Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
QhLSYXd.jpg
τασοοοοοοοο.sarcastic.
 
cE9yZvy.jpg
μπραβο τασο αν κ σου εβαλα ευκολακι.goodboy.μου εφερε ενα κουτι ο φιλος μου ο μπογεας ο βετερανος κ μου τα χαρακτηρισε ως τον ''θανατο της τσιχλας''.sarcastic..αυτος τα ριχνει με αυτο 5 browning k φουλ τσοκ....βεβαια ειναι καλο ντουφεκι σαν βετερανος που ειναι;)
 
που θα παει??καποια στιγμη θα βρω να βαλω φυσιγγι που δε θα το ξερει ο τασος.πω πω αδερφε μου.ουτε αυτοι που τα φτιαχνουν δεν θυμουνται τα φυσιγγια τους.μαλλον θα ρωτανε το τασο.yelling..yelling..yelling.
Χα χα χα χα χα χα χα χα!εγραψες Ευριπιδη....very funny..very funny..very funny.
 
ΕετΤ ε

Οντως τεφαρικι..Δεν το έχω δει ποτέ μου το συγκεκριμένο θα πω στην τύχη ότι φτιάχνετε κάπου στην Μεσσηνία και ότι ο κατασκευαστής του λέγεται Παπαγιαννης...sarcastic.
.asking. ... Δεν το πιστεύω!!! Δεν παίζεσαι ρε φίλε! .what. .what. ... αλλά γιατί εκπλήσσομαι; Αφού ήξερες τον ... ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ - τον Παπαγιάννη δε θα ήξερες; Respect! .shake.

που θα παει??καποια στιγμη θα βρω να βαλω φυσιγγι που δε θα το ξερει ο τασος.πω πω αδερφε μου.ουτε αυτοι που τα φτιαχνουν δεν θυμουνται τα φυσιγγια τους.μαλλον θα ρωτανε το τασο
Ευριπίδη, κανένα BASIL δεν έχεις; ;) Τα θυμάσαι; Άμα τα ξέρει κι αυτά!!! ... :D
Εγώ δεν έχω ρε γμτ, ούτε κάλυκα ούτε κουτί, τίποτα δυστυχώς. Η αλήθεια είναι ότι δεν τα είχα πάρει και ποτέ μου, κανα-δυο μου είχαν δώσει αλλά μου φάνηκαν δυναμίτες, οπότε είπα ... μακριά !!! .buy buy.
 
.asking. ... Δεν το πιστεύω!!! Δεν παίζεσαι ρε φίλε! .what. .what. ... αλλά γιατί εκπλήσσομαι; Αφού ήξερες τον ... ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ - τον Παπαγιάννη δε θα ήξερες; Respect! .shake.


Ευριπίδη, κανένα BASIL δεν έχεις; ;) Τα θυμάσαι; Άμα τα ξέρει κι αυτά!!! ... :D
Εγώ δεν έχω ρε γμτ, ούτε κάλυκα ούτε κουτί, τίποτα δυστυχώς. Η αλήθεια είναι ότι δεν τα είχα πάρει και ποτέ μου, κανα-δυο μου είχαν δώσει αλλά μου φάνηκαν δυναμίτες, οπότε είπα ... μακριά !!! .buy buy.
οχι ρε στελιο γαμωτο.ειχανε μεινει λιγα απο ενα κουτι7αρια που ειχα αλλα προλαβε και τα εριξε ο γιος
 
Ειναι τυχερος, γιατι ειχα καμποσα απο συλλογη που ειχα ξεκινησει τα μεσα της δεκαετιας του 80. Καποια στιγμη ο πρωην γαμπρος μου τα βρηκε και τα εριξε, και το πηρα χαμπαρι στο καρτερι οταν με ρωτησε τι κουτια ηταν αυτα που ειχαν διαφορα μεσα :mad:

Ειχε πχ ενα καφε, σε καλυκα με μεταλο 16αρι που εγραφε μονο SOKOL .sarcastic.
 
Σας αναφέρω μερικές ενδεικτικές τιμές από Ρόδο (από τον πιο φθηνο έμπορο θεωρητικα γιατί τα βρίσκω αλλού και με 1 euro πάνω...) και κρίνετε αν είναι ικανοποιητικές.
Gorilla 32 κόκκινο 7,00
Euromix 6.10
exress 32 6.10
lambro 30 6,00
imperial 32 5.90
vergina 33 8.60 αυτά θυμάμαι που έχω πάρει φέτος. Υπάρχει γενικά μεγάλη ποικιλία από τα εισογόμενα αλλά δυστυχώς κάτι ονόματα τοπικά που αναφέρετε ουδέποτε είχαμε την ευκαιρία να τα δοκιμάσουμε.
 
Last edited:
Σας αναφέρω μερικές ενδεικτικές τιμές από Ρόδο (από τον πιο φθηνο έμπορο θεωρητικα γιατί τα βρίσκω αλλού και με 1 euro πάνω...) και κρίνετε αν είναι ικανοποιητικές.
Gorilla 32 κόκκινο 7,00
Euromix 6.10
exress 32 6.10
lambro 30 6,00
imperial 32 5.90
vergina 33 8.60 αυτά θυμάμαι που έχω πάρει φέτος. Υπάρχει γενικά μεγάλη ποικιλία από τα εισογόμενα αλλά δυστυχώς κάτι ονόματα τοπικά που αναφέρετε ουδέποτε είχαμε την ευκαιρία να τα δοκιμάσουμε.
Θα έλεγα πολύ καλές. Σε ποια περιοχή βρίσκεσαι;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top