Ένδυση

Σε ευχαριστώ !!
Για το νούμερο που ρώτησες, εγώ είμαι 1,72 ύψος και 72 κιλά και έχω το 52 νούμερο. Τό έχω αγοράσει από Ιταλία στο site Armeria do Monaco στα 120€ σέ προσφορά
 

Attachments

  • IMG_20240913_171003.jpg
    IMG_20240913_171003.jpg
    217,8 KB · Προβολές: 29
  • IMG_20240913_170858.jpg
    IMG_20240913_170858.jpg
    111,5 KB · Προβολές: 29

Deerhunter Muflon​

Deerhunter Muflon Light​

Το ότι αξίζουν είναι γνωστό..
Αλλά μήπως για τα Ελληινικα δεδομένα είναι καλύτερο το light?
Έχει κάποιος;
Αντρέα έχω εγώ όλο το σέτ σε λάιτ και την επένδυση μέσα από το μπουφάν, είναι έξτρα ρουχο. Σαν ζακέτα σκέψου. Στο - 5 κανεις πλακα με το λάιτ. Είναι καθαρά για καρτέρι δεν κάνει για περπατητο. Εγώ περσι σε σκιερο 3 ώρες με τα νερά στους λάκους να είναι παγωμένα και δεν ένιωθα το παραμικρό. Είναι ρουχα πολυτελειας. Ένα χρόνο το χω κ ανυπομονώ να το ξαναβάλω. Για Ελλάδα αποκλειστικά το λάιτ. Και το μουφλον έχω δοκιμάσει,ειδικά το παντελόνι δεν αντέχεται. Πεταμένα λεφτά. Για αυτό κατέληξα στο λάιτ.
 
Αντρέα έχω εγώ όλο το σέτ σε λάιτ και την επένδυση μέσα από το μπουφάν, είναι έξτρα ρουχο. Σαν ζακέτα σκέψου. Στο - 5 κανεις πλακα με το λάιτ. Είναι καθαρά για καρτέρι δεν κάνει για περπατητο. Εγώ περσι σε σκιερο 3 ώρες με τα νερά στους λάκους να είναι παγωμένα και δεν ένιωθα το παραμικρό. Είναι ρουχα πολυτελειας. Ένα χρόνο το χω κ ανυπομονώ να το ξαναβάλω. Για Ελλάδα αποκλειστικά το λάιτ. Και το μουφλον έχω δοκιμάσει,ειδικά το παντελόνι δεν αντέχεται. Πεταμένα λεφτά. Για αυτό κατέληξα στο λάιτ.
Η επένδυση πάει μαζί με το μπουφάν η την αγοράζεις ξεχωριστά Διονύση;
Από που τα είχες πάρει;
 
Έχω δει και λαμπραντόρ "Βαγγέλη". Μπροστά ο σκύλος, τρία μέτρα πίσω ο κυνηγός και περπατώντας να λέει ασταμάτητα "Βαγγέλη, Βαγγέλη, Βαγγέλη, Βαγγέλη, Βαγγέλη, Βαγγέλη..."

Η ζώνη του λυκόφωτος, στην κυριολεξία!
.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Έχετε κάποια κάλτσα να προτείνετε να μπορεί να μπει σε waders χωρις παντελόνι; Οι μπότες μου ερεθίζουν την γάμπα και κάτι κάλτσες ποδοσφαίρου που έβαλα δεν κάνανε δουλειά γιατί πέφτανε μετά από λίγες ώρες. Οπότε θέλω κάτι να πιάνει καλά στο πόδι μέχρι κοντά το γόνατο.
 
Έχετε κάποια κάλτσα να προτείνετε να μπορεί να μπει σε waders χωρις παντελόνι; Οι μπότες μου ερεθίζουν την γάμπα και κάτι κάλτσες ποδοσφαίρου που έβαλα δεν κάνανε δουλειά γιατί πέφτανε μετά από λίγες ώρες. Οπότε θέλω κάτι να πιάνει καλά στο πόδι μέχρι κοντά το γόνατο.
Τα waders δεν ξερω τι ειναι
Καλτσες καλες θα παρεις για κυνηγι -ορειβασια με μερινο μαλλι
Τωρα για προσεξε λιγο φιλαρακι γιατι δεν πας καλα.yel.
Τονκαρεκλακι σου ενοχλει τα αππιδια
Οι μποτες την γαμπα
Αμα πιασει ο Μανος κανα χωματροδρομο τι θα σου ενοχλησει; :p .sarcastic. .big smile.
 
Έχετε κάποια κάλτσα να προτείνετε να μπορεί να μπει σε waders χωρις παντελόνι; Οι μπότες μου ερεθίζουν την γάμπα και κάτι κάλτσες ποδοσφαίρου που έβαλα δεν κάνανε δουλειά γιατί πέφτανε μετά από λίγες ώρες. Οπότε θέλω κάτι να πιάνει καλά στο πόδι μέχρι κοντά το γόνατο.
Βασίλη δες για κάλτσες για σκι..
 
Back
Top