Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Tο nsi οπωs και το gm3 ηταν καποτε τωρα μονο κροτο
Εγώ λέω για το συγκεκριμένο nsi που έτυχε και το έριξα σε δύο παγανες στο τέλος της χρονιάς και το φυσιγγακι κενταγε κοντά μακριά και μου έκανε πολύ θετική εντύπωση
 
Από τότε που κατάργησε το tordo η nsi τελείωσε για μένα.καιβτο οκ καμμιά σχέση με το παλιο.παντα προσωπική αποψη
Όχι έτσι είναι Ευριπίδη τα αυτή η σειρά καμία σχέση με τα παλιά φυσεκια εμένα μου φάνηκε η διαφορά από όταν έβαλαν το πιο ψηλό μέταλλο δεν ξέρω αν είναι η ίδια εποχή που σταμάτησε και το tordo.
 
Εγώ λέω για το συγκεκριμένο nsi που έτυχε και το έριξα σε δύο παγανες στο τέλος της χρονιάς και το φυσιγγακι κενταγε κοντά μακριά και μου έκανε πολύ θετική εντύπωση
Ναι και εγω σου λέω ότι κάποτε όλα αυτά ήταν πολύ καλύτερα. Πέρυσι οσοι τα ριξαν αυτά εδώ δεν άκουσα καλό λόγο και από κρότο καταλάβαινεs από πολύ μακριά τι παιζοταν. Εγώ οπωs είπα και παρακάτω τουs έβαλα Χ πριν κάποια χρονια
 
Είσαι είσαι ίδιογομωτης γεννημένος. Γιατί δεν αρχίζεις;
Γιατί γνωρίζοντας τον εαυτό μου καλά, το αποφεύγω. Ο λόγος είναι ότι στην συγκεκριμένη φάση....δεν περισσεύουν. Η ιδιογόμωση θέλει....πάρα πολλά λεφτά!
Και μην μου πείτε ότι κάνω λάθος και ότι μπορείς να γεμίσεις εξαιρετικά φυσίγγια ακομα και με μια ρελιάστρα χειρός, αρκεί να της φτιάξεις ένα καλό στοπ.
Για μένα η ιδιογόμωση θα ήταν μια ενασχόληση με σκοπό το τέλειο και προπάντων το....ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΌ.
 
Γιατί γνωρίζοντας τον εαυτό μου καλά, το αποφεύγω. Ο λόγος είναι ότι στην συγκεκριμένη φάση....δεν περισσεύουν. Η ιδιογόμωση θέλει....πάρα πολλά λεφτά!
Και μην μου πείτε ότι κάνω λάθος και ότι μπορείς να γεμίσεις εξαιρετικά φυσίγγια ακομα και με μια ρελιάστρα χειρός, αρκεί να της φτιάξεις ένα καλό στοπ.
Για μένα η ιδιογόμωση θα ήταν μια ενασχόληση με σκοπό το τέλειο και προπάντων το....ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΌ.
Με μια mec μπορείς να φτιάξεις εξαιρετικά φυσίγγια! Αν εξαιρέσεις το κόστος των υλικών που έτσι και αλλιώς θα τα δωσεις με ότι και να τα φτιάχνεις τα φυσίγγια σου νομίζω πως μπορείς να κανεις πολύ καλή αρχή.
 
το χρηματικό πες το δίνεις μια φορά οκ ,είναι ο χρόνος όμως μεγάλος παράγοντας για την ιδιογόμωση,που εγώ προσωπικά δεν τον έχω ή θα τον είχα αν έκοβα κάτι από την καθημερινότητα μου κάτι το οποίο δεν θέλω γιατί τα φέρνω ίσα βάρκα ίσα γιαλό, αλλά και ο χώρος ειδικά αν έχεις μικρά παιδιά στο σπίτι και δεν έχεις άλλο χώρο να γεμίζεις
 
Γιατί γνωρίζοντας τον εαυτό μου καλά, το αποφεύγω. Ο λόγος είναι ότι στην συγκεκριμένη φάση....δεν περισσεύουν. Η ιδιογόμωση θέλει....πάρα πολλά λεφτά!
Και μην μου πείτε ότι κάνω λάθος και ότι μπορείς να γεμίσεις εξαιρετικά φυσίγγια ακομα και με μια ρελιάστρα χειρός, αρκεί να της φτιάξεις ένα καλό στοπ.
Για μένα η ιδιογόμωση θα ήταν μια ενασχόληση με σκοπό το τέλειο και προπάντων το....ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΌ.
Το μυνημα σου αυτό με επαληθεύει. Θα δούμε ωραία πράγματα αν γίνεις ίδιογομωτης. Αυτό να το θυμασαι ποιος στο ειπε
 
Ναι και εγω σου λέω ότι κάποτε όλα αυτά ήταν πολύ καλύτερα. Πέρυσι οσοι τα ριξαν αυτά εδώ δεν άκουσα καλό λόγο και από κρότο καταλάβαινεs από πολύ μακριά τι παιζοταν. Εγώ οπωs είπα και παρακάτω τουs έβαλα Χ πριν κάποια χρονια
Ακριβώς Νίκο.ειδικα το gm3 παρά πολύ κρότο και τιποτ αλλο.να συμπληρώσω ότι ήμουν φανατικός οπαδός του sipe της nsi και ειδικά στο νούμερο 10 τ οποίο μόλις έπιαναν τα καλά κρύα έκανε απίστευτα πράματα.το έριχνα από τότε που είχε χαμηλό μέταλο ώσπου πριν 3 χρόνια άρχισε κι αυτό να κάνει μόνο μπουμ και υπερβολικό μάλιστα οπότε και το σταμάτησα.θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω το 206 το 32αρι γιατί είδα πολύ ωραία πράματα απ' το 33 αλλά εδώ ακόμα δεν το χουν φερει
 
Ακριβώς Νίκο.ειδικα το gm3 παρά πολύ κρότο και τιποτ αλλο.να συμπληρώσω ότι ήμουν φανατικός οπαδός του sipe της nsi και ειδικά στο νούμερο 10 τ οποίο μόλις έπιαναν τα καλά κρύα έκανε απίστευτα πράματα.το έριχνα από τότε που είχε χαμηλό μέταλο ώσπου πριν 3 χρόνια άρχισε κι αυτό να κάνει μόνο μπουμ και υπερβολικό μάλιστα οπότε και το σταμάτησα.θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω το 206 το 32αρι γιατί είδα πολύ ωραία πράματα απ' το 33 αλλά εδώ ακόμα δεν το χουν φερει
Εγώ έπαιζα πολύ το gm3 αλλά μετά που άλλαξαν το μέταλλο είδα και ραγδαία πτώση τηs απόδοσηs και πολύ πιο δυνατό το φυσεκι δε μου άρεσε και το sipe που χρησιμποποιουσα για τιs πιο δύσκολεs μερεs το ίδιο. Από όταν τα σταμάτησα αυτά ειδικά στιs πιο δύσκολεs μερεs έχω βρει πολύ καλό και σταθερό το Rio το 32 αρι. Το 206 το 33αρι το έχουμε εδώ σε χοντρά νούμερα? Θα ήθελα να το δοκιμάσω σε 5 αρι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top