Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ έπαιζα πολύ το gm3 αλλά μετά που άλλαξαν το μέταλλο είδα και ραγδαία πτώση τηs απόδοσηs και πολύ πιο δυνατό το φυσεκι δε μου άρεσε και το sipe που χρησιμποποιουσα για τιs πιο δύσκολεs μερεs το ίδιο. Από όταν τα σταμάτησα αυτά ειδικά στιs πιο δύσκολεs μερεs έχω βρει πολύ καλό και σταθερό το Rio το 32 αρι. Το 206 το 33αρι το έχουμε εδώ σε χοντρά νούμερα? Θα ήθελα να το δοκιμάσω σε 5 αρι
Ο Μιχελάκης το χει αλλά δε ξέρω για 5αρι.πρεπει όμως να υπάρχει
 
Χθες περάσαμε μια βόλτα με τον Νικολή και τον Φίλιππα από Κάλκα και πήρα 1 κουτάκι B&P NIKE 32gr 10, θα το δοκιμάσω στα μπασίματα να δω τι λέει.
ετσι και ετσι ,δεν ειναι το παλιο καλο nike ,κατι δεν εχουν παντρεψει καλα και διαλεγει καιρους.
 
Aν και φέτος δεν θα πάρω φυσίγγια,έχω απόθεμα από πέρυσι,πήρα ένα κουτί J&B 32 gr( με τι πυρίτιδα είναι γεμισμένα? ) για δοκιμή, στα 7.5 ευρώ, όταν άνοιξα το κουτί οι εκτυπώσεις των χαρακτηριστικών του φυσσιγιου ήταν ..μισές..ελπίζω, να μην είναι μισές...και οι τουφεκιές;)
 

Attachments

  • IMG_20191007_175505.jpg
    IMG_20191007_175505.jpg
    195 KB · Προβολές: 26
Aν και φέτος δεν θα πάρω φυσίγγια,έχω απόθεμα από πέρυσι,πήρα ένα κουτί J&B 32 gr( με τι πυρίτιδα είναι γεμισμένα? ) για δοκιμή, στα 7.5 ευρώ, όταν άνοιξα το κουτί οι εκτυπώσεις των χαρακτηριστικών του φυσσιγιου ήταν ..μισές..ελπίζω, να μην είναι μισές...και οι τουφεκιές;)
Φίλε μου έχω ρίξει διαφορά j&b δεν μου άρεσε κανένα εκτός από ένα 34αρι διασποράς κόκκινος κάλυκας και φιλαράκια που τα δοκίμασαν δεν ξανά έριξαν δεν μας άρεσαν καθόλου!!
 
Aν και φέτος δεν θα πάρω φυσίγγια,έχω απόθεμα από πέρυσι,πήρα ένα κουτί J&B 32 gr( με τι πυρίτιδα είναι γεμισμένα? ) για δοκιμή, στα 7.5 ευρώ, όταν άνοιξα το κουτί οι εκτυπώσεις των χαρακτηριστικών του φυσσιγιου ήταν ..μισές..ελπίζω, να μην είναι μισές...και οι τουφεκιές;)
Σάκη είναι πλέον με Aquila στο 1,60 με 1,65 αν θυμάμαι καλά και βύσμα Gualanti...Τίμοιο φυσιγγάκι για τα λεφτά του....Και νορμάλ σε ανάκρουση....
Αλλά (7,50€)....:eek:
Στα 6,50€ τα πουλάνε εδώ....
Φίλε μου έχω ρίξει διαφορά j&b δεν μου άρεσε κανένα εκτός από ένα 34αρι διασποράς κόκκινος κάλυκας και φιλαράκια που τα δοκίμασαν δεν ξανά έριξαν δεν μας άρεσαν καθόλου!!
Δν υπάρχει κόκκινο διασποράς.
Το κόκκινο είναι με csb1 κ βύσμα aquila και δν άρεσε ούτε εμένα....
Τα διασποράς του είναι μαύρο στα 33gr (δν ξέρω πυρίτιδα) και πορτοκαλί στα 32gr με D20.....αρκετά μαλακό το 2ο σαν διασποράς.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top