Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι Χρυσανθε..γεννησαμε την προηγουμενη Κυριακη το αγορακι μας..ολα καλα πηγαν..σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον..δεν συμμετειχα αυτες τις μερες μεχρι να βρουμε ολοι τον ρυθμο μας
Να σας ζησει φιλε μου και να ειναι γερο δυνατο και υγιες στην ζωη του με έπιτυχιες και χαρες
Ομορφοτερο δωρο δεν υπαρχει για εσας
Να το δειτε οπως ποθειτε φιλε μου .shake hands.
 
Να σας ζησει φιλε μου και να ειναι γερο δυνατο και υγιες στην ζωη του με έπιτυχιες και χαρες
Ομορφοτερο δωρο δεν υπαρχει για εσας
Να το δειτε οπως ποθειτε φιλε μου .shake hands.
Να σαι καλα φιλε ευχαριστω για τις ευχες σου..πραγματι ομορφοτερο δωρο δεν υπαρχει..το λεγανε αλλα επρεπε να το ζησω για να το καταλαβω!
 
Ναι Χρυσανθε..γεννησαμε την προηγουμενη Κυριακη το αγορακι μας..ολα καλα πηγαν..σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον..δεν συμμετειχα αυτες τις μερες μεχρι να βρουμε ολοι τον ρυθμο μας
Να σας ζήσει να το χαίρεστε!
 
Ναι Χρυσανθε..γεννησαμε την προηγουμενη Κυριακη το αγορακι μας..ολα καλα πηγαν..σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον..δεν συμμετειχα αυτες τις μερες μεχρι να βρουμε ολοι τον ρυθμο μας
να σας ζήσει φίλε :)
 
Φιλε μου μολλης τωρα το πηρα χαμπαρι....να σου ζησει ο διαδοχος....να εχει υγεια και μια ομορφη ζωη γεματη χαρες και αγαπη....
Ελπηζω να του μεταδωσες μεσα στο DNA του την μουρλια μας.......
Να σαι καλα φιλε..ευχαριστω πολυ!
Θελω να πιστευω οτι το εχει παρει το γονιδιο..δεν μπορει να κανει και αλλιως με την τρελα που κουβαλαω
 
Κατι δεν μου αρεσει ρε Σακη
Σαν να ειναι υπερβολικα μεγαλο το καπρι για τα δεδομενα της Ελλαδας
Μπας και γελαει η φωτο;
Εκεινο το τερας αν ειναι αληθινο ειναι ανετα ενα 200-250 κιλα
Πειτε και σεις που ξερετε απο γουρουνι αγριο
Εχει ξαναβρεθει τοσο μεγαλος καπρος στην Ελλαδα;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top