Άρβυλα ( Αγορά )

Το περισσότερο που έχει αντέξει αρβυλο δικό μου είναι 4 χρόνια. Ένα crispi nevada ήταν. 320€ το είχα παρει τότε. 400€ κάνει τώρα. Οπότε σε όλα τα υπόλοιπα έχω βάλει ταβάνι τα 4 χρόνια.
Σταμάτη τα φερα από e bay 260 συν 20 μεταφορικά αν θες να κοιτάξω για τ Λίνκολν από Ιταλία ήταν τ μαγαζι
 
Καλησπέρα σε όλους ήθελα να ρωτήσω ποτέ βγαίνουν εκπτωσεις για τα κυνηγετικά αρβυλα;Ειναι το ίδιο με τα άλλα ρούχα-παπούτσια πχ Φεβρουάριο ιουλιο;
Εκτός από τις στάνταρ ημερομηνιες
Βγάζουνε και ανά περιόδους...
Τώρα νομίζω ότι έχει το arvila.gr και το fifth element
 
Ρε παιδιά μια ερώτηση,εγώ πέρδικα κυνηγάω περισσότερο,ρίχνω περπάτημα ,με τα παπούτσια που έχουν vibram σόλα την έχω καταβρει! Στην μπεκάτσα όμως στην πευκοβελονα,τρώω συνέχεια τούμπες με αυτή τη σόλα. Τι σόλα πρέπει να βλέπω για την αγορά ενός παπουτσιού για δάσος;; Συνδιάζονται αυτά τα κυνήγια με κοινη σόλα ή πρέπει να έχουμε δύο διαφορετικά;
 
Καλοφόρετα Σάκη μου..... τρέμετε μπεκατσουλες......❤️🤣
για μπεκατσουλες εχω πιω σκληρααα τα lytos oranc φιλεμου γιαννη ;) εας ερθουνε πρωτα τα ορτυκια και μετα εχουνε σηρα και η κυριεςςς ,,για δευτερο ζευγαρι τα πηρα γιαννη και πιω πωλη στο καρτερι στην τσιχλιτσα;).terror.
 
Σάκη και εγώ για grisport είμαι φέτος κατά τον Οκτώβρη. Πρώτη φορά θα δοκιμάσω αρβύλα αυτής της εταιρίας καθώς μέχρι τώρα είχα aku αλλά 200+ ευρώ για παπούτσι δεν θέλω να δώσω. Έχεις εμπειρία και από άλλα μοντέλα της grisport να μου πεις την άποψη σου γενικά για τα μποτάκια της?
πρωτη φωρα φιλεμου αγωραζω τα gris sport και δεν ξερω τι μποτακι θα βγη,,,,, το κυνηγομαγαζο που τα πηρα ειναι φιλος στην σερρες και ψωνιζω παντα απο εκη,,, μου ειπε οτι περπατησε πωλη αυτο το μποτακι σε κυνηγους και σε αγροτικες δουλιες θα διξη στην πορειαααα,, ωμος δεν θα το εχω για καθημερινη χρηση στο κυνηγη παρα μωνο καρτερι λαγου και τσιχλιτσα,, για μπεκατσα εχω τα lytos oranc αξιοπιστα εδω και 4 χρονιαααα ;) ,,,παντως η gris sport εχη παρα πωλαααα μοντελαααα για ολες της χρησηςςς
 
Καλησπέρα σε όλους ήθελα να ρωτήσω ποτέ βγαίνουν εκπτωσεις για τα κυνηγετικά αρβυλα;Ειναι το ίδιο με τα άλλα ρούχα-παπούτσια πχ Φεβρουάριο ιουλιο;
Μαύρη Παρασκευή και στην έκθεση έχει το arvila gr πολύ καλές τιμές. Αλλά και συχνά βγάζει προσφορές αν είσαι τυχερός και βρεις το μέγεθος σου.
 
πρωτη φωρα φιλεμου αγωραζω τα gris sport και δεν ξερω τι μποτακι θα βγη,,,,, το κυνηγομαγαζο που τα πηρα ειναι φιλος στην σερρες και ψωνιζω παντα απο εκη,,, μου ειπε οτι περπατησε πωλη αυτο το μποτακι σε κυνηγους και σε αγροτικες δουλιες θα διξη στην πορειαααα,, ωμος δεν θα το εχω για καθημερινη χρηση στο κυνηγη παρα μωνο καρτερι λαγου και τσιχλιτσα,, για μπεκατσα εχω τα lytos oranc αξιοπιστα εδω και 4 χρονιαααα ;) ,,,παντως η gris sport εχη παρα πωλαααα μοντελαααα για ολες της χρησηςςς
Ειναι πολυ καλα
Τα εχω 3η χρονια τωρα
Αξιοπιστα κ ανθεκτικα
 
Ρε παιδιά μια ερώτηση,εγώ πέρδικα κυνηγάω περισσότερο,ρίχνω περπάτημα ,με τα παπούτσια που έχουν vibram σόλα την έχω καταβρει! Στην μπεκάτσα όμως στην πευκοβελονα,τρώω συνέχεια τούμπες με αυτή τη σόλα. Τι σόλα πρέπει να βλέπω για την αγορά ενός παπουτσιού για δάσος;; Συνδιάζονται αυτά τα κυνήγια με κοινη σόλα ή πρέπει να έχουμε δύο διαφορετικά;
Βρίσκεις στα πεύκα μπεκατσα;Αν επιτρέπεται ποια εποχή;Εννοώ μόνο πεύκο άντε με καμία κουμαρια Όχι πεύκο με πουρναρι γιατι ξερω οτι τις κραταει το πουρναρι εννοω καθαρο πευκοδασος γιατί σε πεύκο δεν βρίσκω ποτε;
 
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις θα περιμένω black friday γιατί αυτή εδώ έχουνε ξεφύγει ποιο εύκολα αγοράζεις καινούριο όπλο πάρα αρβυλα 😁😁😁
Κοίταξες καλά;;
Τι περίπου ψάχνεις και σε ποια τιμή;;
 
Back
Top