Ένδυση

Η κατάσταση του είναι παρά πολύ καλή. Το μόνο που θέλει κάποια στιγμή είναι να αλλάξω το ελατήριο από τον δεξί κόκκορα γιατί έχει εξασθενήσει. το κακό είναι και ότι δεν βρίσκω.. αυτό είναι φτιαχτό σε καμίνι από ότι μου είχε πει ένα οπλουργος που το έδειξα.

Σε ευχαριστώ!!!
Ρωτησε τον Λιάκο στον Ασπρόπυργο...



Βγάλε το όπλο στο κυνήγι!
Να το προσέχεις,όπως προφανώς κάνεις και να το ΧΑΙΡΕΣΑΙ!
Χρησιμοποιώντας το,το ΤΙΜΑΣ!
Με ΣΩΣΤΗ χρήση δεν παθαίνουν ΤΙΠΟΤΑ τα όπλα!
Εμείς θα "φύγουμε"κι αυτά θα μείνουν!
Είναι χρηστικά εργαλεία,γι'αυτόν τον σκοπό φτιάχτηκαν!
Μια χαρά τα λες...
Αλλά καμια περιεργη τσιχλοφωτο με κανα πλαγιοκαννο δεν εχω δει ακόμα... :rolleyes:
 
Ρωτησε τον Λιάκο στον Ασπρόπυργο...




Μια χαρά τα λες...
Αλλά καμια περιεργη τσιχλοφωτο με κανα πλαγιοκαννο δεν εχω δει ακόμα... :rolleyes:
Θα βάλω φέτος Τασαρα!
Πρώτα Ο Θεός!
Το έχω στο πατρικό και παίρνει σχετικά λίγες ευκαιρίες λόγω και των απλων εξολκεων.
Όλο λέω να το πάρω στα μπασίματα να κάνω τον showman :cool: κι όλο το αναβάλλω...
Εκεί θα είναι το στοιχείο του και θα έχω λίγο χρόνο παραπάνω.
 
Θα βάλω φέτος Τασαρα!
Πρώτα Ο Θεός!
Το έχω στο πατρικό και παίρνει σχετικά λίγες ευκαιρίες λόγω και των απλων εξολκεων.
Όλο λέω να το πάρω στα μπασίματα να κάνω τον showman :cool: κι όλο το αναβάλλω...
Εκεί θα είναι το στοιχείο του και θα έχω λίγο χρόνο παραπάνω.
Nα με ειδοποιήσεις να έρθω να γυρίσουμε ταινία :rolleyes:
 

Deerhunter Muflon​

Deerhunter Muflon Light​

Το ότι αξίζουν είναι γνωστό..
Αλλά μήπως για τα Ελληινικα δεδομένα είναι καλύτερο το light?
Έχει κάποιος;
Έχω το μπουφάν, πολύ καλό, αδιάβροχο,με πολλές τσέπες και σάκο θηραμάτων, και σέ θερμοκρασίες μειων πέντε που το δοκίμασα, είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το κανονικό πιστεύω ότι είναι πολύ βαρύ για τίς κλιματικές συνθήκες της Ελλάδας
 
Έχω το μπουφάν, πολύ καλό, αδιάβροχο,με πολλές τσέπες και σάκο θηραμάτων, και σέ θερμοκρασίες μειων πέντε που το δοκίμασα, είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το κανονικό πιστεύω ότι είναι πολύ βαρύ για τίς κλιματικές συνθήκες της Ελλάδας
Φαντάζομαι μιλάς για το light..
Σε -5 από κάτω τι είχες; Δλδ με ένα ισοθερμικο και ένα fleece είσαι οκ σε αυτή την θερμοκρασία;
 
Back
Top