Ένδυση

Δεν αμφιβάλω αλλά εγώ το έχω πολύ με το περπάτημα... Και καλύτερα να πάρω κάποιο πιο light και αν χρειαστεί βάζω και ένα ισοθερμικο από κάτω παρά να περπατάω και να ιδρώνω από μέσα...
Να κοιτάξεις και στα ορειβατικά-πεζοπορικά.
 
Gamo Voras, Olympus, Lapponia ;;;;
Θα τα κοιτάξω και αυτά!

Αδερφε σε τι εφαφη κυνηγας;

Εγω εμπιστευομαι τα hart

Υπαρχουν και καλοκαιρινα και χειμωνιατικα και με τεφλον σε περιπτωση που περνας απο αγκαθι και βατα
Πρεπει οσα εχουν τεφλον να τα πλενεις στο χερι
Εγω κατεστρεψα παντελονι αθελα μου δινοντας το στην γυναικα να το πλυνει με τα υπολοιπα
Οι τιμες πεζουν απο 60-100
Γενικα οταν περπατας πολυ και σε συσκολα τεραιν κατ εμενα δεν πρεπει να δινεις πανω απο 120
Ρουχα ειναι οχι λαμαρινες
Θα καταστραφουν
Ατο περπατημα βλεπεις ανεση και ευελιξια και προστασια
Θα ιδρωσεις δεν γινεται αλλιως

Κατι βαρυ οσο ποιοτικο και να ειναι απλα δεν σου κανει
Ειναι εντελως αλλη κατηγορια απο το καρτερι

κατ εμενα ειναι τρεις κατιγοριες μονες τους

Ενδυση για περπατημα
Ενδυση για καρτερι
Ενδυση για υδροβιο!
9/10 Βουνό Και θα χωθώ παντού...
Θα τα κοιτάξω και τα hart
 
Ορειβατικά έχω πολλά και ακριβά και τεχνικά ρούχα αλλά δεν κάνουν για κυνήγι...
Αναλόγως το κυνήγι.
Αν χώνεσαι σε βάτα και αγριοτριανταφυλλιές,όχι.
Στην Πέρδικα,σχεδόν αποκλειστικά,ορειβατικά,φοράω.
 
Αναλόγως το κυνήγι.
Αν χώνεσαι σε βάτα και αγριοτριανταφυλλιές,όχι.
Στην Πέρδικα,σχεδόν αποκλειστικά,ορειβατικά,φοράω.
Όπου μπορείς να φανταστείς χώνομαι.. Γι αυτό και δεν τα χρησιμοποιώ, τα λυπάμαι .. Τα έχω μόνο για καμία ανάβαση..
 
Αδερφε σε τι εφαφη κυνηγας;

Εγω εμπιστευομαι τα hart

Υπαρχουν και καλοκαιρινα και χειμωνιατικα και με τεφλον σε περιπτωση που περνας απο αγκαθι και βατα
Πρεπει οσα εχουν τεφλον να τα πλενεις στο χερι
Εγω κατεστρεψα παντελονι αθελα μου δινοντας το στην γυναικα να το πλυνει με τα υπολοιπα
Οι τιμες πεζουν απο 60-100
Γενικα οταν περπατας πολυ και σε συσκολα τεραιν κατ εμενα δεν πρεπει να δινεις πανω απο 120
Ρουχα ειναι οχι λαμαρινες
Θα καταστραφουν
Ατο περπατημα βλεπεις ανεση και ευελιξια και προστασια
Θα ιδρωσεις δεν γινεται αλλιως

Κατι βαρυ οσο ποιοτικο και να ειναι απλα δεν σου κανει
Ειναι εντελως αλλη κατηγορια απο το καρτερι

κατ εμενα ειναι τρεις κατιγοριες μονες τους

Ενδυση για περπατημα
Ενδυση για καρτερι
Ενδυση για υδροβιο!
Πρόσθεσε

Ένδυση φθινοπωρινή
Ένδυση χειμώνα
 
Πάρε μια berettara παντελοναρα να ξεμπερδευεις.
Άσε μας μωρέ παλαβέ και εσύ με τη Μπερέτα σου..μου κάνε δώρο ένας ξάδελφος παλιό δικό του σχεδόν αφορετο και μόνο που δε κατέληξα να κατεβαίνω με το σοβρακο από το βουνό...σαν την ουρά χαρταετού ήμουν και κατέβαινα
 
Άσε μας μωρέ παλαβέ και εσύ με τη Μπερέτα σου..μου κάνε δώρο ένας ξάδελφος παλιό δικό του σχεδόν αφορετο και μόνο που δε κατέληξα να κατεβαίνω με το σοβρακο από το βουνό...σαν την ουρά χαρταετού ήμουν και κατέβαινα
Αφού δεν περπατάς! Σβαρνιεσαι!!! Το παντελόνι σου φταίει?
 
Αφού δεν περπατάς! Σβαρνιεσαι!!! Το παντελόνι σου φταίει?
Η Μπερέτα μου φταίει και το δύσκολο μέρος.. ενε μπορούσαμε να είχαμε γεννηθεί σε καμία Ιρλανδία;; Αυτοί όλο σε πράσινα λιβάδια την κυνηγάνε και έχει και ψοφο. Εδώ λάθος βήμα και αρχίζεις να κάνεις το βαρελάκι,το που θα σταματήσεις άγνωστο.. κάθε χρόνο περνάω από τα ίδια μέρη και κάθε χρόνο βρίσκω φυσέκια που έφυγαν από τον σάκο μου την ώρα τις τουμπας.. έχω ενα πακέτο 3α σεμι κανονικα και καμιά δεκαριά σκουριασμένα που μου πέφτουν δεξιά και αριστερά και τα βρίσκω την επόμενη χρονιά..
 
Η Μπερέτα μου φταίει και το δύσκολο μέρος.. ενε μπορούσαμε να είχαμε γεννηθεί σε καμία Ιρλανδία;; Αυτοί όλο σε πράσινα λιβάδια την κυνηγάνε και έχει και ψοφο. Εδώ λάθος βήμα και αρχίζεις να κάνεις το βαρελάκι,το που θα σταματήσεις άγνωστο.. κάθε χρόνο περνάω από τα ίδια μέρη και κάθε χρόνο βρίσκω φυσέκια που έφυγαν από τον σάκο μου την ώρα τις τουμπας.. έχω ενα πακέτο 3α σεμι κανονικα και καμιά δεκαριά σκουριασμένα που μου πέφτουν δεξιά και αριστερά και τα βρίσκω την επόμενη χρονιά..
Σε νιωθω:)
 
Back
Top