμο και το κρυφτό :)

για την δευτερη επιλογή μαζί σου αρκεί η τιμή του να είναι στα 6-6.5 και όχι 7.5 ,καλό φυσίγγι σταθερό αλλά μας τα χάλασε στην τιμή,πόσο το βρίσκεις ;

cheddite sporting γαλάζιο διάφανο κάλυκα με 8ρι πάφυλα ωραιότατο σκοπευτικό αφού το έχεις δοκιμάσει δεν χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω

kill32 έριξα πέρσι αρκετές κούτες εξαιρετικό φονικότατο και σε Νο8 και σε Νο9 σε μεγάλες αποστάσεις,το μόνο που με χάλασε όπως εχω ξαναπεί είναι οι άκαυτες σε μερικά φυσίγγια από την κάθε κούτα που είχα,κατα τα άλλα θα το ξανα αγόραζα αν το έβρισκα στα €6 σε μεγάλη ποσότητα
Ευχαριστώ για την απάντηση.Φιλε εδω κοντα μου ειναι πανάκριβα 9 ευρω στον Πειραιά το specialforces 7,20
 
Προσοχη να βαζεις μαρμελαδα στα αυτια σου.Με την Σοκολ ,ολλοι απο τα αγια χωματα με αυτα την βρισκουν ειναι λιγο ανταριστικα.:mad:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top